Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Určitě víš,kolik stojí nový.. (24990) dávám k němu dodatečně dokoupenou teleskopickou tyč(2990) a veškerý příslušenství.. |Chtěl bych 23000,- kč Pokud souhlasíš.dej vědět. Díky Provin z Litoměřic.

Píšu k inzerátum, už douho: Somráci a slevaři, nepište a nevolejte. Jo, sere je to.

Na takový vychcánky já taky seru... Prodávám ze zdr.důvodů a nabídky tipu 18000,- apod nereaguju..

Kolego,pokud se cítíte pohoršen cenou,i když jste sám napsal"cena dohodou...nabídněte...,tak nevím proč taková reakce,že je někdo vychcánek?On kolega jen cenu nabídl!!!...Tak jak jste požadoval!
Tak napište rovnou.....jak jste už napsal!....chci za něj 23 a můžete si pak odpustit takové komentáře ;-)
Já ho sice koupit nechci,ale vaše reakce je nic moc.
Je mi sice líto,že plevelím toto vlákno,ale na takovou aroganci,se nedá nezareagovat...ale pokud máte představu o ceně,napište ji rovnou....když ji vlastně máte,pak budete psát o potencionálních kupcích jako o vychcánkách... tak se možná na tu vaši cenu ani nedostanete.... ;-)
Chce to občas zvednout hlavu od nálezu ve vykopané díře a přemýšlet ;-)
A pro pořadek,toho kolegu co vám to nabídl vůbec neznám...jen aby jste se nedivil že se ho zastávam...jen se mi nelíbila vaše absolustě nemístná reakce
;-)

Aha,tak to jsem špatně ten komentář napsal... jen jsem chtěl zdůraznit,že na veksláky a překupníky nereaguju... Chtěl jsem pouze prodat a moc neprodělat.. a navíc třeba někomu ušetřit. jo a ta cena je domluvou.. Toto byla jen moje představa. Asi tak.

Kolega bezec ma pravdu

Neda mi to, abych take nenapsal svoje. Musim podporit kolegu provina, chapu, jak ho serou podobni vychcankove. Myslim si, ze 19 opravdu neni ferova nabidka za par mesicu stary detik navic s dokupovanou tel. tyci. I kdyby ho koupil za 24(puvodni cena) plus tyc 3000, tak adekvatni sleva bude neco kolem 5000. Nejvic me ted pobavil jeden borec na bazosi, ktery chce koupit E600 za 10000 :) Lidi budte trochu fer a nebo si kupte za plnou palbu novy detik :p. Taky jsem pred nejakym case prodaval detik a tech nesmyslnych nabidek, co jsem dostal, uz jsem z toho silel :) Provine vydrz a bojuj za nejakou rozumnou cenu, snad jeste existuji ferovi hledaci, co te neoskubou. :-P

Díky za podporu! Detík jsem prodal i s tyčí za 23000,-kč a myslím,že ke spokojenosti obou stran. Byl defakto nechozenej a jako funglovka. Snad s ním nový majitel pořídí spoustu nových nálezů. A těch,kteří sice chtěli ušetřit a nabízeli směšný ceny(a nebo prodat dál) bylo opravdu spousty... Sezona je v plným proudu,tak ať to všem pípá,jak o život. ;-)

Blahopreji k prodeji napsal jsi nabidnete a tak jsem nabidl kazdy chce smlouvat. a o druhou tyc nemam zatim zajem. Preji krasny den

Tak to gratuluju, prodal jsi tyč dráž než kolik stojí nová ;-)

..jo sem to bude správně...no nevim ,kdo byl vlastně vychcanej :-D :-D

;-)

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky