Slovensko

Mapa bojov na slovensku.
Ahojte.chcem sa Vas chalani hladači kolegovia opytat ci sa da niekde zohnat mapa ohladne bojov 2.sv.vojny (tu na nete) ...myslim nieco podrobne...kde sa nachadzali (asi vojaci) oddieli,bunkre bombardovanie(nie ze by som bol zvedavy na vrtulky z min

v kategorii Mapy a navigace, založil folty007 1.6.2017 01:03

Mapa bojov na slovensku.
Ahojte.chcem sa Vas chalani hladači kolegovia opytat ci sa da niekde zohnat mapa ohladne bojov 2.sv.vojny (tu na nete) ...myslim nieco podrobne...kde sa nachadzali (asi vojaci) oddieli,bunkre bombardovanie(nie ze by som bol zvedavy na vrtulky z min

Folty007 môžem ti doporucit knihu:Rumunska armáda v bojoch za našu slobodu.Mas tam aj mapy bojov.Napr. Bitka na masíve Javorie,boje o BB.,dosiahnutie rieky Hron a operácie po rieku Nitra.Este tam sú fotky a príbehy vojakov.

Mas pravdu.pri povodni Hrona v 197? Sme ako deti nachazali vyplavene vrtulky z min velke i male.asi 200m od koryta hrona lokalita Šarovce okres Levice 8-)

Ja podobne.Pred pár rokmi sme mali v PD veľké záplavy a tam bolo toho.Nabojnice(mauser SB1934V)tak isto stabilizátori.

Dakujem velmi pekne...skusim si zaobstarat ��

viem ze je to zrejme dost namahave zohnat ale verim ze mi niekto pomozete :) p.s. som zaciatocnik ...udaje o lokalite hladania Jabloňovce okres Levice SK. Vopred dakujem

z kade ste, ake mesto? ja Topolcany

Levice prechodne BS .zaujem o Jabloňovce

Naslo sa v jablonovciach niečo mám aj ja v pláne pobehat

Dobrá kniha je Babylon Armád..

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru