Tišnovsko a okolí

Je tady někdo z okolí Tišnova?

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil hledac7745 3.1.2018 14:13

Hello , taak uz i ja si koupil Garetta250 :-) jsem z Tišnova a bydlim v Brne vetsinou v sobotu ráno do odpoledne ? nekam na hledacku ? 8-)

vem to pres kopec,na Jamny a pred mostem u ,,bednarovyho rybnika,, doleva...do te zmole..a pak pekne podel potoka,proti proudu...ta zmola je plna bordelu,byl to smetak ale potom dal by to mohlo jit...je to ustupovka...je mne pres 50 a vyrustal jsem tam...a kramu z valky jsme jako kluci meli mraky...

Kuwa Kurťáku :-D :-D , přes 50?? no nevypadáš :-D :-D

Jeeeee zdar voleeeeeee..... 8-) 8-) 8-) no uz je to tak...55 klepe na dvere..to zas bude nablito v aleji...hele co Joe,neumrel ten kluk?? jsem ho nejak dlouho neregistroval....

No asi žije :-D , na FB dostal delší ban , tak tam nebyl a on asi nemá čas , páč všude toho sněhu že asi ani nespí :-) Pozdravuj Kurtofku :-D

Proti proudu u mostu do leva nejde :-) od Zelezneho doleva je to po proudu , to znam byl tam smetak ano , uz jsme dole u chaty u Dvou lip hledali a v jejim okoli nejaky akorat naboje z II.světove , takze hledat nahoru do lesů ?

no jsem myslel ,,doleva,, jako ze silnice abyses nehrabal tou zmolou na ,,stanoviska,, a pak jasne doprava proti vode...pekne pod kastanama az pod hajanky...je tam sice bordel ale po zime by to mohlo byt pruchozi nez tam budou zas dvoumetrovy koprivy

Ahá tudy jasně chápu :-)

no popremyslim a treba se tam potkame...mam tam jeste par lokalit co by staly za to propipat..

Já jsem přímo ze Železného , něco jsme v blízkém okolí propípaly a něco i našli ale nic co by stálo poádně za to , spodek potoku tzv od skladkydolu vesmes jen bordel :-(

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky