Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Zdravim,shanim nejakou levnejsi dohledavacku.info do sz.díky =)

Pokud by někdo měl zájem o cívku Detech Ultimate 33cm s krytem na detektory Tesoro Tejon, Vaquero, Lobo a Cibola, napište mi do SZ zde na lovcích. Díky

https://elektro.bazos.cz/inzerat/76525804/Tesoro-Cortes-RDSNokta-Pintpointer-New.php

Ahoj,prodám Garrett AT Gold, 3 roky starý,šlape jak má, známky používání,k detíku sand scoop,2x sluchátka,osazen sondou Nell Hunter, foto je na bazoši,kdyby měl někdo zájem :dubcek@seznam.cz
Diky

Prodám detektor kovu Tesoro Tejon + RDS + kryt jednotky 1,5 roku stary, tenhle Tejon má černý box elektroniky, stav nového, vlásečnicové škrábanci od běžného používání ( ještě 1,5 r. v zaruce)!
Cena 11t.
Prodám Ultimate 33 na Tejon Cena 2t. 1,5 r stará.
Bez vády. Vše funguje jak má.

RDS je zamluvena. Nové znění inzerátu:

Prodám detektor kovu Tesoro Tejon + Ultimate 33 + kryt jednotky 1,5 roku stary, tenhle Tejon má černý box elektroniky, stav nového, vlásečnicové škrábanci od běžného používání ( ještě 1,5 r. v zaruce)!
Cena 11t.

Nabídne někdo dohledávačku za rozumné peníze?

Ahoj, prodám Garrett GTI 2500 včetně hloubkové sondy; komplet balení s originál přepravní taškou. Kupovaný z druhé ruky jako záložní detík, sám jsem použil 2-3x když se k nám přidal někdo bez vlastního detíku. To samé platí i pro Minelab Go-Find 60 - koupeno nové, použité celkem třikrát. Přidám dohledávačku Minelab ProFind. K oběma detíkům přidám navíc i lopatku dle vlastního výběru (mám jich "něurekom"). Pouze osobně, Praha. Nabídněte.

Koupím hloubkovou cívku na detektor Teknetics Eurotek Pro, také mám zájem o dohledávačku Garrett Pro pointer AT (oranžová). :-)

https://elektro.bazos.cz/inzerat/76525804/Tesoro-Cortes-RDSNokta-Pintpointer-New.php

Prodam chozeny C.scope cs1mx, kdyby byl zajem tak piste sz, fotky mohu poslat na email

Ahoj, sháním Vibra Tector 740,kdyby někdo pouštěl tak dejte vědět....

Čus lidi jedinečná šance na bazosi někdo s Plzně prodává x-teru 705 za 8000kč , já jen kdyby někdo měl zájem ;-)

Prodám skoro nový Tesoro Silver uMAX v záruce, je osazený koncentrickou sondou o velikosti 20 cm. Cena Kč 4700.

Nemel by nekdo na prodej vetsi civku S.E.F. Na tesoro umax?

Ahoj,prodám Garrett Ace250,k vidění na bazoši, skoro nechozen,dostal jsem od znameho,uprava vzhledu (maskacovej)pro vice info mail,cena 5K,díky

Předběžně sonduju neprodává někdo cívku 23" na Gm4pro?

Prodam Tesoro Silver uMax special edition, stari 2roky. K detektoru kryt civky+baterie+kryt proti desti. Cena 4500kc. Pelhrimovsko.

Predam detektor LP ZERO 30 WS, kupeny 17.5 za 320 eur, par krat pouzivany.
Dohladavacku Garrett Pro-Pointer II, kupenu 17.5 za 110 eur
Vojenksy ryl Fiskars ARMY, kupeny 17.5 za 40 eur

Kupovane vsetko cez lovecpokladu. Zial nemam na to cas. Vsetko je v super stave, asi 5x v terene.

Zdravím, pokud někdo přemýšlí, že by se zbavil Go-find 40 nebo 60ky a byl by ochoten do 3tis. max (čím míň, tím líp) přenechat, dejte vědět. Víc mi bohužel rozpočet nedovolí. Nebo nějaký podobný (co se týče dosahem), ale žádný mě stejně nenapadá za ty peníze:).

O kousek výš 60tku nabízím ;-) Pokud ji budeš chtít "jen tak" (obsah balení), tak se nějak domluvíme.

Prodáno díky za prostor a ať dobře slooží ;-)

Koupim ojety kryt na Sondu ULTIMATE 33cm Praha nebo pošta. Děkuji.

prodám použitou civku WSS 38 x 20 cm pro Minelab FBS (černá) , kupovaná 02/16 na lovcích ,je tedy ještě v záruce , Je ve výborném stavu a v naprostém pořádku . cena k jednání je 2400 + 100 kč počta nebo osobní odběr okolí Vyškova nebo Brno

Prodam dohledavacku Garrett malo jetou i s futralem za opasek je jak nova cena 2100 i s postovnem

Je k tomu faktura z Rakouska A je to Garrett 1 Cus

Prodám detektor kovů Nokta Impact za 22 000..je takřka nový a v záruce. Důvod prodeje pracovní vytížení mimo ČR. Detektor v základní verzi se sluchátky a manuálem. Preferuji osobní převzetí...více do SZ nebo na mail Lumtac@seznam.cz....foto na požádání a cena pevná vzhledem k tomu, že je detektor nový

Prodám Tesoro EuroSaber 2.se základní cívkou+hloubkovou sondu S.E.F 30x25 +sluchátka Garet a brašna na detektor.Koupeno v Rudolci 2011.ale cca 20x chozený. cena 5500kč. V případě zájmu pište na 2liborvlk@seznam.cz

Dobry den nemate někdo na Garrett GTP 1350 civku klidne jetou

Dobrý den sháním detektor kovů XP 250 nebo XP ADVENTIS v dobrém stavu ,nabídněte , děkuji

Prodám cca. 3 roky starý detektor Tesoro Silver umax SE s cívkou 12x10 2D H.O.T., detektor je pěkný, zachovalý. Cena 4500,-, jsem z Lbc.

Prodáno.

Čau, kdyby jste měl někdo zájem prodávám 2D sondu 28x20 cm pro C.Scope MXi 3, hodí se pro CSMXi 4 a 6. Málo chozená, s krytem, kupovaná u Máry, plně funkční. Prodávám z důvodu přechodu na Minelab X-TERRA 705. Cena 2.500,- Kč + poštovné.
Kdyby byl zájem prosím volejte na 605 840 286, nebo mail: Lukass.B@seznam.cz.
Díky Lukass.

Ahoj Koupim Acu block na Minelab EX Safari Track ..... i s nabíječkou jen v dobrem stavu popřípadě
bateriovy block Dekuji za nabidky

Prodám Makro Racer. K detíku faktura,záruka do kvétna2018,originál krabice,všechny krytycívek i jednotek,originál bag,separační cívka a nabíječka.Stav je 100procentni,naprosto bez závad,hledá skvěle. Cena 9800 včetně pošty v okolí Prahy dovezu a předvedu. Tel.777315886

Predam detektor LP ZERO 30 WS, kupeny 17.5 za 320 eur, par krat pouzivany.
Dohladavacku Garrett Pro-Pointer II, kupenu 17.5 za 110 eur
Vojenksy ryl Fiskars ARMY, kupeny 17.5 za 40 eur

Kupovane vsetko cez lovecpokladu. Zial nemam na to cas. Vsetko je v super stave, asi 5x v terene.

Prodám cívku 17 cm 2D pro detektory Golden Mask 18kHz. min používaná. foto pošlu. cena 1300kč.
deathbass@tiscali.cz

Prodám Lobo ST, se dvěma civkama, základní koncentrikou a duální. Detektor již rok není v záruce, přidávám rýč a instruktážní CD. Cena 8500 Kč

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru