Věkové rozdíly se neřeší,..

Ahoj hledači a určovatelé. Docela by mě zajímalo, jaké věkové rozdíly zde figurují. Kdopak je tu nejstarší a kdo naopak nejmladší? Tak pište, ať víme ;-) Mě je 35let

v kategorii Nezařazené, založil VilSon 21.11.2016 19:10

Na jaře 2017 už 45, po ránu 80, chováním někdy 15 (syn mého kamaráda prý nevěří, že mi je tolik :-D)

tak to já mám už 101 :-D proto už drzim dietu co vidím to sežeru :-D

já už těch 45 mám, ale jinak su na tom stejně s tou osmdesátkou i patnáctkou ;-) :-D :-D

Škoda tý dálky, mohla by bét prča :-D ;-)

proč jsem napsal bét? To existuje? Takhle napsaný to vypadá prapodivně o:-) :-D

To máš z Maryši :-D https://www.youtube.com/watch?v=k-vc6ib-8FU :-D

A jo! Hlavně že znám Cimrmany nazpaměť a tohle mi uniklo :-D

Svěrákovo " Musí to bét Maryšo" má v hlavě furt :-D

Z týhle hry mám zase v hlavě furt Sisoj Psojič Rispoloženskij, Pankratěvna Praskovna, Lazar Jelizarič Podchaljuzin a Musilovou-Weberovou (která je jak dvě - Musilová, Weberová "pak to neste") :-D

Musilová-Webrová je top :-D

no jo -prostě vesnické buran :-P :-D :-D :-D ;-) taky su z dědiny o:-) :-D :-D :-D

Z dědiny přímo ne, z bytovky na periferii u lesa, mládí jsem trávil v lese na stromech. Když teď vidím ty bledule, co se potácej mezi panelákama s mobilem v ruce a probíraj nejnovější hry, nebo youtubery, chce se mi blejt velebnosti.
Včera jsem šel z hledačky a v lese na cestičce jsem míjel dva kluky kolem 13 let. Slušně pozdravili a já jsem z nich měl fakt radost, že neseděj doma u PC. Ale závist na mě padla. 13 let :-)

tož tomu nevěřím :-P ti museli jedině projít červí dírou z minulosti. dneska už děcko potkáš v lese jedině proto že tam loví pokemony 8-) :-D :-D
Jo dětství u babičky bylo to nej . k barákům mě dostal jen hlad a nebo potřeba nějakýho vercajku . jinak z kámošema od rána do tmy v lesích a skrytých loukách ;-)

Tak tak,dom jedimě násilím,nebo z důvodu hladomoru.
Taky bylo furt neco potřeba-sirky,kleště.....
:-D :-D :-D

Teda pokračovat v rozhovoru po 5 měsících je odvaha. Si myslíš, že ti někdo odpoví, jo? Moment...aha, tak jo no :-D :-D :-D

tak ti patří :-P :-D :-D :-D ;-)

sekera ,hřebíky ,drát...... :-D :-D :-D

tož já su dycky pro každó prču ;-) :-D o:-)

tož já su dycky pro každó prču ;-) :-D o:-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru