:-)) začátečnická chyba

Včera odpoledne jsem ze zvědavosti vyrazil na pole jak že to asi funguje v mojí lokalitě. Popocházím, hledám,detekuji a pořád samé prozvuky z detektoru. ( kopu,a testuji v hrsti hromadky hliny před civkou. Pořád pipá. Co je sakra špatně si říkám. Ha prsren a hodinky na ruce- já vúl. :-D. A co ty prozvuky při hledání? No jo. Ocelové špice v botech. Tak sem se sám sobě zasmál a sel domů přemýšlet co příště na sebe a co ne. (Začátečnická chybička se vloudila. 8-)

v kategorii Nezařazené, založil harli-vp 4.5.2017 10:48

Já prsten a hodinky nenosím, ale taky se mi povedlo vzít jednou boty s ocel špičkou a za boha jsem nemohl odladit zem. Příště budeme chytřejší ;-) :-D

Znám,půl hodiny jsem se nervoval a pak si všiml že mám špatné boty(dvoje stejné,jedny se špičkou,druhé bez).

Ale sem se zasmál sám sobě :-D

klasika , boty hodinky prsten :-D Chodím už pár let , ale blbej su stejně , Před měsícem sem kopl na louce bronzovej prstýnek a nenapadlo mě nic jinýho, než si ho nasadit , za boha sem nemohl dohledat další cíl, když mi furt pípala ruka a já zapoměl , že ho mám na ruce :-D :-D :-D

Kolik? Myslím kolik jsi toho měl v sobě? :-D :-D :-D

Jenom dva seraky o:-)

To budu muset někde sehnat a ochutnat ty tvé šeráky :-) Jestli opravdu fungují a už po dvou kusech se mi taky zatmí ;-) :-D :-D :-D

no když je dáš na lačno tak jsi tam :-D :-D , je to super pivečko jedenáctečka :-D

To víš, tady na Stříbrsku žerem buď zlatý krky s Plzně nebo Chodovar :-) Občas Kozlíka, ale mě je to celkem fuk. Studené jde vypít skoro vše ;-) :-D

tak na Hané se nejvíc pije Šerák a ještě dost ty přivandrovalé Svijany :-D :-D

nedá , asfalt teče jenom horkej :-P :-D ;-)

Jak můžeš být po dvou jedenáctkách nalačno tam ? :-O Jelda - zřejmě slabší oddíl :-D :-D :-D

když doplníš hladinku přeci :-D :-D

Promiň Joe ale už je to venku :-D :-D

Jelda tak to kecáš , když mám doplnit hladinku po včerejším draku tak 2 jedenáctky to nezvládnou o:-) o:-) o:-)

Tak to byl prd drak :-) :-)

Ne nebyl :-P :-P :-P

když máš ráno eště trojku v žíle , tak stačí aj jeden , aby se člověk zamotal v mlází o:-) :-D :-D ;-)

'a KDYŽ ZJISTÍŠ ŽE JSI VČERA VYPIL DOUSEDOVY DEČIČKU SLIKY kurva jak to že to píše velkýma atedˇnormál já se na to vy.....seru :-O :-O :-O :-O :-O

:-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O

:-D :-D :-D :-D :-D

Včera bylo prostě včera ..... ale slivka dobrá eště su tam :-D :-D :-D :-D Tak a vymazat překlepy mě trvalo 2 minuty :-O :-O :-O

Vím jak je to těžký ty chyby najít a hlavně dobře opravit :-D :-D :-D :-D ;-)

Ach jo ......... Teď mě naprosto dostala neteř - strécu ty včeréšku eště žiješ :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D :-D

Já teď byl naloženej od pátku v kuse do neděle. o:-)

Já tak zas nepiju , ale co sem se dozvěděl že brácha má rakovinu krku v posledním stádiu su tam furt :,-( :,-( :,-( Nikomu bych nepřál so sním zažíváme - ty změny nálád to je peklo ani né tak pro mě ale mama a neteř to je .. ani nevmí co......

Tak to mě opravdu moc mrzí :,-( :-( :,-(

sakra o:-) :-D :-D

No už nevydrzim :-) :-)

Tak hodinky, prsteny a náramky jsou jasné. Nicméně ty ocelové výztuže bot mě taky asi první 1 minutu mátly. Měl jsem zapnutý detík a šel jsem rychle cestou, bylo mi divné že to rytmicky do kroku chrochtá. :-))

Já první rok ztratil šroub od cívky a já blb tam dal nerez,že dýl vydrží,Vydržel - tak dvě minuty a já ani to néééééééééé.

Kdysi jsem na starý detektor Whites nemohl sehnat umělohmotnou matku na šroub od cívky, tak jsem tam dal kovovou a normálně šla odladit a dalo se s tím hledat. Sice se asi snížil dosah, ale ten to nemělo tak jako tak. :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru