Slovensko

Nájdem tu nejakého kolegu zo Slovenska?

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil numb 26.5.2011 16:39

Ja mam Xp Gold maxx pover

ale uz ho predavam koli rodinke nema niekto zaujem?

Cao ja som z bb ak sa chces nakontaktovat daj vediet

zc

Nazdar ja som z BA

Nazdar ja som z BA

NEBA :-D :-D

Klco pisal som ti na ten mail ivan biosalix...

Keby sa chcel niekdo z ba pridat kumne hladat kluce :p , dajte vediet

PK okolie

a uz je to beton ci nie

skoda ze mal tento rozumne hovoriaci pan pravu a detektorizmu na slovensku postavili mimo zakon
https://www.youtube.com/watch?v=l8jeD7UGkN0
pekne videjko

nahodou sa nechysta nejaka zmena?

Ja len toľko k hladaniu na Slovensku.Pokial nevlastním(čo nevlastním) žiadne archeo veci-môžu mi všetci vyskočiť na chrbát.Je to môj koníček a nie živnosť ako poniektorích "detektoristov".Bohužial-vďaka takým čo vykrádajú archeo lokality,hrabú sa v hrobkách,či mohylách...a nálezy dávajú hneď na predaj...presne kôli takým máme u nás peklo.Ale ani to neznamená že s týmto koníčkom skončím.Ja osobne zbieram mince.Som neškodný pre náš štát...V našej legislatíve sú tiež diery,ktoré umožňujú hladať bez následkov.V prvom rade-nesmú Vás chytiť pri čine,a ak sa už tak aj stane,tak za žiadnu cenu nesmiete priznať že vykonávate archeologický výskum,alebo hladáte staré veci...Vždy sa dá na niečo vyhovoriť.A po ďalšie.Veľa závisí aj od správania.Stretol som sa s takými čo boli arogantní a mysleli si že tak vyriešia kopec vecí...presný opak.V prvom rade slušné správanie...nenechávať po sebe diery ako po výbuchu.Je na každom z nás ako to bude u nás z hladaním pokračovať.Či budeme drancovať archeo lokality a tým si budeme pliesť bič na seba,alebo sa budeme správať slušne,odovzdávať prípadné nálezy a tým dúfať že sa to u nás môže zmeniť k lepšiemu...

Trafil si to presne nemo len tych dier po niekom je akosi coraz viac :-(

To máš pravdu.Slušných detektoristov je čoraz menej.Popri tom nikomu neublíži po sebe pekne upratať...

Nazdar priatelia. Je tu niekto z NR ? Rád by som s niekym pobelal po okolí NR.

niekto SI a okolie?

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda se tu někdo nachází z Popradu či blízkého okolí.

Hlasia sa Topolcany, niekto na okoli? :)

Serus chysta sa niekto na predvadzacku detikov do Velkych Ulan teraz 13 v sobotu? Rad by som siel pozriet tak mozem niekoho pribrat so sebou Dunajska Luzna a okolie. V poslednej dobe zvazujem kupu detika a tak chcem sa na to pozriet a informovat. Este som tu masinu ani na zivo nevidel lol :-P
Mam len 2 miesta volne lebo dodavka :D Volajte nechce sa mi ist samemu
0903 285 383

Zdarec...som zo Žiliny....je tu niekto z okolia na spoločné hladanie?

Ahoj, ja som z DK...

Môžeme dať niekedy spoločnú hladačku....
;-)

Nazdar, ja som od Oravského Podzámku, kam chodíš hľadať?

Tiez okolie NR ☺

čo máte v tom NR okr. hniezdo ??? 8-)

Možno zaujme:
http://cestovanie.aktuality.sk/clanok/9518/unikatna-vystava-pokladov-velkej-moravy-na-bratislavskom-hrade/

Bol som a môžem len odporúčať :-) Fakt parádna výstava. Tí ktorí chcú ísť, by sa mali poponáhlať lebo sa pomaly chýli ku koncu ;-)

Nazdar zajtra niekto z NR nepojdeme zahladat ? :)

Ahojte niekto z okolia Novej Dubnice Ilavy Tn? čo by sem tam vybehol do lesov na hľadanie?

TN ale cca do marca mám prestávku :)

Cavte. Niekto z BA na spolocne vylety?

Zartep7@icloud.com

uy to je neaktualne uy som prestahovany v Plzni :D

Ako to vyzerá na východe s pocasim pani? chcel by som tam odbehnut pokial su kliestiaky este tuhe :-D

Sneh je na horach a region bb

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru