Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodám Garrett Ace 250 se základní cívkou 6.5''x 9'' PROformance kupovaný tady na LP 13.7.2012. Cívka je s krytkou, která byla používána od začátku, čili bez škrábanců. Jinak kryt proti dešti a DVD od p. Mlejnského + originál z USA + 4 ks alkalických baterií Energizer. Cena: 4700,- kč. Na požádání zašlu fotky, email:yourneyman@seznam.cz

Je ještě volný ??? díky :-D

Ahoj, ano je ještě volný, pokud chceš vědět nějaké podrobnosti, tak se ozvi na email, ať tady nezasíráme vlákno. ;-)

Ahoj já bych měl volný taky ACE 250 se dvěma cívkami . Jedna základní a druhá S.E.F.30x25.
Rok starý zakoupený na LP. Přidám samozdřejmě kryt proti dešti a na sondách jsou také kryty.
Kdo byměl zájem tak pište na mofos33@seznam.cz

zdravim jeste ho mate?

Je ještě volný ? děkuji.

Detektor je již prodaný.

ahoj mas ještě toho gareta

Dobrý den, je ještě volný? Chtěla jsem vám napsat na email, ale hlásilo mi to chybu, že email neexistuje. Děkuji. :-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru