Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Ti ho nikdo necpe

TO rostaeasy: Máš ještě to AT PRO? nemáš tam tel.

Zdárek,eště ATečko mám.Tel-777247666

predam sondu hlbkovu na e trac 38x46 s.e.f. detech poriadny kolac dve hladania dolo s nou urobene pekne hlboko to bere cena 180 eur dohoda ma 2 mesiace alebo vymenim ultimate 33 na e trac
8-)

Bagr nechapu 3000kc pc, 6250kc znamena ze ju sces predat za 3000 Kc to jest 120E??

ano za 3000kč

Kdo koupí a teď se posaďte,fischer 1212X,mám dva kósky,co vy na to????

XP WiFi... ;-)

A za kolik je teď?

Rozhodl jsem se koupit starší CS6MXI a nebo X-Terru 505 popř. 705 s cívkou 10" 18kHz. Případné nabídky uvádějte, prosím zde a nebo na e-mail petr.navy@seznam.cz Děkuji a hezké Vánoce, pardon Velikonoce :-)

Rozhodl jsem se koupit starší CS6MXI a nebo X-Terru 505 popř. 705 s cívkou 10" 18kHz. Případné nabídky uvádějte, prosím zde a nebo na e-mail petr.navy@seznam.cz Děkuji a hezké Vánoce, pardon Velikonoce :-)

Prodám detektor kovů Tesoro Cortes, je zakoupen tady na Lovci Pokladů 4.12.2011, ještě v záruce.Je osazen cívkou S.E.F.Ultimete 33cm,ta je zakoupena také na Lovci a to 10.5.2012.Více informací na email davidpriborsky@seznam.cz, nebo po telefonu 606243254.Důvod prodeje je přechod na jinou frekvenci.
Cena 14500 Kč.

Mohu zvědět, na jakou frekvenci a co si od ní slibuješ? Díky. :-P

Frekvence 1 :-)

Prodám 3 měsíce starý Golden Mask 4 s cívkou 17 cm + hloubkovou cívkou 30x25 kupovaný na detektorech Habánov, více info na clansman74@seznam.cz.

Safra, Alešu, a do čeho jiného chceš jít??? :-P

No, Fanóšu, jezevca jsem zdárně prodal, teď jestli prodám ještě GM4, tak bych si právě asi pořídil tu tvou zázračnou berlu, to víš život je změna - CARPE DIEM, ale nechci tady moc zamořovat vlákno nepatřičnými komentáři, ať to zas od někoho neschytám. Poslal jsem Ti mejla, budu rád, jak budeš mít chvilku, jestli na něho kukneš :-)

Vítám Tě do klubu hajlovačů v Jeruzalémě. :-P :-P :-P

si nedáš pokoj :-)

Prodám detektor XP GOLDMAX POWER, v dobrém stavu 2roky starý cívka základní 22,5cm cena 16000. Mladoboleslavsko. email: spata.bo@seznam.cz

Zdravim lidi mám tu navíc žluťáka ace150 jako novej nechcete někdo? :-) skorát nevim co si za to říct.....za dvojku? :-)

Jsem střevo...777169673 Wendis5@seznam.cz

cena akorát,můj šel za dvojec taky 8-)

Zdravím,výměna X-Terra 705 za Tesoro Cortes....frennny@seznam.cz. 8-)

Tak to bych určitě nedělal.

Martimere, proboha, proč?! :-P

Taky koukám.Při posledním souboji Minelab-Tesoro to bylo jednoznačné.Já tahal feniky na délku rýče(20cm)s ještě něco říkajícím signálem.Tesoro měl problém na vzduchu na 5cm a ještě se nedokázal rozhodnout.Místo bylo několikrát s Tesorem přejité a bez odezvy.Jsem rád za 705.

Jak by napsal Litrfre, hajlovat v Jeruzalémě se nemá... :-P Aneb: "To je vzpoura, Váchale"! :-P

To možná ano ale je to pravda.Potvrzuje to i skóre 22:2 v Ag z jednoho lesíka ve prospěch 705.A to nemluvím o tom že ty 2 Ag jsou pražáci což jsou pěkný kola.

Franto neber si mě do držky, a nepodsouvej záměrně moje nezpochybnitelný výroky do jinejch souvislostí. Hajlovat v Jeruzalémě znamenalo, něžně a civilizovaně, že seš provokatér a kazišuk. Tohle už snad pochopíš. Nic víc, nic míň, kamaráde.

Jirko, já jsem velmi chápavý živočich. A ten Tvůj termín se mi tak nějak zalíbil. A taky jsem rád, že jsi se konečně ozval. Už jsem měl o Tebe vážné obavy...Nicméně, nezávislé reakce dalších kolegů na to věčné téma jsou snad jasné a chtěl bych doufat, že i pro Tebe. Měj se hezky, kamaráde, neb vidím, že nemáš dneska (zase) dobrou náladu. Já za to ale vážně nemohu, Jirko...já ne.

To Fanula: Chtěl bych se jednou dočkat nějaké tvojí reakce, která bude něco jiného než rejpání :,-(

Franto neber si mě do pusy a dej mi pokoj.

Pokud je v Tobě alespoň troška objektivity, tak si ji v obecné rovině určitě všimneš. A v rámci vlákna citované diskuse jsem slušně a snad i lehce vtipně vyjádřil svůj postoj. Žádné vulgarismy, z nikoho jsem blbce nedělal, takže Tvou reakci naprosto nechápu, Máro. Kdysi na vojně nám řekl jeden politruk ze Slovače památnou větu, která zněla: človeče, nezabudni sa smiať. A jak pozoruji, tak hodně současnou dobou stresovaných lidiček má v tomto docela problém....Měj se hezky.

Fanulo nezlob se, ale pokaždé když od tebe něco čtu tak je to v takovém levlu. Snažím se abych byl maximálně objektivní a v podstatě do ničeho nezasahuju. Je mi jasné, že jako admin mám příliš velkou sílu hlasu a to pak diskuzi zabíjí.

To navážení do Jirky není ale poprvé a já tedy nevím čemu jsem se tam měl zasmát. Obecně podobné věci nemám rád, trochu je to jako šikana na vojně, kde si někdo někoho vyhlédne a pak mu dává kouř. Samozřejmě se kde kdo okolo zasměje, tedy až na toho chlapíka co třeba zrovna zraje jako banán.......

Taky se měj. ;-)

Jelikož jsem vlastně celou debatu vyprovokoval, tak mi to nedá, aby se neozval. Jaksi nechápu, v čem by měl Fanula provokovat, nebo snad někoho urážet. Měl jsem jak cortése, tak 705, proto myslím můžu subjektivně tyto dva stroje proti sobě zhodnotit a jednoznačně zastávám názor, že cortés na 705 zdaleka nemá. A testy, které popisuje kolega skuder jsou podle mě naprosto pravdivé. No, ale ať se klidně ozve někdo, kdo má opačnou zkušenost a může se podepsat pod to, že cortés dá 705 na pr... (pokud někdo takový existuje).
Jo, a chlapi, vždyť je pátek večer, nekazme si nadcházející víkend, nejde o život, jsou to všecko malé věci ;-) o:-)

No hlavně aby bylo pěkně,volno mám tři dny.Když ale kouknu z okna tak zatím nějak od 14h prší takže to zítra vypadá zase na ˝Fenikový les˝.

Za prvé, oba detektory jsem testoval mnohokrát. O žádném testu jsem se ale nic nedočetl, pouze že někdo někde chodil a jednou tahal a jednou zase ne! Tudíž o jakých testech to tady píšeš?! Pokud vezmu Cortese se sondou H.O.T nebo Ultimate mám o 5 cm větší dosah na 1kčs než u Terry se sondou 26 cm 2D. Podobný test jsme dokonce i natočili, najdeš ho někde v archivu lovce. Bylo to testování v Českém Rudolci mince se vkládaly do boku stěny díry. Aby jsi s Terry dostal podobný výkon musíš přijít zase s výkonnější sondou. Což jsou dnes v podstatě jenom Nelky. Pak by se dal dosah porovnávat.

Navíc moje výtka nebyla vůbec o detektorech, každý ať hledá s čím chce a navíc tyhle dva detektory patří mezi naše nejoblíbenější. Týkala se pouze častého rejpání Fanuly. Bohužel Jirka vám na ty provokace skočil i když na podobné věci reagovat nemá smysl, jelikož autor podobného příspěvku na nic jiného nečeká.

Máro, děkuji. Myslím, že to je vyřízené.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=605623786134386&l=c7424d561c

Voee, ty voeeééé :). Brečím smíchy :-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru