Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Ahoj,koupil bych detektor kovu Fisher F75 LTD.Nabídněte
email - milan2310@seznam.cz

Prodám x-terku 705 za 9t,chodí bez problémů,stav dobrý 8-)

Ahoj, mohl bys mi poslat na gurecky@email.cz nějaké fotky, měl bych o tu terku zájem.

Ahoj...zítra v podvečer pošlu 8-)

Zdravím, máš jej ještě? redflare.support@gmail.com

Ahoj, přenechám zánovní Tesoro EuroSabre ll...pořízení 8/2012, párkrát v terénu. 8000,-
Změna projektu. Info na artcom.p@seznam.cz

Koupim Tesoro Compadre nabo Garretta 150 popř. Teknetics Alfa 2000.
Dík za nabídky.. :-)

prodám zánovní Tesoro EuroSabreII koupený zde na lovcích v srpnu. Kryt el, kryt sondy. Chodil dohromady asi 10 hodin. Cena 7500,-. záručák a orig. balení, přidám nabíječku 9V bat. Spěchá.
nycco@email.cz

Nycco poslal jsem ti mail ohledně toho EuroSabre......ozvi se heckom@centrum.cz

Je na predaj T2 k tomu sluchatka s regulaciou na kazde ucho a pinpointer Fisher.Detektor chodi bez problemov prepinac reaguje na kazde prepnutie cena 580E kamos tuzi po E-tracku pri vaznom zaujme prideme ak bude kde hladat. moj mail djjmilan@azet.sk

Prodám Tesoro Tejón se základní koncentrikou. Víc pro případné zájemce na clansman74@seznam.cz

Zdař, cože, Ty chceš prodat "cooltovní detík"? A jakým jej chceš nahradit? :-P

No, netvrdím, že to není dobrý detektor, ale mě až zas tak kultovně nepřipadá. V každém případě jsem ho chtěl dlouho srovnat s GM4 no a když se mi konečně podařilo, tak pro mě je stále GM4 jednoznačný vítěz ;-)

Dříve se takto honoroval (nevím proč) třeba ES2. U určité zaslepené skupiny zde jsou tyto detíky "cooltovní", včetně - jak je vidět na tomto webu, i GM4. Kromě dosahu není na GM4 nic, co by mně zaujalo.V separaci i discriminaci mu dá můj fíša lehce na prdel. A je taky o půlku lehčí, než GM4, takže pro mně jasná volba. Ale, proti gustu a obchodní politice, žádný dišputát.
Litrfreeeeeeeee!!!! Zase "hajluju v Jeruzalému". Ale nemůžu si pomoct,.. :-P :-D :-)

Jakého fíšu chodíš? Mi GM4 prostě sedí a ta váha mi nedělá problém. Tesora jsem už zkoušel tři a nějak jsem se v nich neshlíd, což ale neznamená, že to nejsou dobré stroje. Subjektivní hodnocení je vždy trochu zavádějící.

GoldBug pro DP.

Ačkoliv mám rád analog tak ta Tvoje hůlka je mi z těch digitálních docela sympatická. A když jsem přemýšlel nad dalším klacekem k analogu, tak GoldBug pro DP byl favorit... Chtělo by to nějaké srovnání s Tejonem. Jak v posahu, tak v ostatních parametrech by mne to zajímalo...

;-) :-)

Gringo
18.8.2017 11:55
Soldat bez hodnosti
;-) :-)

Tlačítko Reagovat jaksi nefunguje
Patří pod Fanulu a jeho příspěvek z 16.8

test tlačítka Reagovat

Zdravím, mě normálně funguje. Jaký máte prohlížeč? Tacud

Čau
Někdy mi funguje,někdy ne :-D

Test tlačítka

Nereaguje

a jaký máte prohlížeč?

Chrome

já taky, tak nevím. Pošlu to kolegovi přes web. Díky za upozornění. J

Jo v pohodě.Zkusím se ještě jednou odhlásit a přihlásit.Třeba to zabere :-)

Ještě jedna zkouška

A nic

napsala jsem Tomovi, mrkne na to. J

test 2

...Zajímavé. Elmara píše, že Tejon je z těchto dvou o chlup lepší.

Já myslím, že to jsou dva hodně podobné stroje, kdy záleží značně na osobním pohledu. Pro mě je čitelnější a jednodušší GM4. A jak jsem je porovnával na svém polygonu, tak i dosahově je na tom GM4 líp.

Jj je dobře že to někdo porovnává... Na mne je GM4 "těžká". Uvidíme jak to bude po odlehčení(jestli nastane)

Ahoj všichni.Už nějakou dobu sleduji ten cvrkot tady na lovcích a moc mě to nadchlo.Nikdy jsem žádný detík neviděl ani neměl v ruce ale představa,že ráno vypadnu někam do přírody a třeba něco i najdu mě láká.Chtěl by jsem si to zkusit a proto by jsem byl moc rád jestli máte někdo doma starší detektor který je nevyužitý ale ještě by byl dobrý pro začátečníka jako jsem já a chcete ho prodat aby jste mi poslali nabídku na email: tib65@seznam.cz Nechci kupovat hned nový detektor i když časem se k tomu určitě dopracuji.Děkuji za nabídky.

Gold Bug Pro DP, :-P

Mendofino, s Tejonem jsem to neměl možnost porovnat. A myslím,že Tejon je jinak cíleně zaměřen, tedy, je to hloubkař. Srovnání bych viděl na Lobo, které je cíleně stejně zaměřeno na mrňavý věci. GB Pro DP je zaměřen na ty nejmenší kousky ze zájmových kovů, včetně přírodního zlata, takže o tomto je.. Co do hloubky nepatří mezi rekordmany. Mohl jsem porovnat v akci mj.i tu GM4 a tam jsem měl lepší výsledky v separaci i disc. Kolega "malyjohn" s GM4 by mohl vyprávět. Nicméně, k dosahu, ač to není priorita GB, s Ultimatkou dosáhl Litrfree na pražáka v 31cm na jeho "zamořeném" polygonu. Takže... , cívky má GB malé, co nejmenší, oproti "hrobníkům", kteří "ujíždí na ty "hloubky". Logicky dle jeho zaměření, na co nejlepší disc a separaci.. :-P

Fanula - Dík za příspěvek... Furt mi to připadá jako dobrý, "druhý", digidetektor k Tejonu. (válku vubec nehledám) Jako hrobníka používat Tejona a občas si udělat změnu s GeBečkem....

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky