XP ORX X35 nebo Minelab Equinox 600

Žádám vás zkušenější o radu :-)..pomalu dosluhuje naše Terra 50 a chceme si pořídit nový detektor...Na Terku jsme zvyklí, máme ji naposlouchanou a chtěli jsme zase ji, ale dle rad - Terru 750 nebrat...Tedy rozhodujeme mezi viz. výš...Poradíte? Plusy mínusy? Předem děkuji :-)

v kategorii Detektory - netříděné, založil Fenick77 29.10.2020 20:49

Taky zvazuji koupi noveho detiku a vybiram mezi xp orx a equinox 600,...display a zvuky ma supr nox ale skladnost zbaleni do batohu behem chvilky orx toz babo rad....cenove jsou plus minus na tom stejne.....mozna orx s mi6....a sluchatky? 8-)

Tak to mám já, akorát že mám HF22.Bral jsem kvůli hmotnosti(loket bolí). Nox mi nevadí, pokud vedle mě někdo chodí se sluchátky ale poslouchat ten multitón bez nich vážně nesnesu. On se ani Orx s Noxem vedle sebe nesnesou. Co se týká skladnosti, nejlepší byl pro mě GM5, ten šel do batohu komplet. Z Orxe musím sundat spodní tyč s cívkou.

Zdravim..
Potreboval by som poradiť z orx.ako sa dá aktualizovať? A dá sa na ňom pridávať a uberať hlasitosť?

Hlasitost na něm neubereš. Aktualizovat můžeš přes datový kabel přímo ze stránek XP


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru