První oznámeni z Pyrotechnikovy

Včera sem volal policii na 150 dělostřelecký granát kamarády poslali až z Frýdku místku neřekl bych že sněma bude taková prdel :-D :-D :,-( při odevzdáváni munice

v kategorii Munice, zbraně a bojiště, založil DyxajsACE250 8.8.2011 15:18

U nás naopak. Prý mají tvrdnout na stanici nebo v lese, směna běží tak jako tak. Pokecali jsme o nálezech v okolí, vzali si pár tokarevů do sbírky a pyrotechnik mezitím přijel a zneškodnil granát. Ještě jsem dostal číslo přímo na služebnu, pro příště.

Tak se vracím , ke starému tématu, před půl hodinou jsem se vrátil z hledačky z lesa, kde jsem letos krom zavíracího nože, pětikrejcaru a torza pochvy od nějaké dýky našel 7 dělostřeleckých min a dnes osmou.Jelikož to mám do tohoto lesa nejblíž a můžu poblíž i nechat docela bezpečně zaparkované auto, chodím tam často.Jenže na munici tím pádem jezdí policajti ze stejného obvodu a už jsou nasraní, promiňte mi ten výraz. Dnes jsem se rozhodl, že už nikdy nebudu policii volat, protože mi jeden z nich dosti arogantně sdělil, že je to zdržuje a že to vypadá, že to vyhledávám schválně a že by mě proto mohli zvát k výslechům a ještě předtím, když se ptal jakoby normálně, co jsem našel a já mu řekl, že "tenhle nůž" tak mi obratem řekl, že bych jej měl odevzdat. Už policajty nikdy nezavolám, i kdyby tam ležela atomovka, pyrotechnik, když přijeli a vedl jsem je na místo, mě chválil a když jsem řekl, že je to naposled a proč, (policajti byli pozadu) tak jim naznačil, že to je správné, že někteří hledači, jsou znechuceni a zastrašeni o jejich kolegů a potom jim volají houbařské rodinky s dětmi, že našli munici u stromu, nebo na pařezu. Vím že to není správné, ale už je nevolám, když jsem se ptal, proč nejsou k dispozici čísla přímo na pyrotechniky, řekli, že to tak nejde, že to musí zhodnotit napřed oni a přitom o munici neví nic a dokonce v tomto případě nepoznají ani to co já a pyrotechnici, jen potvrdili přesně mnou udané parametry a druh munice ,včetně uraženého zapalovače. Tak přátelé nezlobte se, ale takovíto policajti jsou schopni mi znepříjemnit život i jako řidiči, protože mají služebnu blízko mého bydliště, taky mi řekl, že autem nesmím do lesa, tak jsem mu odvětil, že kdybych je tam nevedl, tak bych si to ani nedovolil.Tak co s tím?

Taky jsem predevcirem nasel minometny granat 80 mm ca.2 cm v zemi u stromu a prvni co mi policiste rekli , jestly mam povoleni k archeologickemu pruzkumu , tim me dost nasrali takze jsem se rozhodl uz nikdy policii nevolat , at si to hledaji jejich pyrotechnici , a ze toho v lesich je hafo to vime vsichni


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru