Vadí vám když vás někdo pozoruje?

Jestli hledáte třeba u silnice, schovaní v lese,....
Mě třeba vadí když hledám u silnice a každý otáčí hlavou a zpomalí.
Jak to máte vy?

v kategorii Lokality, založil hledac7745 16.12.2017 13:43

No po pravdě jsem občas nervozní, když na mě někdo kouká, ale co se dá dělat. Naposledy když jsem byl na políčku, přijel na skůtru takový mladík s holčinou a už si to šinou ke mně. Říkám si aha asi majitel, jde mě zpucovat. No vyklubal se z něj polský hledač, pokecali jsme a pak mi ukázal nějakou dýku, že koupili s milou v Polsku kousek od hranic dům a tu našli na půdě. Dýka byla ČSR a ptal se jestli o tom nevím více. Věděl jsem prd :-D
U toho samého pole o nějaký měsíc později dojel děda na fichtlu, že ztratil z traktoru nějakou kouli, jestli jsem ji nenašel. To jsou ty lepší potkávačky. Pak myslivci - jak který, ale už jsem si zvykl a když mě vyhodí, vím, že jdou na čekanou, spakuju se a jdu. Občas mi poradí, je to fajn dozvědět se něco nového.

Jo to s tím myslivcem znám taky :-Dže prej jde na čekanou a ať jedem tam a tam něco najdem.Když jsem tam byl po 4tý,tak jsme tam každej našli celou známku :-)

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky