Sokolov, K.Vary,Cheb

Ahoj, co takhle někdy společná akcička,. nebo jen tak vyměnit zkušenosti a pokecat :-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil sakera 25.12.2013 02:00

Já Ti nestačim mrcasníku?

No jasně,... V množství je síla :-P

ahoj...je tu někdo z Chebu???

Nachází se tu někdo z Karlových Varů, či přilehlého okolí, kterému to pípá? Rád se přidám na společnou pípačku :-)

Josefov

Dvakrát jsem tam byl na poli.A jednou zapoměl u auta lopatku když jsem odjížděl a druhý den jsem ji našel opřenou o strom :-)

Já to nebyl :-) to se divím že se někomu nehodila,..

Taky jsem byl rád že tam zůstala :-).Poctivá švýcarská armádní z výprodeje :-)

Jsem pořád aktivní hledač, jen jsem extrémně lenivej fotit každou minci a házet to na web :) , kdykoli by jste chtěl někdo parťáka na místa, kde to je lepší ve více lidech, nebo něco na blind vymyslet a zkusit, tak jsem k dispozici :)

Ahoj stale hledas?

Zdravím ve spolek :)
Dneska jsem objednal Zero 2, takže se těším až dorazí a vydám se hledat. Znám jen jediného člověka co chodí, tak mužem třeba někdy společně :)
Auto mám, jsem milovník rumu a ze Sokolova.
;-)

👍

Zdravím, jsem začínající hledač a potřeboval bych trošku poradit a nejlépe nějaký tip kde hledat na karlovarsku.

Dobrý den, jsem z okolí Karlových Varů, před půl rokem jsem začal chodit s detektorem a rád bych našel nějakého člověka, který by se ke mně připojil na nějakých výpravách :-D

Tady to moc nežije, ale založil jsem skupinu na facebooku Detektor - Karlovarsko, Sokolovsko. Je tam většina aktivních hledačů tady v kraji. Většinou se známe už i osobně a často vyrážíme ve dvou nebo menších skupinkách (jedno auto) ale i ve větší partě. O vánocích byla velká hledačská akce, cca 12 účastníků, kde se soutěžilo i o nejlepší nález dne a odměnu.
Klidně se přidejte :)
https://www.facebook.com/groups/943665482674172

Dobrá práce 🔔🔔🔔

Ahoj,jsem začátečník,můžu se k vám přidat?

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru