Tesoro Tiger Shark

Ahoj, prosím o Vaše zkušenosti s tímto detektorem, silně uvažuji o koupi. Sladká voda a taky hlavně ho chci vytáhnout i na souš.. Nemám na to, abych kupoval naráz 2 (pod vodu a na souš), ale chci vědět, jestli se dá s ním pracovat i na dobré úrovni poleúles... (AG,coins, relics,military)..Jeho výhody a nevýhody (kromě váhy :-)
Případně jaké používáte nastavení.

Dík. :-) :-)

v kategorii Detektory - netříděné, založil casey 10.1.2014 16:12

Nikdo nema,nikdo nezna?

Díky kluci za rady, zkusím i kontaktnout krematora, co k tomu řekne.. No a já to mám z 70% na ponory pod vodu(jsem potápeč) a 30% suchozemě. Je mi jasné, že na zem jsou špičkové modely, které jsou lehké a výkonnější (měl jsem půjčený od Máry Minelab x-terra 305, totálně mě to chytlo), ale potřebuju kompromis mezi pod i nad vodu. Takže Garrett je super, ale jen do 3 metrů..., a já věřím že třeba militárie jsou pod vodou ve hloubce určitě k objevení...Jo a jak je to s baterkami nabíjejícími.., někde jsem tady četl, že mají menší jmenovitou voltage..?
Jinak jsem ze Sázavy a kdyby i nějaký potápěč hledač chtěl parťáka ..... ;-)

Ale to jsme cenou někde jinde... :-( Tak jsem pořídil Tigera, v úterý dorazí, tak se už nemůžu dočkat... :-)

Tak už ho mám pár dní a dojmy následující....

Louka za domem - 10krejcar stříbrňák (20-25cm) , nějaký měděný kolečka (15-20cm), nábojnice a bordel..
Ovládání intuitivní, váha tam je cítit, ale na obojživelníka je to v pohodě. Chce to naposlouchat.
Zítra brzo ráno vyrážím na ponor k plážím na Slapech, uvidíme, jak si poradí pod vodou. ..
:-)

Tak pod vodou se Tiger Shark chová přesně tak, jak jsem od něj očekával. Jestli někde něco je, on ho vidí. Dokonce jsem ho už vyzkoušel i v bývalém zatopeném lomě, kde je opravdu hodně čediče a nebyl nějaký výraznější problém. Přidal jsem trochu na vnitřních ovládacích potenciometrech.. konkrétně jsem zvýšil citlivost a volume. Teď je nález slyšet ve sluchátkách i přes hluk z bublin při výdechu. Takže max spokojenost.

Švára si Tejonka koupil u Marka v sobotu, hned jsem si ho taky oblíbil... :-D Ale Tiger pod vodu je fakt v poho....

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru