Severní Morava

Archeologové na Severní Moravě

v kategorii Spolupráce s archeology, založil StandaFM 16.4.2018 18:21

Zdravím všechny hledače.
Poprosil bych o rady, koho a kde kontaktovat, pokud najdu něco, co by mohlo zajímat lidi z vyšších kruhů ;-)
Buď jsem hledal špatně v předchozích diskusích, a nebo jsem našel jen dotaz bez odpovědi.
Pokud někdo máte kontakty, podělte se o ně.
Předem děkuji.
Standa

Ahoj.
Děkuji za odkaz, listoval jsem v něm už předtím, ale jsou to jen seznamy muzeí.
Po přečtení různých článků, jsem se dočetl, že ne s každým se dá rozumně mluvit.
Proto jsem chtěl spíš kontakt přímo na někoho, s kým se dá rozumně mluvit.
Samozřejmě můžu vše co nechci hodit do kýble a odvést jednou za čas do šrotu,
ale opravdu nejsem takový kulturní barbar. Byl bych rád, kdybych mohl pomoct někdy v budoucnu dobré věci. Chodíme hledat s dcerou a je strašně ráda, když něco najdeme.
A co teprve, kdyby to mohla odevzdat a něco se o tom dozvědět. ( A co teprve já ;-) )
Hezký den.
Standa
;-) ;-) ;-)

ahoj , tu si najdi archeologa , pokud to nebude funkční , tak třeba otravuj Elmaru , ten poradí víc. http://www.archaeology.cz/

Ahoj,
někde tady byl článek a tam nějaký kontakty, ale nevím kde ....
Tak at´ to pípá ... :-)

Ahoj. Dříve jsme to na LP měli, ael nebylo to už aktuální. Jsem schopní ale nakontaktovat každého hledače v ČR. V podstatě v každém kraji jsou už archeologové, kteří s hledači pravidelně spolupracují. ;-)

Dekuji vsem za odpovedi, jakmile budu potrebovat, zkusim obvolat kontakty co mam a co jsem nasel a pokud nic, ozvu se.
Jeste jednou dik Standa ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru