Zábavné/strašidelné příhody - podělte se... :)

Jednou když už jsem se vracel z hledání tak už se stmívalo a šel jsem ´´rachlou chůzí´´´z lesa, abych stihl serial Boj o přežití... du si takhle sluchátka v uších a najednou něco proběhlo kolem za křovím zastavím se a poslouchám. ´´ticho´´ tak si řeknu že moje představivost z hledání pokladů přerostla do moc velké fantazie/šílenství. Pokračuji a už jsem se pomalu blížil na okraj lesa. Jenže! Už se nestmívalo už byla tma/noc a padala mlha. Když jsem už byl skoro venku z lesa tak koukám a co by si každý přál... Na cestě asi 100m (na kraji lesa) sedí Německý ovčák. Říkám si co tam děla sakra ani nezaštěkal. Tak jsem se schoval do křoví a počkal jestli odejde........No proč by odcházel, já tam mrznu ve křoví a pes sedí dál když tu najednou jak tak pozoruji psa za mnou praskot větviček rámus a náhle MUJ výkřik ´´No ty vo*e´´ Zajíc já myslel že po něm hodím lopatku. Jenže v tu chvíli jsem uplaně zapoměl na německého ovčáka. Kouknu na místo kde před chvíli seděl a už tam nebyl... Tak s vystrašeným tempem jdu rychlé z lesa... a za chvíli se ozve štěkání. To my přidalo na tempu ohlídnu se poprvé nic pokračuji v ´´chůzi´´ ohlédnu se po druhé pes běží z lesa přímo ke mě. a Já v tu chvíli málem nevěděl ejstli utíkat nebo se bránit. Už jsem vytáhl nůž z opasku a připravoval se na nejhorší. Když tu najednou myslivec já se ho tak lekl že jsme málem bodl ho. Pes zastavil u jeho nohy a já si mohl oddychnout. Tak sjem si s myslivcem trochu popovídal co tu dělám co to mám za ´´křoviňák´´ :-D a co jsem našel... :-) Tak a ted se svěřte i vy nebojte se a napište něco prosím 8-)

v kategorii Detektory - netříděné, založil Krtek68 7.1.2014 21:57

Děkuji Elmaro ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru