Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

No a já vyměním také právě Tesoro Lobo ST s koncentrikou (23x20cm) stáří 5 let + cívka RDS (28x20cm) ta ještě rok v záruce za nejlépe GM4Pro nebo i Detech EDS Reacher 28kHz případné za jiný. Díky předem za nabídky nejlépe přes obálku (soukromou zprávu) ;-)

Tak výměna je domluvená ;-) Děkuji LP za prostor.

Prodám funkční dohledávačku GARRETT PRO-POINTER I + pouzdro k zavěšení na opasek. Made in USA, žádná Čína. Přidám mošnu Garrett. Cena Kč 2200.

Sleva na Kč 2000.

Prodám zánovního Impacta.


https://ostatni.bazos.cz/inzerat/77481410/Detektor-kovu-Nokta-Impact.php

PRODÁM FISHER GOLDBUG COMBO ,2 sondy GB DD 14 cm-bílá a GB koncentrická 10" (25 cm) Zakoupen 28.03.2017 ZÁRUKA 5 LET. CENA 15000 KČ. TEL.739040993

SLEVA 1500 KČ TEDY 13500 KČ.

Předběžně poptávám cívku 23 spider pro gm4prowd. Kdyby někdo prodával ať se mi prosím ozve do zpráv.

Prodám cívku Xp Deus 22,5 včetně spodní tyče .
Cena dohodou .

Prodám cívku 5x8" pro Garrett AT-Gold. 1.900,-
https://elektro.bazos.cz/inzerat/77525281/Detektor-Garrett-AT-Gold-civka-5x8.php

ahoj, sháním dohledávačku za dobrou cenu a solidni stav. dík :-)

Ahoj mohu ti nabidnout skoro nejetou dohledavacku Makro pointer 2 nastavce +pouzdro
cena 2200 i s dopravou

Ahoj, přenechám za 1000,- cívku na Minelab X-terra 10,5" DD 7,5kHz, má ulomené a slepené ouško, lepeno před rokem, stále drží a dále za 2000,- cívku na Minelab X-tera 10x5" 18Khz, pěkně separuje. Obě cívky už jsou po záruce, ale dosud fungovaly bezvadně. Do pátku platím poštovné já.

Ještě drobnost, obě cívky mají kryt, foto na vyžádání.

Prodám detektor Minelab Explorer SE profesional se sondami S.E.F ULTIMATE a WSS 38x20 , vše ve velmi dobrém stavu , Detektor a sonda WSS s krabicemi . Bohužel na to už nemám čas . cena 16000

Kontakt : janceman@seznam.cz nebo tel: 733695801

foto : https://www.dropbox.com/sh/ioynqmr1cavq6se/AADxmpU3T3YLiUmzkMeONKDXa?dl=0

Prodám cívky Minelab X-Terra 18,75 kHz 26 cm 2D (zánovní) a X-TERRA 7,5 kHz 26 cm 2D (jednou vyzkoušená), po záruce. Cena 3000,- za obě.

Prodám Makro racer,do května 2018 v záruce s fakturou. Origo krabice,instruktážní cd,návod,kryty jednotky,bateriového bloku a cívky. Perfektní stav.cena 7900kč v případé zájmu přidám separační cívku s krytem,origo bag novej a nabíječku,vše za1000kč. Tel 777315886. V okolí Prahy dovezu aa předvedu

Koupím použitou dohledávačku (nejlépe Garrett pinpointer pro AT) a sondu na teknetics eurotek PRO :)

Ahoj,
nechcete někdo starší dohledávačku ( ještě v záruce ) Nokta RS Pinpointer s originál krabičkou a náhradní bat. koupil jsem novou a tuhle bych chtěl prodat, jede dobře ani poškrábaná není ( popřípadě pošlu foto ) jen není vodotěsná a to mě vadilo. Nejlépe osobně abych to nemusel balit a posílat. cena 1000 kč info do obálky.

škoda že jsi z daleka,mě by se šikla :-)

Byla hned pryč.

Chlapci a děvčata děkuji, již prodáno.

Koupím Deus XP v záruce v dobrém stavu. Nabídněte na : honzasverak@seznam.cz

Prodám Nokta Impact téměř nepoužívan starý 2 měsíce...Důvod prodeje: náhlý nedostatek času a volna v dlouhodobém horizontu...Cena 20 000 ...základní verze ....český manuál, sluchátka, záruka...foto mohu zaslat ...zájemci zde do zpráv nebo na mail Lumtac@seznam.cz

Kdyby se někdo chtěl zbavit LP Zera 30 za rozumný peníz a z okolí Ml. Boleslavi, měl bych zájem :-)

Už jsem objednal novej :-)

Prodam Makro racer,do května 2018 v záruce,orig faktura,krabice,kryt sondy,kryty na řídící a bateriovou jednotku. Pěkný stav bezchybná funkce. Cena 7500 kč k detíku možno dokoupit separační cívku s krytem,origo bag a nabíječku,vše za 1000kč tel.777315886,v okolí Prahy dovezu a předvedu

prodáno ;-)

Prodam ZERO 30 v zaruce do prosince 2018.Koupen na Lovci.Cena 7 000 Kc.

Ahoj, prodám Garrett ACE 400i,koupeno srpen 2016 zde na www.lovecpokladu.cz , v záruce.Originál krabice.
CENA: 8000 Kč.
Nell Tornado-2000Kč.
Mladá Boleslav.V případě zájmu pište do obálky
Pouze jako komplet

Prodám na makro Racer separační cívku s krytem a original šroubem za 1000kč plus pošta. Cívka ja chozená cca měsíc a je v prtfektním stavu. Vynikající na drobné zlato a do bordelu. Tel 777315886 :-(

Ten smajlík mi tam skočil omylem :-)

Prodám cívku 25cm 2D widescan pro detektory kovu tesoro Lobo, Tejón, Vaquero a Cibola s krytem. Má delší šnůru, takže je ideální pro Lobo nošené na loketní opěrce. Jedná se o tuto cívku: www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/son da-10-elliptical-widescan-pro-lobo-cibola-waq uro-tejon-307
Cena: 2.000.- kč
clansman74@seznam.cz

Vyměním Tesoro Lobo ST s koncentrikou (23x20cm) stáří 5 let + cívka RDS (28x20cm) ta je ještě v záruce. Nejlépe za GM4Pro, ale díky předem za další nabídky. Komunikace nejlépe přes obálku (soukromou zprávu) ;-)

Prosím trochu rozumné nabídky. Za Go-Find nevyměním max s obr doplatkem. To už to Zero30 s teleskop tyčí je zajímavější. Jinak případná cena k prodeji, řekněme 10999kč :-) Chci ale testnou další stroj, tak výměna má přednost. ;-)

Tak výměna je domluvená :-) Díky LP za prostor o:-)

Zerous je prodanej :-)

Predam detektor LP ZERO 30 WS, kupeny 17.5 za 300 eur, par krat pouzivany.
Dohladavacku Garrett Pro-Pointer II, kupenu 17.5 za 110 eur
Vojenksy ryl Fiskars ARMY, kupeny 17.5 za 40 eur. Cena v obchode 560 eur, ja to davam za 450 !!!!

Kupovane vsetko cez lovecpokladu. Zial nemam na to cas. Vsetko je v super stave, asi 5x v terene.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru