Sondy k detektorům kovů Tesoro

Chodim s Tejonem asi 4 roky a docela si rozumíme.Docela pěkne veci jsme spolu našli a dost lokalit jsme spolu prošli. Uvazuji o pořízeni nové sondy, na tyto prosle lokality kde uz toho klasickou sondou moc nenajdu. Taky by me zajimalo,jak se s ni hleda "kde to piska? taky v prostred jak u klasicke civky?" Myslite,ze to je dobry napad?

Sondy se již nevyábí. Výrobce Tesoro ukočil v roce 2017 činnost.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 6.3.2010 18:12

Díky za rady. Na štekru origo cívky jsem to tak nějak logicky naměřil, jsou tam dvě cívky ca 25 ohm, každá jeden vývod spojen se stíněním + kablik...nebo by se dalo říct že tam je 50ti ohmová cívka z jejího středu je odbočka spojená se stíněním + jeden káblik....

U té sefky mám kabel uplně uštíplej a oholenej na obou stranách, z cívky mě kouká ca 5cm stíněný barevných kablíků. Bohužel jsem mezi nimi nenaměřil nic co by se podobalo tomu na štekru originálu. Tak nevím, jestli mám oholit i ten plastovej závit uplně u cívky, jestli tam není další problém. Ale nezda se mi, že by kabel byl zničen ve štekru i dole u cívky...ale možné je všechno.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru