Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Ahoj, scháním nějaký dobrý detektor na zacatek. Určitě nepotřebuju aby vyhrál přehlídku krásy, jen bych rád občas vyrazil na políčko a nedokážu si představit kolik na to budu mít času mám doma novorozence a na ryby se vůbec nedostanu tak měním koníček.. pokud by měl někdo zajímavou nabídku určitě budu rád.. nerad bych koupil za velké peníze nový detektor a zjistil že to časově nebudu stíhat..

No nevim ,nevim jestli ti nevychází čas na ryby tak ,,nevim časově je to srovnatelný,a jen tak mezi náma klukama nechápu proč sis dal Lolitu a krásnej pysk....zamysli se asi nevíš co chceš a dost možná ani co jsi :-O :-O :-O :-P

ramires to si zabil :-D :-D :-D :-D :-D :-D, ale napadlo mě to samý 8-) ;-) :-D

To jsem rád ,docela jsem se bál ,že jsem zase ujel :-D :-D :-D

né pořád si tady , nikam si neujel :-P :-D :-D

To jsem rád :-D :-D :-D :-D :-P :-P,zejtra toho mám moc ,tak pro dnešek budu končit ,všem krásnej večer ;-) ;-) ;-) :-D

Nech si dařit , já taky mizím, musím vstávat dřív a nějak se vloupat do avie a nějak ji nakopnout , kua to bude den o:-) :,-( :-D :-D ;-)

Mile-rád mohu vysvětlit... Kdežto s detektorem vyjdu příště na pole... Jet na ryby znamena jet někam kde je u vody příjemně kde se mi bude líbit a vodě týče severu :D no nevím nevím je to tu nějaké chudé.. první voda kde bych byl ochoten zakotvit cca 40 km od bydliště, a na to prostě potřebuješ více času.. co se týče přezdívky je mi líto mám ji v aplikacích a na webech už několik let a nepotřebuju ji měnit :) krom toho pánové ruku na ❤️ koho z vás místo malé štětky napadlo literární dílo od spisovatele Vladimíra Nabokova ?? Aha :D tady asi je ta chyba.. zrovna tady na tom webu bych očekával dostatečnou znalost v tom, že mince mívá i druhou stranu. :-P

Koukam, že mi některá slova můj milovaný Smart telefon poupravil podle sebe.. tak pokud něco bude louskat, omlouvám se.

spletl ses , tady je lolita jen objekt k prznění vlákna o:-) :-D :-D ;-)
Ale nic si z toho nedělej . Mě by taky nikdo netipoval , že nésu brad pitů o:-) :-D :-D

Ok.. tak mezi tím co mi budete prznit Nick ve vlákně... Scháním levný detektor ;-)

Neber to tak tragicky,děláme si ze všeho srandu,jde jenom o to jak rychle se necháš nastartovat :-D :-D :-D :-D

Druhou stranu a hranu :-P :-P :-D

Strana hrana patří sem :-D

Ne sem kua ,ale nahoru o:-) o:-) :-D

Tak ok je to neberu zle.. jen jsem nechtěl abych vypadal jako nějaká TV nebo ouchyl :D
Každopádně pokud chceš prostor na vyjádření.. LP Zero II 30 nebo Tesoro Eurosabre II nebo Makro racer 2 ? :D

Psal jsem ti PM.

Zero je jednoduchý a jde pěkně do hloubky,asi bych šel do něj...ale je to tvůj boj,já můžu jenom poradit :-D :-D :-D


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru