Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Můžeš poslat foto a cenu na jetjet@centrum.cz Dík

jaký starý krámy máš na mysli???Honzaharasta@seznam.cz

Ahoj kolego kolik by sis předtavoval

Ahoj, prodám tento detík, je používaný, cívka ze spodu trochu ošoupaná, ale vše 100% funkční a bezproblémové. Přidám i kvalitní velká sluchátka Viking. Na ceně se domluvíme (kolem 4000). pište na petrhajek88@gmail.com

Do chatu to nepatří. Na foru máš vlákno pro vkládán této inzerce.

Kdyby to bylo o týden dřív :,-(

Koupím minelab cívku 2D 7,5khz 26cm
stofik@seznam.cz

Prodám málo používanou 2D sondu, která je určena pro detektor Cortes, DeLeon, EuroSabre II, Golden uMax, Silver uMax. Je ve výborném stavu, bez závad. Cena Kč 1990 + poštovné nebo osobní odběr v Třebíči. Nová stála Kč 3990. hypermail@seznam.cz

Cívka prodána.

Prodám PI detektor Pulse Power Gold Scan 2. Jedná se o bezpohybový pulzní detektor s možností ground balance, dvěma rozsahy diskriminace(!) a funkcí foil reject. Cívka je 12" mono. Tenhle detektor sloužil jako inspirace pro Minelab SD/GP. Navrhl ho a vyráběl Eric Foster ve Velké Británii. Napájení je předělané na LiIon baterii, součástí setu je úplně nová baterie (prošla necelé 2 cykly) a speciální mikroprocesorová nabíječka. Fotky jsou třeba tady: http://www.findmall.com/read.php?34,1722596,1722596 Dále je součástí ještě vojenská taška na krk/rameno pro řídicí jednotku. Cena 10000 Kč. Možná výměna za GM4, EDS Winner, E-Trac a nebo jiný detektor v podobné kategorii (oboustranný doplatek dohodou). Není vhodný pro začátečníky. Je v perfektním stavu, jenom vodicí tyč by potřebovala trochu poladit. Více info na kremacezaziva@centrum.cz. Cena je pevná, levněji v žádném případě neprodám. Důvod prodeje je malé využití tohoto velmi speciálního detektoru a redukce počtu detektorů.

Prodám vojenský PI detektor Ebinger EB420 PB. Velice citlivý, bez diskriminace. Součástí nabídky je sada pro klasické držení (madlo a loketka, jinak je detektor v podstatě jenom kovová trubka). Poslech pouze sluchátky, která slouží i jako vypínač. Velice odolný, hledání v dešti a bahně není problém. Měl by snést i ponoření, to jsem ale nezkoušel. Včetně přepravního kufru. Cena 8000 Kč. Cena je pevná, levněji neprodám. Důvod prodeje je podobný jako výše - malé využití a redukce počtu strojů. Výměna nebo částečná výměna také možná (bral bych třeba i pro-pointer nebo podobou dohledávačku). Info na kremacezaziva@centrum.cz. Foto viz google: https://www.google.cz/search?q=ebinger+420+pb&hl=en&tbo=d&source=lnms&tbm=isch&biw=1920&bih=1042&sei=213IULfnI6rl4QTIkYGwCQ

Prodám detektor Fisher F5 Plus,vybavený větší sondou 28cm 2D.
Detektor byl zakoupen zde na LP 11.8.2010.
Detektor je ve velmi dobrém stavu.
Kryt sondy a kryt proti dešti na řídící jednotku.
Původní cena 14000 kč,prodal bych za 8000 kč.
Spěchá,preferuji osobní předání v Praze.
Nebo 22.12 u Břeclavi.
Aktuální jen do vánoc,potom zůstane doma.
Při rychlém jednání sleva 500 kč.
Video:
http://www.youtube.com/watch?v=ICY1TM7JH7s
e-mail: tvare@seznam.cz
Díky za možnost inzerce.

Fotky vážnému zájemci na vyžádání.:-)
tvare@seznam.cz

Sleva-7300 kč :-)

Děkuji za nabídky,ale nejsem ježíšek. :-)
Prosím nechtějte po mě slevu tisíc,dva,na splátky a pod.
Detektor je v perfektním stavu,skoro nevyužívaný,zakoupený zde na LP.
Jsem 2 majitel,opravdu skoro nechozený detektor.
Cena je už pevná a předání pouze Praha Dejvice.
7300 kč ;-)

Prodáno,děkuji

Prodám novou nepoužívanou Cívku (sondu) Spider 20cm pro detektory Fisher 1200 , 1225, 1236X2,1270,..
Původní cena 4290,- , prodám za 2900,- a k ní přidám zdarma novou krytku (pc.390,-)
Cívku je možné samozřejmě vyskoušet .
email: petrmoj@seznam.cz

Kdyby jste měli někdo na prodej Garretta 250tku za rozumnou cenu, měl bych zájem... mail: dominik.car@seznam.cz

Predam detektor Viking VK40 malo pouz. kup.04.2012 LP.Kryt na cievku,kryt proti dazdu.
Cena 200eu :,-(

Koupím detektor max. do 7000, nabídky prosím na email: daje@seznam.cz.
Díky :)

Tak a už je koupeno :-)

Dobrý den,
prodám Sondu S.E.F ULTIMATE 33cm pro Tesoro uMAX-záruka
více na :
http://aukro.cz/sonda-s-e-f-ultimate-33cm-pro-tesoro-umax-zaruka-i2920313551.html

Prodám Teknetics Omega 8000 Pro základní cívka nepoužitá větší používaná s novým kritem a +ultimate cívka ještě v záruce více info a cena pište na blahdav@seznam.cz

prodam original sondu Teknetics T2
38 cm 2D 3krat v terenu pc.6250kc

3200kc o:-)

predam novu cievku na minelab e trac 38x 40 detech s.e.f. uplne novu 160 eur aj s kritom stala 200 eur

Koupím použitý detektor Garrett ACE 250 néjlépe s cívkou Ultimate Garrett 33cm, není podmínkou ROZUMNÁ CENA děkuji.

Dobrý den,
prodám Sondu S.E.F ULTIMATE 33cm pro Tesoro uMAX-záruka
více na :
http://aukro.cz/show_item.php?item=2939545183

Dobrý den, za kolik ji prodáváe??? A odkud jste?

CS4MXI
prodám, TOP STAV, v záruce, zakoupen na LP, hledáno pouze 2x.Pevná cena 8000,-Kč,fota zašlu, cívka bez jediného škrábnutí.
mail: desy.v@seznam.cz

Už mám koupeno :-)

kupim Garretta 250tku za rozumnou cenu ponuky na mail slavomir26@post.sk dakujem

Kupím detektor do 8000,- Kč, nabídky prosím na email. s.macos@seznam.cz. Děkuji :-)

kupim minelab x-terra 705 gold prosim piste na email er8606@azet.sk

Witam ,sprzedam detector NEXUS ULTIMA 5F stan jak nowy. Cena 2 500 Euro.
Kontakt. k_krasuski@wp.pl

Koupím VIKING VK 40 v dobrém stavu a plně funkční.
Kontakt: hypermail@seznam.cz

Pokud by měl někdo zájem o jeden z inzerovaných PI detektorů (viz výše), tak mi udělejte klidně nabídku na jinou cenu nebo výměnu (vlf detektor, vlf dohledávačka) - třeba se dohodneme. Je škoda, aby tyhle mašinky ležely ve skříni, na druhou stranu, za každou cenu je prodávat nebudu. Nabídky na kremacezaziva@centrum.cz (detektory jsou k případnému vyzkoušení cca 40 km západně od Prahy po D5.

Prodám Minelab X terra 305, zakoupený na lovci v dubnu 2011, chodil jsem s ním jen 6 měsícu pak ho měl kámoš pučený 2 měsíce od té doby je nevyužitý ve sklepě, bohužel mi jednou spadl na zem a ulomil se mi kousek plastu držáku jednotky, tak jsem to slepil na tvrdo, funkci to neovlivňuje, cena asi kolem 5000, fota zašlu. více info na chamiss@seznam.cz

Ahoj nevymenil bys sondu?Mám malou koncentrickou a dnes jsem se dozvedel ze na vetsi sinde mam asi skriplej kabel nebo neco takoveho...

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru