Zlínsko

Je tu někdo ze Zlína a okolí?

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil paulpol 7.7.2011 16:18

to chce hrubu silu :D ale niekedy je to fakt o život :D :D

Zdravím, nechystáš sa v sobotu niekde hladať? Koleno v pohode? Daj vedieť ak by si šiel a mohol by som sa pridať ;-) lota@atlas.cz

Je tu nějaký zlíňák co by mě vzal třeba zítra na nějakou hledačku? Jsem dočasně nepojízdný :-((.
Rád bych někoho kontaktoval, s kým by šlo občas vyrazit. ;-)

Jsem ze Slavičína chodím ted ve dvou s několika letou pauzou chodím 7let válku nejedu jen kolečka a ostatní . Okolí už promě není zajímavé zajdu ale raději výlety za poklady hi na větší lokality uvítám nového ve věku 25-60 let v okolí domluva po telefonu nechodím denně .Tak at vám to pískáááááá.
PS: je to o štěstí ale jak říkám já chodi a chodit a chodit ju. :-D

Škoda teď je zase pauza po letech zase u nás :-), byl jsem taky kolečkář

Ahoj OK2SJF.Jsem ze Zlina a chodim sam,Chodim pul roku po blizkem i vzdalenem okoli Zlina.Jezdim dost casto na chatu na Drahanskou vrchovinu.Zatim louky lesy.Tesim se na pole.Zajimaji me kolecka a ostatni.Auto mam. Je mi 65.Pokud mas zajem dej vedet na email. Dlouhejpavel@seznam.cz

Ten člověk je neskutečně šikovný,jaký vytvořil díla to je fakt paráda ;-)

auto není problém písnu na mejl jak pojedu do zlína jezdim tam ke tchíni často rád se vypařím do lesa .

Je někdo z Uherského Brodu?

Je, ale letos jsem hledání moc už nedal, čas a další hobby ..., občas jsem kolem UB někoho viděl hrabat, jeden hledač je v Bánově, asi dva v Záhorovicích

Zdarec je tu někdo ze Slavičína nebo okolí Slavičína? :-) ;-)

Ahojte, jsme 2 z Otrokovic, auto máme a jezdíme sem tam na hledačky. Přidal by se někdo?

Zdravím chodíte jeste ne hledačky ?

Já jsem z UherskoHradišťska a klidně bych s někým ven hledat chodil. Stačí napsat, dnes odpoledne a navečer by to šlo a v sobotu také. ;)

Zdarec.
Jak vidím tak jsi už ostřílený.
Jsem z Podolí a už nějakou dobu hledám,Spíš vojenské.
Ale teď sem měl cca 10 let pauzu :-D.
Ale v pondělí kupuju minelab Explorer se.
Chci zase začít.
Co dát někdy společně akci?

Zlín tento tyden kdykoliv v odpolednich hodinach hledacka,kdyby bylo auto,jeste lepsi ;-)

Jsem ze Zlina.Muzeme se domluvit na spolecne hledacce.

Jsem taky ze Zlina, rad se pridam na spolecnou hledacku. Co treba Hradisko? (Mezi Zlinem a Kudlovem)

Zdravim jsem z otrokovic pridal bych se jestli je to mozne .

Někdo z Brodu a okolí?

Někdo ze Zlína či okolí na hledáčku.kdykoliv.Právě se chystám někam na chvíli 608974911

Slušovice? 8-)

OMG, už i tam?

Nejen tam...

:-D Hoši.. Lípa, Slušovice, Zádveřice, Vizovice?

Zlín nebo UH? :-)

Hledam nekoho kdo nechce hledat sam 33let 3 roky skusenosti.valkar i polni,fishingmagnet.jsem primo z kromerize.meil:hanulkaberuska@seznam.cz

Zdar borci, Zlín a okolí možná trochu dál, auto mám. Pište: ceylonace@gmail.com

Luhačovice okolo auto je klacek eq600

Tak asi tu už nikdo okolo nechodí a nebo to tu nikdo nečte :-P

….každej chodí okolo :-D :-D :-D :-P

Podivej se do zpráv ;-)

Zdravím, ak by niekto hľadal parťáka na pohodovú hľadačku zakončenú vychladeným pivkom z okolia Uherského Brodu, prípadne okruh povedzme 40-50 km nech sa mi ozve do správy budem rád, mobilný som. ;-)

Zdar skupino,
někdo z okolí na sem tam krátkou hledačku? Mobilní jsem.

zdravím, nemáte někdo v plánu někam vyrazit v blízkém budoucnu na společnou hledačku? sem ze Zlína a auto mám tak můžu dojet v rámci možností :-D

Aj bych se o víkendu prošel ;-)

šel bych rád, ale můžu jen v neděli, pokud nevadí :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru