Slovensko

Nájdem tu nejakého kolegu zo Slovenska?

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil numb 26.5.2011 16:39

nazdar . niekto z okolia MT?

Ja som z Ružomberka :-D

ja som z bb to je kusok daj vediet na bobo.f@pobox.sk

Čaute.
Niekto na hladačku.
Štvrtok 3.3.2016.
Nitrianksy kraj. ?

kludne mi napiste ked sa dohodneme na dobrom termine mozme dat spolocnu patracku ;-)

ahojte niekto ilavsky trenciansky kraj?

Zahorie, Malé Karpaty, Pezinok, Blava na spoločnu hladačku?

Som z BA. Raca. Ked budes mat chut popocuvat zem niekde nablizku Race s kludom sa ozvi na loki3016@gmail.com a doladime cas a miesto.

ahoj
NR+okolie
nočné polia + denné lesy
hladám parťákov
kontakt : nocnevlky@gmail.com
ozvite sa :-)

ja by som sa pridal ale mávam malo času. Napište mi niečo blišie do pošty.

Ahojt, sorry, ak otravujem. Ešte som sa tu nezorientoval. Začínam. Tento víkend by som rád vyrazil niekam, samému sa mi moc nechce. Ak by si mal záujem ozvi sa.

zdravim...ak by mal niekto zaujem pripojit sa v hladani pod vodou /nieje podmienka/,dajte vediet...anre2@azet.sk...som z Trnavy

ano mam ctx3030 ale som z Martina takze trochu daleko pokial mas nejaky dobry typ na plaz v okoli ....

Šútovo a okolie je aktuálne pusté :-D

Ahojte! Je tu niekto z okolia Kežmarku? Ozvite da, dakujem ;-)

KOPANICE?

Ahojte, je to zle keď mam 15 a už hľadám s detektorom?

Je to stejný koníček jako každý ale u vás když te chyti tak zrejme zodpovednost maji rodiče u nas taky ale Váš zakon je neuprostny a tvrdý

Niekto na spoločné hľadanie? Banskobystrický kraj.

Whatever

ZA okolie? ;)

Creoon ZA priamo odkial? Vek?

NR okolie ? ;-)

PO alebo BJ okolie????? :)

fuu tu ostalo ticho,,čo vás pozatvárali? :)

To ne :-D . Ale neni nic prijemne kazdy tyzden sledovat v speavach ako niekoho chytili s detikom :,-(

Je tu niekto z okolia ZA kto by mal zaujem aj o vikendove ryzovanie Au. Obcas v So alebo Ne vybehnut niekde k potoku...?

Keby niekto hladal partaka v okoli ZA tak sa rad pridam :-)

Dnešné správy, čas 22:55 :-( :-(
http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/12957/174638#1375

No tento rok si už nezapípam kvôli bielemu sajrajtu. Odstahoval sa mi parťák tak na jar by som sa s niekým rád vyluftoval.

Na Slovensku to už vyzerá dosť biedne , sa mi zdá že mediá a archáči začali hon na detektoristov ... može sa to ešte zmeniť na dobro alebo sa zakáže na trvalo? ako to vidíte vy ?

Po takýchto reportážach mám chuť zobrať nejakú barlu alebo nejaký iný nedetektor a lopatu a chodiť len tak po poli všetkým na očiach a čakať kým prídu policajti. A najlepšie takéto prechádzanie sa opakovať každý deň a keď ich to náhodou prestane baviť tak zmeniť lokalitu... Proste len tak zo srandy neporušovať pamiatkový zákon :-D

Pred casom sa tu spominala nejaka zmena pamiatkove zakona. Neviete o tom nieco nove?

pozri si správy z 15.12 na RTVS 22:55 a uvidíš... podla mňa bude absolútny zákaz to je v tom že u nás nie je žiadna komunita hladačov a jednoducho sa nemá kto brániť voči informáciám z médií a aký postoj majú archeologovia o detektoristov ... no comment
Takže tak !

Ja som praveze pocul ze by to malo pristupnejsie. Ved vacsi zakaz ako je teraz uz snad ani nemoze byt. :-D

Ty neznáš přísloví "Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř."

;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru