Detektory kovů XPlorer

Tipy,triky,nastavení a jiné.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 7.2.2013 18:06

Tak jsem se prokousal celejma těma internetama abych dostal nějaký kloudný info o nastavení deusu a skončil jsem tady, až na pár angelskejch webu na který jsem se dostal stejně odsud je všude kulový a jen reklamní řeči. Poslední dva týdny ladim deuse tak aby mě vyhovoval a musim říci, zlatá GM4. Nicméně ale změna je život a tak jsem se díky informacím tady dostal ze stavu ROZLAMUKLACEK do stavu JÁTENKLACEKPOCHOPIM. A musim říci že se to zlepšuje, ale furt to neni ono. jenže co se má stát se stane a myslím, že žádný jiný detík by mě nedonutil udělat si vlastní polygon :-). který se určitě bude hodit až bude na řadě trakař nebo CTX 3030 popř. jejich nástupce :-) Každopádně nechat vlákno s Deusem na tědlech stránkách je největší reklama co mužete jeho konkurence mít. Je mě jasný že tohle vlákno asi zdechlo a, že jdu trochu s křížkem po funuse ale zkusim to :-) Za tu dobu co si s deusem hraju mám hromadu krejcaru, nějaký zelí, svátosti hromada všeho možnýho ale ani jedno Ag. A to je fakt divný. Nastavení laboruju a šponuju co to jde, takže nejde říci na co chodim ale Ag nic. Díky za radu

Na to abys našel Ag je nejdůležitější jedna věc. Máchnout sondou nad místem kde nějaké je. :-D
Já taky skoro žádné nenacházím a přitom vím, že můj GM4 je bere skvěle.

No to si právě nejsem jistej, že to pomůže. Za prvních 100 hodin 0 ag. A to není normální pruměr s gmkem byl tak 10 hod. No nic zkusim vzít pár stříbrných na ty pole a naposlouchat je tam, u mě před barákem je asi hodne písku páč tam když je zahrabu tak je slyším slušně do 20cm. Pro sichr si ale vezmu i Gmko abych je pak našel :-) :-) :-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru