VÁŠ NEJLEPŠÍ NÁLEZ

Hoďte sem odkaz na fotku s Vaším zatím nejlepším nálezem,popřípadě stručný popisek,nebo příběh k nálezu ;-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil TOMI 4.8.2010 21:28

ja našel prsten na jedné strane BYLO 1914 a na druhé 1917 BYLO říkam proto že se mi zalibil a nejakou chvili jsem ho nosil ale ja č**ák jsem se koupal v aqvaparku a nejspíš jsem ho tam stratil podívejse se na videa strana 2 název rok s f5 snímek je v 1:49 at se daří :-D :-D :-(

A to sis ho tam nemohl vypípnout? ;-)

Asi na to přišel pozdě. :,-(

Moje druhá partnerka a to je fakt bomba :-O

No můj nejlepší nález přeci 8-)

ja jsem ho chtel nechat doma ale zapomel jsem naneho tak jsem si ho v tom aqvaparku dobře hlidal přijedu domu a prsten nikde :-( :-( :-( :-(

To ti nezávidím takovej mrcha neposlušnej špatně jsi ho hlídal když ti utekl ;-)

asi jsem nebyl dobrej táta :-D :-D

Můj nejlepší nález? Stříbrňák - Říman - Tiberius, ražba r.16 n.l. Věřím, že se za čas okotí někde. ;-)

cože rok 16 našeho letopočtu ??????? si děláš srandu :-O :-O :-O :-O :-O :-O

No jo, no. Už je to tak. Ražena v r. 16 n.l. Jezero to krásně zjistil a popsal. Asi moc důkladně nečteš příspěvky, že to nevíš. Také jsem to nevěděl, ani netušil. Ale čtu
;-)

Nenapadlo tě že ten kluk nemá třeba přístup do secret sekce? Asi si múže těžko přečíst co tam píšeš

Ahoj jar2004..napsal jsem Ti komentář k poslednímu příspěvku..písni

Jasně..chlubte se římanama a pod.

Nezlob se, ale ptali se, jaký má kdo nejlepší nález. No a mě se poštěstil Říman. Ty by jsi se nechlubil? :-(

Veřejně...Nepochlubil.
Nikdy nevíš kdo,kde a proč.Neber to zle. :-D

proč maš hned naražky že neco nečtu jsem na lovci cca 14dní

diky tom2 ;-)

už jsem odeslal svuj první přispěvek abych se stal členem :-) :-)

můj nejlepší nález z mincí je 4 Kreuzer 1861 A, a z předmětů revolver.

MÁM DVA MĚSÍCE DETEKTOR TESORO VAQUERO A NAŠEL JSEM MINCI
JEDEN HALER Z ROKU 1894 Z DOBY FRANTIŠKA JOSEFA 1.JINAK JSEM NAŠEL ASI 115 DALŠÍCH MLADŠÍCH MINCÍ + 1 HROT KOVOVÝ HROT Z ŠÍPU A NESPOČET MUNICE VŠECH MOŽNÝCH RÁŽÍ. :-D

http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&i=32391&mm=1&vd=1

Múj nejlepší nález je z lesa značkovací přístroj pro běžce přespolního orientačního běhu. Pokud budete mít zájem, mohu poslat foto. Poznámka: podle koroze některých dílú běžci asi nedoběhli. :-D :-D :-D

neta61 měl ych na místě smrt najit neco takového nadhera a gratuluji

Mosazný památeční prsten na Siegfriedovu obrannou linii - Westwall 1939 -40. Nalez z kopce :-)

Na jedné louce peněženka s doklady samozřejmě patřila ženě kterou jsem majitelce vrátil a stalo jse stoho 4 roky zatím štastné manželství :-)

Tak to gratuluju... ;-) To bude osud..

Nezlob se na mě,ale díky takovejmhle chlubilům jako seš ty nám to jednou zakážou,ale jestli je mince v muzeu tak je vše OK.
:-/

při druhém hledání v životě jsem nalezl v rybníku prsten a nakonec se ukázal jako zlatý se třemi brilianty,stáří cca 100 let cena cca 50 000,- A od tý doby nic moc :-/

Rozhodne jak rikas! takove sny obcas taky mivam :-D 8-)

tak to mně se fakt splnil 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru