Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Koupím minelab cívku 2D 7,5khz 26cm
stofik@seznam.cz

Prodám málo používanou 2D sondu, která je určena pro detektor Cortes, DeLeon, EuroSabre II, Golden uMax, Silver uMax. Je ve výborném stavu, bez závad. Cena Kč 1990 + poštovné nebo osobní odběr v Třebíči. Nová stála Kč 3990. hypermail@seznam.cz

Cívka prodána.

Prodám PI detektor Pulse Power Gold Scan 2. Jedná se o bezpohybový pulzní detektor s možností ground balance, dvěma rozsahy diskriminace(!) a funkcí foil reject. Cívka je 12" mono. Tenhle detektor sloužil jako inspirace pro Minelab SD/GP. Navrhl ho a vyráběl Eric Foster ve Velké Británii. Napájení je předělané na LiIon baterii, součástí setu je úplně nová baterie (prošla necelé 2 cykly) a speciální mikroprocesorová nabíječka. Fotky jsou třeba tady: http://www.findmall.com/read.php?34,1722596,1722596 Dále je součástí ještě vojenská taška na krk/rameno pro řídicí jednotku. Cena 10000 Kč. Možná výměna za GM4, EDS Winner, E-Trac a nebo jiný detektor v podobné kategorii (oboustranný doplatek dohodou). Není vhodný pro začátečníky. Je v perfektním stavu, jenom vodicí tyč by potřebovala trochu poladit. Více info na kremacezaziva@centrum.cz. Cena je pevná, levněji v žádném případě neprodám. Důvod prodeje je malé využití tohoto velmi speciálního detektoru a redukce počtu detektorů.

Prodám vojenský PI detektor Ebinger EB420 PB. Velice citlivý, bez diskriminace. Součástí nabídky je sada pro klasické držení (madlo a loketka, jinak je detektor v podstatě jenom kovová trubka). Poslech pouze sluchátky, která slouží i jako vypínač. Velice odolný, hledání v dešti a bahně není problém. Měl by snést i ponoření, to jsem ale nezkoušel. Včetně přepravního kufru. Cena 8000 Kč. Cena je pevná, levněji neprodám. Důvod prodeje je podobný jako výše - malé využití a redukce počtu strojů. Výměna nebo částečná výměna také možná (bral bych třeba i pro-pointer nebo podobou dohledávačku). Info na kremacezaziva@centrum.cz. Foto viz google: https://www.google.cz/search?q=ebinger+420+pb&hl=en&tbo=d&source=lnms&tbm=isch&biw=1920&bih=1042&sei=213IULfnI6rl4QTIkYGwCQ

Prodám detektor Fisher F5 Plus,vybavený větší sondou 28cm 2D.
Detektor byl zakoupen zde na LP 11.8.2010.
Detektor je ve velmi dobrém stavu.
Kryt sondy a kryt proti dešti na řídící jednotku.
Původní cena 14000 kč,prodal bych za 8000 kč.
Spěchá,preferuji osobní předání v Praze.
Nebo 22.12 u Břeclavi.
Aktuální jen do vánoc,potom zůstane doma.
Při rychlém jednání sleva 500 kč.
Video:
http://www.youtube.com/watch?v=ICY1TM7JH7s
e-mail: tvare@seznam.cz
Díky za možnost inzerce.

Fotky vážnému zájemci na vyžádání.:-)
tvare@seznam.cz

Sleva-7300 kč :-)

Děkuji za nabídky,ale nejsem ježíšek. :-)
Prosím nechtějte po mě slevu tisíc,dva,na splátky a pod.
Detektor je v perfektním stavu,skoro nevyužívaný,zakoupený zde na LP.
Jsem 2 majitel,opravdu skoro nechozený detektor.
Cena je už pevná a předání pouze Praha Dejvice.
7300 kč ;-)

Prodáno,děkuji

Prodám novou nepoužívanou Cívku (sondu) Spider 20cm pro detektory Fisher 1200 , 1225, 1236X2,1270,..
Původní cena 4290,- , prodám za 2900,- a k ní přidám zdarma novou krytku (pc.390,-)
Cívku je možné samozřejmě vyskoušet .
email: petrmoj@seznam.cz

Kdyby jste měli někdo na prodej Garretta 250tku za rozumnou cenu, měl bych zájem... mail: dominik.car@seznam.cz

Predam detektor Viking VK40 malo pouz. kup.04.2012 LP.Kryt na cievku,kryt proti dazdu.
Cena 200eu :,-(

Koupím detektor max. do 7000, nabídky prosím na email: daje@seznam.cz.
Díky :)

Tak a už je koupeno :-)

Dobrý den,
prodám Sondu S.E.F ULTIMATE 33cm pro Tesoro uMAX-záruka
více na :
http://aukro.cz/sonda-s-e-f-ultimate-33cm-pro-tesoro-umax-zaruka-i2920313551.html

Prodám Teknetics Omega 8000 Pro základní cívka nepoužitá větší používaná s novým kritem a +ultimate cívka ještě v záruce více info a cena pište na blahdav@seznam.cz

prodam original sondu Teknetics T2
38 cm 2D 3krat v terenu pc.6250kc

3200kc o:-)

predam novu cievku na minelab e trac 38x 40 detech s.e.f. uplne novu 160 eur aj s kritom stala 200 eur

Koupím použitý detektor Garrett ACE 250 néjlépe s cívkou Ultimate Garrett 33cm, není podmínkou ROZUMNÁ CENA děkuji.

Dobrý den,
prodám Sondu S.E.F ULTIMATE 33cm pro Tesoro uMAX-záruka
více na :
http://aukro.cz/show_item.php?item=2939545183

Dobrý den, za kolik ji prodáváe??? A odkud jste?

CS4MXI
prodám, TOP STAV, v záruce, zakoupen na LP, hledáno pouze 2x.Pevná cena 8000,-Kč,fota zašlu, cívka bez jediného škrábnutí.
mail: desy.v@seznam.cz

Už mám koupeno :-)

kupim Garretta 250tku za rozumnou cenu ponuky na mail slavomir26@post.sk dakujem

Kupím detektor do 8000,- Kč, nabídky prosím na email. s.macos@seznam.cz. Děkuji :-)

kupim minelab x-terra 705 gold prosim piste na email er8606@azet.sk

Witam ,sprzedam detector NEXUS ULTIMA 5F stan jak nowy. Cena 2 500 Euro.
Kontakt. k_krasuski@wp.pl

Koupím VIKING VK 40 v dobrém stavu a plně funkční.
Kontakt: hypermail@seznam.cz

Pokud by měl někdo zájem o jeden z inzerovaných PI detektorů (viz výše), tak mi udělejte klidně nabídku na jinou cenu nebo výměnu (vlf detektor, vlf dohledávačka) - třeba se dohodneme. Je škoda, aby tyhle mašinky ležely ve skříni, na druhou stranu, za každou cenu je prodávat nebudu. Nabídky na kremacezaziva@centrum.cz (detektory jsou k případnému vyzkoušení cca 40 km západně od Prahy po D5.

Prodám Minelab X terra 305, zakoupený na lovci v dubnu 2011, chodil jsem s ním jen 6 měsícu pak ho měl kámoš pučený 2 měsíce od té doby je nevyužitý ve sklepě, bohužel mi jednou spadl na zem a ulomil se mi kousek plastu držáku jednotky, tak jsem to slepil na tvrdo, funkci to neovlivňuje, cena asi kolem 5000, fota zašlu. více info na chamiss@seznam.cz

Ahoj nevymenil bys sondu?Mám malou koncentrickou a dnes jsem se dozvedel ze na vetsi sinde mam asi skriplej kabel nebo neco takoveho...

http://aukro.cz/detektor-tesoro-euro-sabre-malo-pouzivany-i2951385336.html
Není to moje aukce.

Prodám sondu Whites 9" (23cm) jakou používají ostatní detektory kovů Whites řady Prizm a Coinmaster. :-) ... radex007@seznam.cz ;-)

Když tak za 500 kč :-)

Prodám Tesoro DeLeon s koncentrikou 23x20cm, krytem proti dešti a krytem sondy. Detektor koupen tady na Lovci 9.2.2011. Byl chozen půl sezony. Detektor je ve velmi dobrém stavu a je plně funkční. Původní cena 15000,-. Prodám za 8000,-. Důvodem prodeje je přechod na čistý analog. Informace a foto na emailu zdenek.strobl@seznam.cz

Prodám Jokr 007,velká cívka 27 cm,jde do slušné hloubky...Cena 5500.- kč.stáří 2 roky,/ne/chozený minimálně,důvod prodeje snižování stavu :-)).

Uvažuji o možném prodeji GM4 se sondou 10x9" 2D i skrytem cívky ,v záruce do 7/2014 (pův.cena 12900,-) ,zakoupený zde na lovcích a sluchátky Viking ( www.lovecpokladu.cz/prislusenstvi-viking/viking-stereo-sluchatka-126 ),které mám od vánoc a měl jsem je asi 3x v terénu,pak už zamrzlo!
Ještě nejsem plně rozhodnut,ale chci si koupit jiný stroj a 2 mít doma nechci.Pokud by měl někdo vážný zájem,ať mě písne tady,nebo na mejlíka maly.john@tiscali.cz a třeba mě moje rozhodnutí o prodeji usnadní.
Hezký den Honza

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky