Sudety a jine mista na valku

Zdravim mohly by mi nekdo prosim napsat kam na valku.(jsem uplny zacatecnik)Diky :-)

v kategorii Lokality, založil Rudla 6.5.2010 16:38

To ti nikdo neřekne :-) a když, tak do mrtě projitý lokality ale pochybuju stejně, nevím co by si chtěl víc, než bydlet v NB, tam je války dost, je to jen o čase než něco kopneš. Napiš mi na mail a domluvíme zase nějakou akci, jestli už máš tu 150.

Tak,tak dobrou lokalitu ti nikdo neprozradí.

Zkus Duklu, tam se pry neco delo :-))

Zkus Duklu, tam se pry neco delo :-))

locksley, to byla hloupá reakce. :-/

locksley, to byla hloupá reakce. :-/

Dobrý... :-D Kdysi jsem dělal u fy. Energovod a Elektrotrans na VVN. Když se stavěla 400kw linka přes Duklu z jihu na sever, tak pyrotechnici prostor vyčistili a po obou stranách trasy vyznačili, kam až bylo možné jít. NIKDO se za tu pásku nesměl jít ani vykadit, i kdyby se měl pos...! To bylo před 20 léty.

Lokalitu na válku, ani jinou v sudetech, ani jinde ti nikdo neprozradí, když je dobrá. Pokud vím, tak si tyhle věci říká pár lidí navzájem a ne prostřednictvím volně přístupného fóra. Takže spíš bych ti poradil domluvit si s někým společnou hledačku. Spoustu věcí pochytíš a možná najdeš takového kamaráda, o kterém píšu......

Proč si to hledači syslí pro sebe ? Není to sobecké ?

Zejtra vyjdou suprový čísla sportky,vím jaká,chceš je taky vědět?Neřeknu ti je,protože se nechci s tebou dělit o hlavní výhru,jsem sobec nebo nééé ;-)

ahoj prosim vas kde je dobre misto na hledani v sudetech?mam detektor kratce a zatim jsem nemel stesti.dikes

Nezbývá mi, než hloupě odpovědět: No přece v sudetech, ne? ;-)

jar2004, to byla hloupá reakce :-/

Ano, já vím. Ale fakt to byla hloupá otázka. Kdyby byla první, prosím. O dva řádky nahoru je však skoro stejný dotaz. :-/

Ahoj, hele mrkni na články o tom co se dělo na konci války ve tvém okolí a pak jen rozum do hrsti a máš to. Malá nápověda vem to podél cest ;-)

"Dobrá lokalita", vy asi hodně potlačujete přítomnost náhody v hledání, co ? :-)
Kolik plošných kilometrů jste prošli ?

IndiJ: Rada podél cest ? Super, můžeš projít celou dnešní starou silnici z Plzně do Prahy kolem Rokycan. Všechny dnešní cesty kopírují ty staré a jsou pokryty asfaltem. Příkopy, tzv. škarpy jsou plné bordelu a rozhodně to nejsou ty škarpy, jako byly v roce 1945. Taky určitě utíkající Němci z Neveklovska z tanků házeli spousty artefaktů ;-)

Je to velký prostor,vem si turisticků mapu,mrkni do knížky dějepisu a máš lokality na sto hledačských životů :-)

Odpovídáte borcovi na 4 roky starej dotaz? :D

Neni tu nekdo kdy by sel hledat v utery nebo stredu v okoli chribska na ustecku?

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru