Výběr skládacího rýče

Zdravím zkušené hledače a kopáče. Nejsem detektorář, ale potřebovala bych poradit s výběrem skládacího rýče. Na sítě je jich spousta, jen nevím, který vybrat. Ideální by bylo vyzkoušet, což nejde.

Hodlám s ním rýt v tvrdé půdě. Cena ideálně do 1 tis. Kč.

Který byste doporučili?

v kategorii Nezařazené, založil nod 14.8.2017 18:04

Doporučím skládací army lopatku Fiskars. Používám jí na hledání s detektorem několik let a je v podstatě nezničitelná. Cena je ale asi vyšší než 1000kč.

Tak jo, přesvědčil jsi mě. :) Už jsem ho objednala - cena 1025. Záruka je na něj 5 let, tak snad vydrží.

Určitě vydrží, je to kvalita :-)

používám jí už 8 let a pořád drží :-)

Skládací rejč na tvrdou hlínu? No nevím,to by musel bejt sakra dobrej materiál :-/

twle to je drahy jak prase,platis za znacku,bych se vys....
Ja mam holandskou army lopatku,zelenou i s pouzdrem,bohuzel nevim vzor
Ma i jednu stranu ozubenou,je masivni a navic jsem mel tu moznost porovnat a fiskars muze jit....
V army shopu,jsem ji poridil za 400kc

Dej si Army point,napis holandska skladaci lopatka,NATO provedeni,je za 340Kc.....
A zarucuji ti ze toho Fiska strci do kapsy,navic Fis,je jen tvr,plech,tohle ma tloustku 4mm!!!!

Sorry, tohle je blbost. Těch lopatek NATO v různých provedeních prodáváme opravdu dost. Odchází závity, praskají nýty atd.... na Fiskars není jediná reklamace. Sám mám od Fiskars skládačku 10 let a stejně tak i řada kamarádů s kterými chodím hledat. (Pilot, Libor atd.) Všichni ji mají roky a drží stále.
Není bez zajímavosti, že tyhle lopatky začala používat před pár lety také námořní pěchota USA. Za mě, největší držák co jde koupit. A co se týče porovnání, ten Fiskars je prostě napořád :-)

No vono taky je spousta napodobenin,ale kdyz to vemes do ruky tak to poznas hned,plech proste foorovina,ja ji mam 10let taktez,akorat jsem ji jedinkrat mazal jinak se o ni muuzu oprit...
Bohuzel tyhle napodobeniny zaplavuji trh,skoda..
Jinak pomer cena kvalita,za malo penez hodne muziky...
;-)

Sorry Elmara
S tou tloustkou jsem trochec ujel :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru