Slovensko

Nájdem tu nejakého kolegu zo Slovenska?

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil numb 26.5.2011 16:39

Nie som priamo z TN,okolie cca 15 minút,dáš mi prosím ťa na teba nejaký kontakt ? e-mailovú adresu alebo niečo také ;)

gamespace@centrum.sk napíš mi, ja tiež som z okolia.. :-)

Alebo daj svoj napíšem ti a možeme sa dohodnúť kludne niekedy zájsť cez víkend a tak..

Je tu niekdo z Trnavského kraja? moja priatelka videla niekoho kopat v okoli Cífera a hned si pomyslela ze asi zas mne šibe :) lebo ona nechápe čo natom vidím že načo kopem v zemi no proste sú ludia pre ktorých sme iba blázni a nechápia tomu :)

zdravim som do Vranova nad Toplou som tu novy ale už nejake skusenosti mam špecializujem sa na drahe kovy a nerasty mail .Slavomir26@post.sk :-)

caw no skusal som aj ja to ryzovanie zaujimave :-Dlen to treba vediet aj tu okoli ziliny to skusaju ale ja radsej chodim s detikom moj mail eravisk33@gmail.com ozvisa caw

take niečo na vychode mame dost ložisk len sa o tom nepiše ešte za komušov ked si najdeš stare knihy je tam dost podrobne opisane kde hladat je to podložene vrtmi sat snimkami preto sa rusakom nechcelo zo slovenska inač každy rok sa tu robia aj nejake sutaže v ryžovani :-) no ako hovorim zakladom je vediet kde hladat

Čaute som z trnavskeho kraja. Nema niekto skusenost XP-DEUS V 2.0 PRO 8-)

Servus ta kde ste všetci :,-(

AHoj ste _? o:-)

niekto PO?

Konečneee ideee jaaar:))) pojdeme na vyleet:)) niekto z okolia zm,zc,zh? pe?? hladam partaka,dobreeho hubara:)) :-P 8-)

Ja som bol aj dnes aj vcera na lukach kde je uz po snehu bolo pekne rozmrznute a na severe. Juh uz bude asi super vsade.

aj ja som bol uz pozriet majovky:) konecne ide jar:) po kopcach,lesoch uz je fajnovo:) sem tam o nejaku muchotravku zakopnes:)

stanly84, odkiaľ si? Ja sa zameriavam na všetko možné.Rád by som mal kolegu zo Záhoria hľadám ho už dlhšiu dobu asi 2 roky.

A je po hubarceni sever ide zmrznut na kost zas kua. Asi sa zaberem na juh niekam????

zima mele z posledneho:) ja som bol dnes tiez na miestnom poli:) 4 mince,,1 prstienok:) :-D

Nechce niekto Teknetics T2 sluchatka ,pinpoiter Fisher,nabijačka GP

ahoj, ja bych mozna zajem mel, ale zalezi na cene.. dik za info Lada

Cena je 530Euro neviem kolko je to Ck zalezi od kurzu.

vychod 8-)

ahoojte nemáte nekdo skusenosti z hledáním na záhorí ? Treba Skalica ?

čau, v nedelu teda vyrazíme. Už sa teším že zase vykopnem nejaký ten hrebík :-P
Chce sa nekdo pridat? Neni problém, stací napísat ;-)

Ahoj, nemám skúsenosti zo Skalicou ale mám skúsenosti bližšie k Senici. Mohli by sme vyraziť niekedy spolu.

Stretol sa už niekto s políciou od kedy vyšiel ten zákon? Zaujímalo by ma ako by sa dalo vyhnúť problémom ak by ma náhodou chytili. :-D

ahojte staci sa prist pozriet 20 aprila na Cerveny Kamen :-O :-O

:D o:-) ale tak nabuduce najdeme neco lepšího :)

MOHOL BY SOM SA NIEKEDY PRIDAT ,SOM TIEZ ZO ZAHORIA

odkial presnejšie ? :) kludne hladáme nekoho na hladanie :D :)

kludne...ale chcelo by to v skalici máme aj nejaké typy :) ked bude v túto nedelu pekne alebo sobotu teda zajtra tak vyrazíme ok ?

Ako a cim kopes a co kopes. Ak nebude prsat snezit zajtra13:oo idem nieco kopat budem tu cca 10.oo

ahojte




























Ahojte!Kto hladal dnes za Sastinom?





!

Ja nie

jo, tak mi prosim napis mail na lioneer@azet.sk

je tu niekto z ružomberka alebo blizkeho okolia?chcem pokecat o všetkom možnom....dakujem :-D

Nazdar ja som z RK

je na teba kontakt? :-D

No luka pole uz nic da sa len les a tam je to same prasa a maco. pekne

chcel by som sa pridat aj ja k niekomu z okolia Senca alebo Blatneho mail timotejlovisek@post.sk

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru