Detektor kovů Detech Gold Catcher

Zdravím,jsem začínající hledač,pořídil jsem eldorado,podle stránek u.s.a. je to vynikající detektor,je to sice asi starší model,ale měl by být pořád ve formě,jde mi o to sehnat o něm nějaké info od uživatelů,jestli na něj jde sehnat větší cívka atd??za každou odpověď děkuji

v kategorii Detektory - netříděné, založil joska26 14.7.2013 21:39

Separace je u Catcheru velmi dobrá . Diskriminace je dost variabilní , což asi uspokojí hodně hledačů co chtějí železo různě "slyšet" Větší frekvence samozřejmě dává větší citlivost na hodně malou droboť. Zeslabit citlivost jde senzitivitou , dále přepínačem normal/high a v neposlední řadě lze ovlivnit i úrovní tresholdu a přepnutím do automatického odladění půdy.V zásadě je důležité dobře odladit zem a nepřepalovat senzitivitu do "vrkání" , pak je detektor stabilní.
Sondu 12x12 jsem měl zapůjčenou na testování a posune detektor v dosahu o docela dost. PG v 48 cm dá úplně čistě a bronzovej menší depůtek v 80cm také. 8-)

A co na poli s hromadou bordelu a koksu to asi nebude nic separace,nebo se pletu?

Přemýšlím na detektoru Detech Gold Catcher nebo NOKTA FORS GOLD zatím vyhrává Detech Gold Catcher a jestli k tomu detektoru budou i cívky SEF.

Jednoznačně Gold Catcher,Noktu Fors Gold jsem taky měl a Detech jde hlouběji a zároveň bere opravdu droboť to díky 28kHz,oproti GM 4 jde zem bezvadně odladit,dá se vyšponovat bez vrklání a prozvuků,ta plná sonda je bezvadná v lesním porostu,nezadrháváš o větve atd...
Dobře vyváženej,jednoduchý nastavení,celkem kvalitně zpracovanej.

Koks tahaj snad všechny vysokofrekvenční analogy to je daň . Ten kdo nechce tahat koks ani železnou strusku tak koupí FBS od Minelabu ;-)

Přidám krátký koment k detíku...Budu ho porovnávat s Relic Strikerem..(MÁM OBA)Základní cívky jsem ani nenasadil a hned přikoupil cívku S.E.F 30x30,Detektor je potřeba přesněji odladit než Striker a to ubráním tresholdu na kraj slyšitelnosti a decentně doladit...V automatu je Catcher příjemný a nepotřebuje žádný laborování s nastavením...V manuálu se detektor nedá tak šponovat jak v automatu,nejčasteji vrážim kolečko SENS na kraj červeného pole...Při automatu mu přídám klidně až na konec červeného pole..Disc si vede opravdu dobře ale i tak díky 28kHz si jednou za čas to železo prostě kopnete.(Nic nenormálního)...Teď postupem času to železo kopu méně a méně..Polaři se nachystají na pomalejší krok..(Chodím hlavně les)Koks sem zatím nekopnul...Dráty a tel sem zatím nenašel problém.. :-D Už delší dobu řeším baterky...Furt držej..Ten detektor má snad solar :-) :-) :-) :-)

Vymenim Cortese za Kacera ;-)

Mohuse zeptat jak reaguje na cedic? Dekuji

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky