Vadí vám když vás někdo pozoruje?

Jestli hledáte třeba u silnice, schovaní v lese,....
Mě třeba vadí když hledám u silnice a každý otáčí hlavou a zpomalí.
Jak to máte vy?

v kategorii Lokality, založil hledac7745 16.12.2017 13:43

Tak nevim zda od 25.5 2018 to bude moci monitorovat pokud nedostane povoleni od osob týkající se osobnich dat bude to mazec i pro nás všechny :-/

:-D :-D :-D o:-)na veřejnosti nebudeš smět ani oslovit nikoho jménem.To by bylo zveřejňování dat. 8-) 8-) 8-) 8-)

Bych se ani nedivil a na úřadech už jim chodi dotaz na důvod otevrani dat a sekretářka musi podat důvod , ted se mi to stalo byl sem na živnostenském takže natom už pracuji :-P

Mám podezření,že máme fotopasti i doma.Drahá polovička vždy ví,když jdu mlsat slivovičku. o:-) :-D :-D :-D

Jo tak to potom je mi jasný , kde všeci kolem berou informace o tom, že sem trošku lemtal o:-) :,-(

Pánové fotopast v tom prsty nemá indian sedí každý den u ohně proto je cítit kouřem :-D
Protože slopete od mala tak se vůně pálenky už nezbavíte :-D :-D :-D
Loku zdar :-D

No prave , to prece nemoze byt poznat, kdyz uz su jednou nacuchlej , tak muzu rict , ze to co citi je stary o:-) ale nefunguje to :,-(

Říkám,že je to ústní voda.Odpověď zní,kde jsi ji vzal,zapomněla jsem ji koupit.Baby maji ten šňupák citlivější,jak ohař :-D

Ony sou celý jakýsi divný o:-) :-/ :-D ;-)

Je to hadí plémě. :-D

Jo satanův nástroj o:-) :-D :-D ;-)

:-O :-O :-O Sakra, a dá se to použít i jako omluva? :-D

Zkus to. :-D

To si piš ;-) Na to se totiž nedá ani nic odpovědět 8-)

:-D :-D :-D

Ale dá - jen to asi nejde moc na tyhle stránky :-P :-D ;-)

Hmmm - asi ne :-P Spíše jako důvod k obdivu a touze u nás rockerů o:-) :-D :-D ;-)

Klid.Za chvílu bude palení čardějnic :-D :-D :-DBebo taky vynýst Moranu :-D :-DHergot ty holky maj těch svátků nějak moc :-D :-D :-P

:-D :-D :-D A tak hlavně že nás to nechají slavit taky s něma ;-) :-D :-D

a tak vylejt se dá na cokoliv na svátek,na smutek,na radost..... :-D

https://www.youtube.com/watch?v=P7CoNkN0hnI 8-) ;-)

Jo a stejně je to hovno platný,protože se zlomíme většinou my o:-) :-D :-P

:-D :-D :-D

ahoj - mě nikdo nevadí pokud nenarazím na arogantního blbce co už z dálky řve , ani čumilové mi nevadí ,jsem posluchač , nechám je vykecat a tak získám informace o dalších lokalitách , toto na googlu nenajdete - stále je mnoho lokalit kam chodit . nejvíce mi vyhovují staří domorodci co vykukují ze starých chalup a vyptávají , k čemu mám ty klacky a vše je vyřešeno
;-)

plně souhlas ;-)

Zjistil jsem že si ty představy děláme hlavně sami v hlavě většina lidí jede kolem a zabývá se hlavně svejma starostma, někdy nikoho nevnímá i kdyby tam běhal v alobalu,dnes jsem chodil pole 2,5 hodinky schválně podél silnice(bylo tam víc mincí než dál v poli)projelo min 500 aut a trobil na mě jen známé podle auta šulín až jsem se lekl.jinak 17 mincí,knofle dokonce číslované svátostka,odznak a jiné poklady spíš pro radost.Tak že u mě dobrý,zbytečně neprovokovat,ale zase se nestresovat dřív něž o něco deeeeee..... o:-) :-D :-D

Tak zrovna vcera jsem byl zavrtany v zemi, sluchatka na usich, uprostred lesa nikde nikdo a najednou mi nekdo zaklepal zezadu na zada a chtel se vykecavat. Tohle mi vadi jsem si malem ukopl ruku.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru