Stříbrňáci

Nazdar! Chtel bych se poradit ohledne stribrnaku. Nejak mi to nepada a uz nevim co.. naposledy mi padl na podzim minulej rok. Jsem v soku a uz to temer nemuzu vydrzet. Nevite cim by to mohlo byt? Chodim se zerem a taky je se mnou dycky kamarad s garetem 250. Myslim si ze lokalitou to nebude. Kolem chodi docela dost hledacu a tech stribrnaku nachazej pro mne hodne. Pokud mate nejaky figly nebo neco vite dejte vedet. Dekuju

v kategorii Nezařazené, založil Tomusak 25.5.2019 19:21

Já mám Zero 22 měsíců a mám s ním už 33 Ageček. Chodím tak třikrát tejdně na dvě hoďky a jen po okolních polích a lesích,v podstatě pořád stejný místa. Je to o náhodě. :-)

OK no, chodim tak 6x do tydne, mam totiz vice casu, ale furt nic. Kolem chodej detektorari a tahaj AGecka bez problemu. Musi na tom neco byt...

Chce hlavně chodit pomalu a cívku držet pořád jen nepatrně nad zemí. Viděl jsem některý kolegy který pomalu běží a mávaj s tím jak když se prosekávaj mačetou pralesem :-D A sluchátka jsou dobrý,slyšíš i nepatrný pípnutí.

Dikec, poridim nasadu na jack a zapojim si tam nejaky sluchadla. No a chozeni taky zpomalim. Uvidime efekt


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru