Slovensko

Nájdem tu nejakého kolegu zo Slovenska?

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil numb 26.5.2011 16:39

Archeologický nález je hnuteľná vec alebo nehnuteľná
vec, ktorá je dokladom o živote človeka a o jeho
činnosti od najstarších dôb do roku 1918 a spravidla sa
našla alebo nachádza sa v zemi, na jej povrchu alebo
pod vodou.

Ten zákon má díru jako vrata :-D :-D :-D Zapoměli na dutiny stromů a věci ve zdech stavení. :-D :-D :-D :-D

On ani tak díru nemá.Píšou spravidla,t.z. že je archeologickým nálezem i předmět toto pravidlo porušující.Takže pokud na vánoce zjistíš,že na vánočním stromku visící ozdoba po prababičce byla vyrobena před rokem 1918,právě jsi našel archeo a nesmíš ho přemístit do příchodu povolaných odborníků.Tak aspoň děti budou mít z možných vedlejších důsledků pitomého zákona radost... :-/

Zapoměli na dutiny stromů a věci ve zdech stavení.
ale ukázali svoje dutiny co mají v hlave

Ahoj, tvůj postoj chápu ale musel jsem to smazat bylo pár ostrých výrazů. Admin.

ahoj skoda ale ok!!! sloboda prejavu!!! islo to zvnutra vies nervy!!! :-(

Co takhle zakázat fodbal,hokej, uplná apsurdivita.

čaute ľudkovia. kto sa ujme zelenáča a zaučí ho trocha?..hm

čaute slováci, kto hodí reč?.

od kade si?

nikto nic??? asi som tu posledny z SK :-O :-D

niečo na kuk
http://spravy.pravda.sk/hroby-precesali-hladaci-pokladov-nechali-omrvinky-fs8-/sk_regiony.asp?c=A091030_170918_sk_regiony_p23

http://www.stv.sk/online/archiv/spravy-stv?date=2011-09-26&id=46426 od 11-00min.

no to je ale slátanina, 2-3 germánský rodiny ztratili mraky zlata a stříbra.... Ty byly rádi že maj co jíst, natož aby byly bohatý... Blbost.

no teraz su mudry,,,dobre o tom vedeli ze to tam je a nic pre to nespravili,,a toho mudreho archaca kto skontroluje :-/

ci sa mu nahodou nieco nezosmyklo do vrecka ;-)

no teraz su mudry,,,dobre o tom vedeli ze to tam je a nic pre to nespravili,,a toho mudreho archaca kto skontroluje :-/

niekto aktivny z okolia ZA?

od kial si ? moj mail matonyx@centrum.sk

som z okolia BA

ahoj, z ktorej casti BA? ja som z okolia Dunajskej Luznej.
Popiseme? rad by som pokecal o nasom okoli

som z okolia BA

Z SK sem uz nikto nechodi?? :-( :-(

ja ;-)

odkial si??

Poprad, SNV, Levoča ????? A k tomu zakonu. Trosku som studoval zakony takze ked sa pristavi hliadka, tak, ze hladam meteorit. nie je ani majetok statu ani archeo !!!!!!!!!! 8-) nepriestrelna vec len ak mas nieco u seba tak sup do travy aby to u teba nenasli... Viem o com hovorim. Ten zakon je deravy. S nim po case urcite nieco spravia.... :-D Da niekto radu zaciatocnikovi ohladom nejakej lokality kde by sa nesklamal?? ;-)

Podle slovenského zákonu o ochraně minerálú je každý meteorit chráněný a je zakázané neodborně ho vyjmout,manipulovat s ním,...Není to sice trestní čin jen přečin,ale rozhodně bych s tím na policajty nešel. I když pravděpodobně je u nich v tomto směru informovanost nízká,neprůstřelné to není... :-P

Serus chlope.... Ešte kopeš? 😉 Som z PO...

čaute. Je tu niekto z kresu BA, SC, DS, GA

Pezinok

ahoj arpi75.ozvy sa mi.....

Dunajska Luzna a rad pokecam... aj niekam vybenem

čo tak nejaké spoločné hladanie? ja som z okresu SC

szia arpi75.írj a címemre:lengyel.tibor@centrum.sk

Caute chlapi,kde se da okolo ZA? Mam chalupu pri Rajeckych Tepliciach.

niekto na zajtra z TT A OKOLIE cauko
;-)

niekto aktivny z PD a okolia ?sa tu najde?

Niekto zo Žiliny a okolia /južne/?

Ahoj,mam chalupu U Zbynova,to je kousek od Rajca.Napis email a jak pojedu na chalupu,tak muzeme spolecne zahledat. ;-)

Cibino2-Jak pojedu na chalupu dam Ti vedet. ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru