Stříbrňáci

Nazdar! Chtel bych se poradit ohledne stribrnaku. Nejak mi to nepada a uz nevim co.. naposledy mi padl na podzim minulej rok. Jsem v soku a uz to temer nemuzu vydrzet. Nevite cim by to mohlo byt? Chodim se zerem a taky je se mnou dycky kamarad s garetem 250. Myslim si ze lokalitou to nebude. Kolem chodi docela dost hledacu a tech stribrnaku nachazej pro mne hodne. Pokud mate nejaky figly nebo neco vite dejte vedet. Dekuju

založil Tomusak 25.5.2019 19:21

Čau hlavní je to nehrotit, agéčko ber jako třešničku na dortu a ne povinnost při každé druhé hledačce. Lokalita a hlavně štestí to je oč tu běží.. ;-)

Taky si myslím. Vyporozoval jsem zajímavou věc. Když se snažím, aby padl dobrej nález, tak nic nepadá a když se nesnažím tak padá hodně nálezů. Tak zkusím vzít vaše rady a použít. Děkuju všem

Jo,jo,tak to chodí.Tři roky nazpět jsem chodil jedno pole.Napřed sám a pak postupně přicházelo a odcházelo dvanáct lidí.Všichni to poctivě šmrdlali,za půl hodiny postopili o kousek,zatímco já jsem to už otáčel na druhé straně a výsledek.Oni nějaké zlomky bronzu,sem tam sponu,já sedum římanů a tři spony.

Já to mám dost podobné. Když od hledačky nic moc nečekám, padne něco pěknýho a naopak, když se mi ta daná lokalita doopravdy líbí a říkám si "tady to bude super", tak nepadne skoro nic... :-D Ono to chce asi brát to tak nějak na pohodu - prostě si jdu zamávat a když mrcasnickej pámbíček dá, tak i něco pěknýho najdu !! Jo a ještě jeden postřeh - když na dané lokalitě sesbírám hodně bordelu, ona se mi pak za to něčím pěkným odvděčí... :-D

jo jo tu posledni vetu muzu potvrdit....kdy Karlikuv tatka vytaha z lesa dve tuny munice,coz dela furt,tak Karlos kopne za odmenu stribrnak jak kolo vod vozu... 8-) 8-) 8-)

No tak nějak no.... ale občas je to kupodivu naopak - tatík kope prstreny, stříbrňáky a já chudák akorát střepiny a nábojnice... :-P

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky