Věkové rozdíly se neřeší,..

Ahoj hledači a určovatelé. Docela by mě zajímalo, jaké věkové rozdíly zde figurují. Kdopak je tu nejstarší a kdo naopak nejmladší? Tak pište, ať víme ;-) Mě je 35let

v kategorii Nezařazené, založil VilSon 21.11.2016 19:10

To je bomba, pěkně se to čte, hold nic takového my mladé ročníky nepamatujeme. Od srdce jsem se zasmál krokohote. Já byl na zákl. škole vzorný žák ale na střední to se jezdívalo do větších měst za zábavou, pohodička, obídek, pivínko ... :-D nikdo nikoho nehledal ale to si myslím tak bylo u všech, nic zvláštního a Tebe to dozajista nepřekoná ;-)

Sak vim aj ja sem chytal od mala asi do 15. Pak sem zacal chytat neco jinaciho :-D o:-) ale kdybyste vydeli otcuv vyraz kdys mu rikam aby sel semnou :-D a to furt cumi do kompu co kdo nasel ale vyrazit,to ne...ledas vecer do knajpy :-P

Já to mám stejně jako někteří nejmenovaní kolegové, třeba joeblack, takže 23.10 padla pětačtyřicítka. :-O o:-) ;-)

tož gratuluju chlape , na den o měsíc ;-)

Včera 45 8-)

1968

Únor 38...

štír 1969 ;-)

...o tri mesiace 48 :-/

Chlapi vraj prejdú len dvomi obdobiami, prvé je keď sú mladí a druhé je, keď sú v najlepšom veku. 25.10 som prešiel za číslo 52 a možem ten najlepší vek len potvrdiť ;-)

vždycky tři (mladej a blbej- přicházející k rozumu- mladej a blbej )
Těch pár vyjímek , co k tomu rozumu přišlo ,většinou moc přirozeně neumřelo ,jak víme z historie o:-) ;-) :-D

18 let.. Říjen 1998
Těch trhaček ještě bude :-\ :-D :-D

29 let. Hledám něco málo přes rok a jako hodně z vás jsem předtím 15 let rybařil a teď už se mi na rybářský náčiní jen práší. Není to o tom, že by mě rybaření přestalo bavit, ale jde o to, že detektor mi vyhovuje i časově. Mohu jít hledat takřka kamkoli a když je času málo tak i ty 2 hodiny stojí za to...

1968, to už byl vynalezen i parní stroj a i telegraf ! (pro morouse - nebrat vážně) :-D

Odolena voda 8-)

Cukriku, tady se pise, kdo ma kolik roku. Ne, v jaky vesnici jsi naposledy oklatil holku ;-) :-P :-D

:-D :-D :-D

Jsem rád, že jsme ještě tak mladí, 25.9.1946. 8-)

Jak tak koukám, tak jsem zde ještě robě. :-D Narozen do krásné České a Slovenské Federativní Republiky. ;-)

Už jsem to sem jednou psal-nechápu kam to zmizelo? :,-( :-/ :-(
V Říjnu mi bylo 38 ;-)

Tak jsem se seknul :-Oa ještě jsem slepej :,-(je to tady :-O :-D :-D :-D :-)

No jo... Už Ti taky táhne na šedesát :-P

:-D :-D :-D ;-)

Letos mi bylo "krasnych" 40 :-P

Ahoj mě je 40 sem kuchař :-)

Koukám většinou Husákovi děti :-) od Září 43

Tomu nevěřím od nástupu jen mlátil prázdnou slámu :-D tak neměl čas na plození dětíí :-O

v květnu 50

Na fotce vypadáš poněkud starší :-D :-D :-D ;-)

:-D :-D :-D :-D :-D

22 let, květen 94 :)
Hledám něco málo přes rok.

1969 8-)

Věk je jen číslo,ikdyž skoro 50 tak pořád kluk ;-) ;-) ;-)

41let,a hledám necelí rok.

54 a jsem stááále mláááád :-P

V kvetnu me bude 63 a vzpominam co bylo za mého mladi na pudach a v rozborelych barakach spoustu
věci minci vyznamenani a další valecne haraburdi.. Jo to byly casy. A ty smetaky .

Máš svatou pravdu mít vše co jsem natahal domů já a starší bráchové v Doupově a jinde tak se mám čím chlubyt.

Přesně dva roky po vylodění v Normandii. Když jsem kdysi dělal pokryvačinu našli jsme na púdě konservu UNRA z roku 1948 a světe div se chutnala výborně tobyl rok 1964.

Bojím se to přiznat ale je mi 14 :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru