Věkové rozdíly se neřeší,..

Ahoj hledači a určovatelé. Docela by mě zajímalo, jaké věkové rozdíly zde figurují. Kdopak je tu nejstarší a kdo naopak nejmladší? Tak pište, ať víme ;-) Mě je 35let

v kategorii Nezařazené, založil VilSon 21.11.2016 19:10

sem ti podle fousa tipoval víc o:-) :-D :-D :-D ;-)

V květnu 2017 mě bude 40 :-P :-P ;-)

Mě 41. ;-)

Květenec 38 :-D :-D , někdy na 12 :-D :-D

můj rozsah je 2 až 167 let 8-) :-D až se budu cítit na 168 tak mě prý utratí na státní náklady o:-) :-D :-D

v prosinci 66 zatím vedu ;-)

v červenci 22 ;-) 8-)

Noo tak koukám že budu druhej nejmladší co jsem napsal 7. 1. 2017 mi bude 24 :-D

Třetí ;-) SoudekCZ má 17 ;-)

Aaaa marekbartl tos nemohl chviličku počkat než to pošleš?:D :D

Jooo supr :D než jsem sformuloval co napíšu skočil mi tam marekbartl s jeho 22tinama :D

12.05.1945 :,-(

petersonnn na důchodovém nemají radost když oba přesluhujeme :-D říjen 1947 :-O

:-D :-D :-D

1975

No my dva už je nezrujnujem tech 30 let ještě vydržej na imigranty peníze maj tak se snad postarají i onas když sme celej život dělaly semnou to budou mít těžký sem schopnější ujít 20 30 km terenem i vnuk to nechape.

V březnu to bude rovnejch 40. :-)

351120 hodin + - hodina :-)

ještě že jsi k těm Tvým 40ti letům nenapsal 21067200 minut :-D

Zrovna jsem něco počítal do práce tak mě to napadlo :-)

11.7

11.7.63krizu

56 a půl

17 .června 2017 45

Za necélý rok 50tka,snad se jí dožiju o:-)

V Lednu 45 8-)

Zdravim 30 na krku 8-)

Tak to sme dva...já 30.12. 30

A odkud .?

V září 68 a minciček, které rád nacházím je míń a míń.

13 prosince už 43

začína odklepavat 42 křížek 8-),ale koho by zyjimalo kolik ti je,když se to každy rok mění :-P

12.5.1959 to na sebe teda taky prásknu :-)

nevěřím , to bys vypadala o dost starší o:-) Navíc křeček tak dlouho nežije ani v laboratoři 8-) :-P ;-) :-D

su mutant ;-)

Tak to potom vše vysvětluje :-D :-D ;-)

Zato já se nemám čím chlubit! :,-(

Co to znamená? :-O

No ne že bych byl nezletilý, naopak, zletilý až příliš, když Ti táhne na osmdesát... :,-( ale s tím nic nenadělám...

Klobouk dolů a možná i trochu závist, mě až by mělo táhnout na osmdesát, tak už tady při mém stylu života nebudu, nebo budu na hadičkách,..ale rozhodně nebudu chodit s detíkem, rozumět si s počítačem apod,..Velkej palec za to a přeju pevný zdraví do mnoha dalších let !!!!!!!

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru