Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Koupím za rozumnou cenu dohledávací detektor kovu VIBRA Tector 740 ;-)

Ahoj, prodám starší, skoro nepoužívanou dohledávačku Whites Bullseye II. cena 800,-

Nejezdíš někam směrem Bakov nad Jizerou? Dohledávačku bych bral ale do Turnova se mi nechce :-)

No včera jsem byl si zahledat u Libáně :-) Ale jinak tam cestu nemám. Můžu Ti jí poslat poštou, jestli si nechceš udělat vejlet. :-) Nebo Ti ji za 200 přivezu :-D Co máš za detektor, kdyby jsi měl nějaký Tesoro, tak bych přijel a porovnal ho s mojom...

Dík za nabídku,mám už něco rozjednanýho. Když tak se ozvu :-)

Prodám plně funkční detektor kovu Garrett Euroace. Velmi dobrý stav. Vhodný i pro začátečníky. Cena 6 500. Olomoucký kraj. Zájemci volejte na číslo 724 282 140.

Zdravím.Nevali se někomu doma civka na cs6 velká (36 cm)? Koupim za rozumnou cenu. Nabídněte ;-) mail - martin.hamik@email.cz nebo do sz. ;-)

Prodam Nokta Relic viz. odkaz

https://elektro.bazos.cz/inzerat/77974188/Nokta-Relic.php

No včera jsem byl si zahledat u Libáně :-) Ale jinak tam cestu nemám. Můžu Ti jí poslat poštou, jestli si nechceš udělat vejlet. :-) Nebo Ti ji za 200 přivezu :-D Co máš za detektor, kdyby jsi měl nějaký Tesoro, tak bych přijel a porovnal ho s mojom...

Prodávám NOVOU bundu DPM desert
https://aukro.cz/bunda-desert-dpm-6911928759

Zdravím, chtěl bych koupit Go find (jedno který). Potřebuji skladný sekundární detik :-)

Zdravíčko, sháním nějakou cívku nejlépe 2f nebo 3f na Terku 705. Když tak sz nebo o.pete@seznam.cz. Díky

Prodám cívky Minelab X-Terra 18,75 kHz 26 cm 2D (zánovní) a X-TERRA 7,5 kHz 26 cm 2D (jednou vyzkoušená), po záruce. Cena 3000,- za obě. Dohoda.

Co to máš jestli ještě máš za značku těch cívek. Dík za odpověď

Zase ja. Poptavam stále velkou civku na cs6 (35 cm) za rozmunou cenu.Nabidnete,diky a zdravim ;-)

Koupím dohledávačku - pinpointer, prosím nabídky na email: darden@seznam.cz

Prodám detektor Tesoro Lobo..víc info: https://elektro.bazos.cz/inzerat/78211499/Tesoro-Lobo.php

Predam Noktu Impact v zakladnej vybave staru 4 mesiace . Vsetko komplet tak ako to prislo . cena 19500kc rychle jednanie mierna zlava . V pripade zaujmu ma kontaktujte v sprave .

Koupím sluchátka pod vodu pro CTX3030 , nabídky do zpráv nebo na email kochan1337@seznam.cz , děkuji ;-)

Nokta Relic sleva na 14tis Kč

https://elektro.bazos.cz/inzerat/77974188/Nokta-Relic.php

Relic prodán

Prodám detektor Minelab Explorer SE profesional se sondami S.E.F ULTIMATE a WSS 38x20 , vše ve velmi dobrém stavu , Detektor a sonda WSS s krabicemi . Bohužel na to už nemám čas . cena 15000 kontakt : janceman@seznam.cz
odkaz na foto : http://janceman.rajce.idnes.cz/Explorer/

Prodám Golden Mask GM4PRO 12 (stari necele 2 roky) a Tesoro Tejon (stáří 4 roky) se základní koncentrickou (nikdy nenasezana) a ultimate.. GM4 chozena zřídka holkou, Tejon mnou cca 1x do měsíce.. oba detektory jsou plně funkční a nikdy s nimi nebyl žádný problém.. tejona bych nechal za 11k a gm4 za 9k.. při koupi obou detektoru 2tis sleva.. důvod prodeje: žena nechodí a já mám v háji rameno, tak jdu do XP kvůli váze.. jinak bych neměnil...

detektory prodany

Ahoj, přenechám za 1000,- cívku na Minelab X-terra 10,5" DD 7,5kHz, má ulomené a slepené ouško, lepeno před rokem, stále drží a dále za 2000,- cívku na Minelab X-tera 10x5" 18Khz, pěkně separuje. Obě cívky už jsou po záruce, ale dosud fungovaly bezvadně. Na obě cívky kryty. Dohoda.

Čus koupím teleskopický shaft z gm4 pro nebo LP zero gm5 dík

ahoj , tento mi byl nedoporučen od pár lidí . ;-)

Jak to nevydrží chci si předělat f75

Mám ho rok a pul na Minelab X- terra 705 a nedám na nej dopustit ;-) teď chodím cívku jak dekl od hajzlu a bez problému ;-)

Prodám detektor kovů Nokta Fors Relic v záruce.
Součástí prodeje jsou sondy: 28,5 cm x 18 cm (11'' x 7'') 2D a 13 cm (5'') 2D včetně krytů a dvou spodních tyčí se šrouby a třech úchytů na kabel (přehodíte celou tyč i se sondou, rychlejší výměna) sluchátka (jednou chozené), kryt proti dešti, krabice, návod a faktura koupeno zde na LP.
Za cenu 14000Kč při předání osobně Mělník, Stará Boleslav, Praha. Možno i poštou, ale tam dle domluvy, jelikož bych rád vše předvedl osobně pro klid duše o:-)
Komunikace přes obálku (SZ) ať to tu neplevelíme :-)
A důvod prodeje, asi pomatení smyslů, ale od včera je doma další mašinka na hledání a tato Nokta by se zatím nedostala moc ven a škoda nechat běžet záruku, že ;-)

Prodáno, ať slouží a LP děkuji za prostor. ;-)

Ahoj. Vyměnil by někdo půl roku starý Makro Racer za GM 4? Chci zkusit analog.. :-)

Máš SZ

Koupím detektor kovů Makro racer, osobní předání Plzeňský kraj, děkuji Snapy

Prodam malo chozeny Minelab Safari zakladni civka za 13900 + postovne osobní odber vitan
k tomu krabice a manual

Detektor prodan

Prodám dohledávačku Nokta Pointer v záruce do 15.2.2018 , Kompletní balení , málo používaná . cena 2500 kč e-mail : janceman@seznam.cz

cena 2000

Koupím Minelab E-Trac.

Prodám Garrett AT PRO International. Plně funkční, stále vodotěsný. Sluchátka, kryt cívky, originál krabice, návod. Cena 12 000,- + poštovné. Osobní odběr vítán.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru