SAMI nebo s NĚKÝM ? ? ?

Ahoj lovci,já chodím pípat sám.Jsem spíše samotářský tip.Hodně čtu,že spousta hledačů preferuje společné hledání.Závist je nebezpečná!!! 8-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Templarius 1.7.2011 12:16

Závist je nebezpečná a navíc se o nálezy nerad s někým dělím, :-D , proto preferuji to co ty,jdu si svým tempem, jdu kam chci a nemusím na nikoho čekat ani ho dohánět..Prostě radši chodím sám :-P

Závist je nebezpečná a navíc se o nálezy nerad s někým dělím, :-D , proto preferuji to co ty,jdu si svým tempem, jdu kam chci a nemusím na nikoho čekat ani ho dohánět..Prostě radši chodím sám :-P

To ti teda závidim, tu pohodu. :-( ;-) :-D :-P :-/ :-O 8-) :-) To je tady vo mě známý. :-P

Myslím si,že toto je téma, ke kterému není co říci.Je to na každém jak mu to vyhovuje a nemá cenu o tom vést nějaké debaty.

8-)Co se mě týče,radši chodím sám.Je pravda že se občas musím s někým sdružit,poznat nové nadějné tváře a hlavně je taky nějaká prdel. :-P

Tak to bys měl vyrazit s nějakym Havlbrodskem. Prej sou ňáký střelený. Vede to tam nějakej excentrik v kostkovanym kožichu. Jméno se nesmí vyslovit, je to totiž nejmenovanej J.M. A je to někdy fest Hučák :-O

Já tedy osobně taky chodím sám,někdy to je možná i lepší, pohybuju se přírodou naprosto nerušeně a pokud možno nejsem moc na očích.
Rána za usvitu jsou super a někdy nemám náladu poslouchat cizí kecy že je tu stejně......, znáte to ne? :-)Desy.

Dyk někdy je, že jo..... na druhou stranu, sdělená bolest... :-D :-D

Taky většinou chodím sám, ale občas není špatné s někým stejně smýšlejícím dát řeč a společně zahledat ;-)

ahoj ogare taky chodim sam ale chce to změnu. 8-)

A já sem zjistil, že když jdeme dva, taxi ani nic nenatočíme, nebo nefotíme. Nějak nás to v tu chvíli nenapadne.

Já chodím většinou sám,ale není to ono velmi zřídka se ke mě přidá kamarád z vlastním detíkem a to je pak už větší zábava.Takže já jsem spíše pro společnost , jenže kromě toho kamaráda,který má minimum času neznám ve svém okolí nikoho z detíkem... :-(

jsem začátečník,detík vlastním pár dnů.A taky bych měl zájem se sem tam projít s někým zkušenějším. Když tak Martas085@seznam.cz ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru