Zlín, Holešov, Kroměříž a okolí

Hledám 1-3 komplice na akci Mistr hledač 2011 v Brandlíně /podrobné info na LP/. Auto vezmu. Kontakt - Mller11@seznam.cz

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil fous2 14.8.2011 15:00

Děkuji mnohokrát za moc krásné čtení. Jako bych četl povídky ze starých knih Slovanů :) Kdyby jste vydal knihu o Chřibech a starých kultur tak bych ji koupil nehledě na cenu. Literarni střevo máte úžasné. Jinak hledání mě moc baví, ale kolikrát se přistihnu že sedím na vyvraceném stromu, pařezu nebo jen tak u prostřed louky a jen se dívám na tu krásu kolem a představuju si jak dřívější lidé žili. Ten nález je až třešnička na dortu a zjištění že jdu správným myšlenkovým směrem. Moc si vážím každého člověka který má úctu k přírodě a chová se v ní jako by byl na návštěvě. Dnes se to mezi lidmi moc nehodí a spousta lidi neumí naslouchat. Už od mala jsem se v přírodě cítil jako doma. Ostatním lidem se v lesích a na loukách jen líbí. Já se tetelím blahem ;) Ještě jednou dekuji za zpříjemnění dnešního večera :) Pěkný večer přeji ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru