Věkové rozdíly se neřeší,..

Ahoj hledači a určovatelé. Docela by mě zajímalo, jaké věkové rozdíly zde figurují. Kdopak je tu nejstarší a kdo naopak nejmladší? Tak pište, ať víme ;-) Mě je 35let

v kategorii Nezařazené, založil VilSon 21.11.2016 19:10

Ale ano, díky, 72 na krku... Počítače byly moje řemeslo od let sedmdesátých, kdy jsem se jimi živil jako technik téměř do důchodu. Pokud jde o zdraví, tak si nemohu stěžovat, zatím v poho. Hledat většinou chodím, pravda, s poněkud mladším kamarádem a na vlastní kopání mám s sebou často pětiletého krtka (vnuka). Je až neskutečně zvědavý a natěšený co vytáhne ze země. Jen dávám pozor, aby nenakop nějaký bouchací sajrajt. o:-)

Ještě se zeptám konkrétněji. Píšeš že táhne na osmdesát, máš to jako můj taťka? Ten jakmile mu padlo šedesát, tak od té doby říká, že už mu bude sedmdesát ;-) Ptám se z jednoho důvodu a to, že zatím nejstarší je tu 71, a nejmladší 17, udělám z toho takovou malou statistiku, tak abych věděl, jestli teda nevadí ;-) ;-) ;-)

40, ale dusi pubertak

7.6.79

Pocitově se to různí, však víme, ale formálně 40 :-/

13.7.1960

teda koukam že lidi v mém věku hledání asi moc netáhne když se tu nikdo nehlásí. :-P poslušně hlásím 25 let.

31.3.2O17 v 8.3Oh,slunce v beranu = 43 křížků.Neví někdo kolika let se zhruba dožívají Hobbiti?Jsem na vaší planetě osamocen tak nevím. :-D ;-)

Zdravim. Koukam dost velka smesice veku. Myslel jsem si ze v tomto veku (prominte) blbnu jenom ja. Nejstarsi holt nebudu. Ale nevadi zatim to slape. 69 :-)

pětadvacet na prdel ;-) :-D
pěkné skoky, vesměs jsou tu ale 40tníci a 50tníci.
Se divím, že ještě nikdo neodpověděl takto :-D
https://www.youtube.com/watch?v=s2KyJbIgw0s

Jo a dodatek. Mel-li by nekdo zajem z Klatovska, Domazlicka a Plzne-jih o "vyslap" v okoli nebudu proti. Obsah zajmu v hledani zatim neresim.

55

44

17 ;-)

45 co dodat su v nelepsim veku ....

53 jar no není to krásný :-)

V dohledu 42 :-O

MCMLXXI

Vzal jsem si Acylpyrin,abych tu 40-tku stáhl na 37,ale bohužel.Čtyřicítka je tu pořád.Mít tak patnáct,aspoň patnáct-ku v posteli.

40-cítka je ještě dobrá, počkej za 5 let ;-) a do postele radši holky po vojně ( 25-26 a víc) :-D :-D

Za 2 roky 50 :-),silnej ročník 68.

JO ,když chytne stará stodola,to je fajer! ;-)

V říjnu mi bylo 38 :-)

V říjnu mi bylo 38 :-)

Mě bylo v listopadu 24, letí to sakra rychle..

22 let 4 měsíce a 17 dní :-D

trochu se přidám narozen na hájence 1945 proto asi mě to táhne do lesa.Jako kluk , prak ( u žádné boty nebyl jazyk ten byl na praku ) , luk nejlepší lehkej byl z pružin deštníků, v řece chytání ryb makáním pod velké kameny , a jiné prospěšné akce jak říkával V. Menšík co rostlo v širokém okolí to se konzumovalo, na podzim pálení natě z brambor a hlavně ty pečené brambory i když některé byly jak uhel ,Když nás bylo více u řeky tak někdo navrhnul bude válka , rozpočítaly jsme se na první a druhý , určily stranu řeky a bylo to do první krve . Zalehli jsme a střílely z praku po sobě . Jak někdo zařval tak byl konec prohlédlo se kam dostal a šlo se koupat . Doma nic bouch jsem se při koupání . Jinak říci pravdu tak dostal ještě doma . Víc nebudu prozrazovat abych nedal některým tip na lumpačení . V zimě jezdění na řece na krách vymáchaní a sušili se u ohně ,většinou to odnesly boty ty žárem aby se usušily tak ztvrdly že se podrážka rozpadla doma mazec ale zase se jezdilo ,No ale mezi tím Jak bylo napsáno přijď za námi na pole nedalo se nepřijít to byl mazec řemenem ,nejlepší výchova , A tak se chlubte další .

Zapoměl sem 11.5. 1945

54 hlava na 20cet

Mňo.. Jak bych to..
Cejtím se momentálně na 60 páč stavím barák.
Mám tolik blbejch nápadů že by mě mohlo byt 5,
ale v občance píšou že mi je 30 o:-)

53 :-(

Díky za kompliment. :-D

Ahoj kolegové 40 cítka zachvíly a do prdele toto letí a ještě k tomu býk o:-) o:-)

krokohot a nebet - je to jako přes kopírák. Moc rád na všechno vzpomínám. Práce, nouze, ale šťastný a zdravý život. :-) Jak asi bude vypadat ta další generace ? Už teď mi je jich líto. :,-(

Tos me je 26.rijen..koukam jste tu hodne blizce veku mojeho tatu..hledacku sem si koupil na jeho popud ze spolem obcas vyrazime..no byl semnou 3* lenoch.on by sel ale muselo by to byt po rovince v lete ve stinu a s batohem kuzelek :-D holt rybar..raci posedet prej :-D...tak chodim sam uz 4 roky..

jsou i chodící ryby 8-) 8-)

V Květnu 35 let

Jo ty rákosky ve škole také ale nejvíce jsme dostávaly rákoskou od faráře a hezky po dlaních, do 5 třídy povinné náboženství .Jak začalo ovoce ,nejdříve třešně tak místo školy ,jsme nechaly odejet autobus a do druhé vesnice kde byla školy šly pěšky no nedošly jsme třešně byly lepší jak škola Něco na sebe prásknu už v první třídě jsem chodil celý týden za školu . Z domu jsem šel ale ne na autobus ale po žebříku na půdu kde bylo seno lehl jsem si na ně ,prohlížel učebnice snědl svačinu a jak autobus dojel se školákama tak jsem chvíli počkal a vesele šel domů a po převlečení hned ven . V pátek odpoledne došly holky práskačky a mámě žalovaly co je se mnou že do školy nechodím a venku běhám .V sobotu ráno máma šla po mě já si klidně ležel a prohlížel nevím jak potichu došla a dostal sem řemenem na té půdě takový nářez a jak dojel otec z práce ,ten už mne nemlátil ale v klidu jsem mu řekl že do školy chodit nebudu proto že učitel nás kluky stále tahá za kotlety a i holky , otec se ptal a už nic jiného tak říkám ne . Sedl na kolo a jel za učitelem ,potkal svého známého který potvrdil že učitel si v tahání libuje . Přijel ke škole ,zazvonil u dveří ,učitel vyšel a co si přeje ,otec se zeptal zda mě učí a jak potvrdil tak jej otec jednou rukou vzal pod krkem a druhou několikrát řádně propleskl a bylo to vyřízené a již nás netahal .Pak už jsem v pohodě do školy chodil .Dozvěděl jsem se to od mámy svého kamaráda která se k tomu zrovna přitrefila .
Možná si ještě na něco vzpomenu ale už jsem toho na sebe napráskal dost . Nikdo z mojich dětí ani vnuků mne v záškoláctví nepřekonal . Oni místo školy občas zašli do kina a výmluva že měli horečku ,manželce to práskli ale ta jim podepsala omluvenku a mě to řekla až po dlouhé době

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru