stříbrnák

Ahoj chlapi zda se mi ze se me stříbrné mince vyhýbají tak se chci zeptat těch kteří na ne mají štěstí zda je to jen o náhodě nebo v tom hraje roli dobře vytypovanej flek? Předem díky za názory ať to pípá ;-)

v kategorii Lokality, založil piryovec 8.8.2014 19:11

No podstatná je lokalita a samozrejme trošku toho štastia třeba a aj mašina aká je ;-)
No, keď to tak rozmeníš na drobné tak všetko má dáku tu rolu.

Jeden můj kolega vždy říká ,, na každém políčku, louce i v lese je aspoň jedno agéčko jen na něj narazit. ;-). Je to hlavně o štěstí.

Zkus kopat místo jasnejch signálů ty míň jasný a zkus kopat barevný šusty. ;-)

Jsem začátečník a moc tomu nerozumím,co je to barevnéšusty.Děkuji za radu.

Všem díky za rady taky si myslím že se to někde válí jen na to narazit durch chlapi ať máte větší štěstí než já ;-)

Na to není žádnej extra detík potřeba, to není pravda! Je to jen o klice na to Ag narazit! Někdy stačí chvilka a někdy spousta hodin a nachozenejch kilometrů.

Neměl jsem na mysli nějakej Veleman nebo jak se ty šity jmenujou. ;-)

Na to nemusíš mít Velemana,aby ti to nevidělo stříbrnou mincičku u hřebíku,nebo hlouběji,na to stačí třeba Ace,nebo E Ace a jiný. :-D

Jojo máš pravdu Moon1970,já mám obyčejný Go find 40 a první AG byl Pražský Groš Jan Lucemburský,je to prostě o štěstí.

Záleží na tom, čemu kdo říká hluboko a jak máš Ace nachozený. :-D

Joo,ACE hlavně 150 vidí grešli na štorc ve 35cm. Vetešník potvrdí :-D :-D :-D ;-)

Jeldo, to je víc než jistý. Teď mi tady napiš značku detektoru, kterej ji v těch 35 na štorc uvidí! :-D

Valemann to da :-D ;-)

Je to hodně o štěstí, kolega má Bounty Hunter Tracker II je to hračka za 3500 kč a přál bych vám vidět jeho úlovky. Na pooraném a povláčeném políčku zas tak hloubka nehraje roli ale pravda je že na louce kde před dvaceti lety bylo pole nebo v lese je nešťastnej a hlavně povrchovej hledač.
Jináč moon1970 má pravdu že máš kopat ty míň jasný a barevný šusty a hlavně ty alobalové škvrky ;-)

Já sem začátečník proto nám zatím ace 150 k civku s. E. F 30x25 a sem spokojený akorát se mi ty stribrnaci vyhejbaj jeden už sem našel ale myslel jsem že to pude lépe jaký máte intervali mezi stribrnakama

Jojo Máš recht chodím co se dá a tak mě to chytlo že je to fakt diagnoza stará furt nadává ale má smůlu baví mě to jak svině a ta historie je taky hned zajmavejsi vím že o stribrnacich to není ale mě osobně ten jeden co mám tak nakopl ze sem tomu propad este víc ať to pípá :-D

Já jsem ze začátku taky byl vedle,až jsem potom zjistil,že mám doma 3 AG. Byla na nich taková krusta,že se to nedalo poznat.A dnes si troufám říct,že to poznám i po čicu 8-) 8-) 8-)

hmmmm - zajímavej výraz to ,,počicu" :-O
kudrnatou kočicu znám , ale počicu o:-) :-D :-D ;-)

Piryovec, řeknu to asi tak: O mašině to zase tak zásadně není. Štěstí na ně natrefit hraje hlavní roli, protože před nějakým časem, nevím už kde jsem na to narazil, si jeden hledač pečlivka pro zajímavost zapisoval hloubky nalezených mincí, měl to myslím rozdělený po 5 centimetrech a převážná většina těch nálezů, jestli se nepletu, byla z hloubky od 5 do 15 cm a na stačí i G. ;-)

to :-)

Ahoj, nebudu ti radit.Jen ti napíšu jak jsem na tom já. Hledám rok a půl a za tu dobu jsem našel čtyři Ag.Okolo mého domova jsem za deset let neviděl žádného hledače, tak jsem si detektor koupil a je pravda,že všude něco nacházím.Nejsou to haldy,ale s kolečkem se pokaždé vracím. Tři stříbrňáky jsem našel na poli a jeden na kraji lesa. Je to o štěstí a mít spoustu času na courání. Vůbec nevyhledávám nějaké známé lokality,staré cesty,vesnice, chci se jen projít a být napnutý co po signálu vykopu.Většinou to je samozřejmě šrot. Radost mi udělal i včerejší pětihaléř z roku 1963. :-)

No já hledám skoro půl roku a mám jeden takže věřím že můj čas ještě pride doufám :-)
Je to asi fakt o náhodě může bejt kdekoli všem přeji hodně kvalitní pipance ;-)

Nejvíc Ag jsem našel tam kde bych to nikdy nečekal.

Asi tak nějak - co je platný štěstí,když na minci detektor nevidí.A mluvit o štěstí že stříbrňák nebyl hluboko a a ležel na plocho? :-D Kolega s Ace nás vzal na svoje Maruškový pole s tím že už tam stejně nic není,s druhým kolegou jsme tam ještě celej podzim chodili a zobali malý agéčka. :-D No je pravda,že jsme tam nenašli větší minci než 2 hal RU. 8-)

no a já měl ACE150,když jsem maličké AG položil na cívku,tak ani tak jej neviděl. takže mě nikdo nepřesvědčí že to není o detektoru. zvlášť pokud má na něm takového motýla jako Piryovec.

No chlapi, nevím jak je možný, že detektor neviděl Ag na cívce! Spíš mi to připadá na nějakou závadu. Nechci v žádném případě tvrdit, že ACE je stroj špičkové kvality a nad něj není. Taky nevím, jestli je nějakej zásadní kvalitativní rozdíl mezi 150 a 250, protože 150 jsem nikdy neměl a nemůžu srovnávat. 250 jsem ale chodil celkem dost dlouho na to, abych ji celkem slušně poznal a posléze jsem přešel na 350, se kterou jsem už taky pár stovek hodin nachodil a pokud ,,malým ágéčkem" myslíte třeba grešličky, tak s tím nemá 250 ani 350 žádnej problém.

malé AG myslím takové že má velikost nehtu třeba na prostředníčku :-D,tloušťka podobná,150 to nevidí a byla v pořádku.

Tak to je cca 15 mm. Jak říkám - v pohodě. ;-)

Tak to ja mam asi detske ruce :-D

Ahoj.Přidám vlastní zkušenost. S CS3 MX jsem našel Ag 13x10 mm a s kamošem, který měl Garretta 250 základ cívka, jsme udělali air test. Cscope ho viděl ještě v 8mi cm. Kámoš ať nastavoval, jak nastavoval,ani si neškrtl. Z 250 ACE speciál na droboť neuděláš. Na druhou stranu volal druhý kamarád, jak jsme to pole prošli, že tam jeho táta právě s ACE 250 našel dvě Ag grešličky a krejcárek. Hned jsem byl k ACÉčku pokornější. Je to o štěstí, ale detík v tom má svou roli.

Ahoj.Přidám vlastní zkušenost. S CS3 MX jsem našel Ag 13x10 mm a s kamošem, který měl Garretta 250 základ cívka, jsme udělali air test. Cscope ho viděl ještě v 8mi cm. Kámoš ať nastavoval, jak nastavoval,ani si neškrtl. Z 250 ACE speciál na droboť neuděláš. Na druhou stranu volal druhý kamarád, jak jsme to pole prošli, že tam jeho táta právě s ACE 250 našel dvě Ag grešličky a krejcárek. Hned jsem byl k ACÉčku pokornější. Je to o štěstí, ale detík v tom má svou roli.

Ahoj.Přidám vlastní zkušenost. S CS3 MX jsem našel Ag 13x10 mm a s kamošem, který měl Garretta 250 základ cívka, jsme udělali air test. Cscope ho viděl ještě v 8mi cm. Kámoš ať nastavoval, jak nastavoval,ani si neškrtl. Z 250 ACE speciál na droboť neuděláš. Na druhou stranu volal druhý kamarád, jak jsme to pole prošli, že tam jeho táta právě s ACE 250 našel dvě Ag grešličky a krejcárek. Hned jsem byl k ACÉčku pokornější. Je to o štěstí, ale detík v tom má svou roli.

Ahoj.Přidám vlastní zkušenost. S CS3 MX jsem našel Ag 13x10 mm a s kamošem, který měl Garretta 250 základ cívka, jsme udělali air test. Cscope ho viděl ještě v 8mi cm. Kámoš ať nastavoval, jak nastavoval,ani si neškrtl. Z 250 ACE speciál na droboť neuděláš. Na druhou stranu volal druhý kamarád, jak jsme to pole prošli, že tam jeho táta právě s ACE 250 našel dvě Ag grešličky a krejcárek. Hned jsem byl k ACÉčku pokornější. Je to o štěstí, ale detík v tom má svou roli.

Soráč.Nějak se to přidalo vícekrát :-(

Soráč.Nějak se to přidalo vícekrát :-(

Tak dnes smůla prolomena maxmilianem III

Blahopřeju :-). Teď ho jen pořádně naposlouchat a vzít mustr na další hledačku ;-).

Soráč.Nějak se to přidalo vícekrát :-(

Tak tomu já říkám povrchovej sběr,nebo jsi měl něco s očima,když jsi na cívce neviděl křížovej tolar. :-D

střibrnej bordel je téměř všude jen to chce štěstí a umět s detíkem

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru