Sondy k detektorům kovů Golden Mask

Základní a doplňkové sondy, k detektorům kovů Golden Mask.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 23.8.2010 22:08

Ahoj, nemáte někdo na prodej SPIDER sondu 12" na GM4 Pro, nebo Marsku Tigerku. Nemůžu se rozhodnout tak něco koupím a hotovo. Díky J.

Zdravím,
chtěl bych novou cívku do svého nového GM5.
Rozhoduji se mezi S.E.F, Spider 23 (na tu se tu pějí ódy) a novou Mars Sniper.
Chodím hlavně pole pro mince.
Zatím se mi nejvíc líbí ta Sniperka od Mars. Máte s ní někdo zkušenosti? Která je podle vás lepší Spider nebo Sniper od Mars?
Ještě jsem se chtěl zeptat jestli jsou tyto cívky vůbec kompatibilní s GM5.
Všude čtu, že jsou jen pro GM4 nebo LP Zero.

Porovnával jsem Snipera a Spiderku na GM5,líp mi vyšla spiderka.

Sniperku máš na lokalitu, kde máš hodně železa nebo jiného bordelu a točíš se tam na menším prostoru a snažíš se chytit barvu. Spider máš sondu na normální chození. Sniperka má menší hloubkový dosah ale lépe separuje.

za me bych doporucil sniper, fungovat na gm5 bude...sef jsem nemel moznost zkusit,ale chtel bych ;-)

Zdarec hledači.
Mám na prodej
Sonda MARS MD Tiger pro Golden Mask 18 kHz zakoupenou v listopadě 2016.Pokud má někdo zájem tak mi napište zprávu.Ať to pipá ;-)

Zdravím,
měl bych dotaz na zkušenější hledače. Mám na Zeru 30Spider a vlezl jsem do likality, kde co 10cm furt něco hvízdá. Jak z toho ven, abych nekopal furt nějaké hřebíky a podobný bordel? Zero mi to hlásí jako barevný signál docela často. Lze použít menší cívky, jako je třeba 12cm, nebo 17cm, nebo to je zbytečné kupovat?
Díky za každé info.

Tak jinak, vyskytuje se zde někdo, kdo má malou cívku 12cm, 17cm, nebo jsem jediný blázen který uvažuje, že si ji pořídí?

Všichni hledají lepší a větší pac větší půjde hlouběji ne ? Po dlouhé době hledání bych řekl že ne ,ne aspoň pro někoho kdo hledá mince .Jako že i fotim všichni taky hledají lepší přístroj ,ale profici hledají lepší světlo :-)
Já v dnešní době co se jen pole vláčí a neoraji hledám spíš špičkovou separaci ,na své gm 4 pro mám 30 sondu a můžu říci že jde hodně hluboko jak na mincí tak hoooodne hluboko i na ALU prezku třeba .Na co tedy kupovat sondu jako kráva že ..spíš sem si teď koupil 12,5 cm botičku na kličkování v železu :-)

Zdravím Vás, jakou by jste mi prosím doporučili sondu na hledání mincí ?. Mám GM4 PRO 18kHz a sondu------38x30 cm 2D kterou jsem s detektorem koupil a moc my nevyhovuje. Děkuji předem za rady.

Jeslti chceš zobat mince s velkou přesností, tak Spider 23 cm. I Spider 30 cm je dobra, na vetsi mince i hlubší, ale neumí tak přesně separovat a zaměřovat. Mě spiderka 23 na mince baví nejvíc.

to paax, přispěji svou troškou do mlýna. Začal jsem na Zeru s cívkou 23, chodil s ní cca 4 měsíce a zobal mince i různé artefakty. Jenže jako začátečníkovi který pročítal řádky ostatních mě začala lákat opěvovaná sonda 30 Spider. OK říkám si, má větší záběr plochy, to se to bude zobat :-D . Chodím s ní druhý měsíc a jsem celkem rozpačitý, neboť se mi jako málo zkušenému znatelně hůře dohledává / zaměřuje, do toho mě začíná slušně bolet ruka ( mám volnější zápěstí díky hraní stol.tenisu). Se sondou 23 jsem zaměřil přesně a hned, navíc je 23 na detektoru taková lehká rychlonohá mrštná gazela, 30 je už těžkopádnější. V tuto chvilku si říkám: Zlatá 23-ka :-P

Nejlepší je mít obě. Z 80 procent ale chodím s 30 spider, přece jenom má větší hloubku (na sockačce u GM4 asi o 5 cm) a to větší pokrytí je taky znát.

Mám čerstvou zkušenost zkušenost s civkou 30 a 23 na Zeru WS. Kolega s 30 cívkou chytil lehký signál barvy kde ovšem dominovalo prdění železa, takže po několika výkopech hodně rezavého bordelu váhal zda kopat. Přiskočil jsem k němu s cívkou 23 a barva byla znatelně výraznější, já bych kopal. Kolega se tedy jal rýče, kopal minimálně do hloubky kolem 35cm (možná o chlup více) a šup, Ag 3Krejcárek. Ta sonda 2D 23 Spider je opravdu fajnová o:-) ;-) Moje sonda 23 mu dala Ag které doposud nemám, to je pech :-D

Mám dotaz: Sondu 23 18Hz jsem sundal z GM4W a hodil na Zero 30WS. Zajímá mě zda je nějaký rozdíl mezi sondou 23 2D 18kHz z GM4PRO a sondou 23 2D Spider na Zero. A pokud tam je rozdíl, tak jaký a jak tyto 2 sondy od sebe rozeznám ? Předem díky za odpověď ;-)

Jsou to totožné cívky, žádný rozdíl tam není :)

Elmaro díky za rychlou odpověď ;-) Zas jsem o chloupe moudřejší o:-)

Není za co :)

Zdravím utrhl se mi kabel přímo u vstupu do cívky. Lze to opravit? Je to v něčem zalité. Je to GM4PRO wd :,-( :,-(

neopravitelné :-/ :-/

Ahoj chlapi,včera mi odešla cívka SEF pro gm4pro 12 ,ted mám tu zakladni spider.Tak nevím jestli nějakou koupit nebo chodit s tou spider.dík za každé info,at se daří :-)

Zdravím, mám dotaz ohledně nové cívky na Golden Mask HF, je to první verze, která se již dávno neprodává. Do teď mi sloužila původní, kterou jsem měl v základu, nevím teď z hlavy průměr , ale je kulatá. Chtěl bych ji nahradit jinou cívkou, která by šla více do hloubky. Můžete prosím z vlastní zkušenosti poradit, kterou cívku zvolit? Děkuji

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru