Ceny cívek a příslušenství pro detektory řady Minelab Vanquish

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Tak máme k dispozici jak ceny příslušenství a cívek, tak celkové příslušenství k jednotlivým detektorům Minelab Vanquish. Ceny cívek rozhodně příjemně překvapily a také příslušenství u detektorů v ceně je takřka dokonalé.

Sondy

cívka

 

 

 

 

 

 

 


Sonda V8 pro řadu detektorů Vanquish

Sonda V8 pro řadu Vanquish je určená pro hledání ve vysoce odpady zamořených oblastech. Sonda má vyjímečné separační vlastnosti při zachování skvělého dosahu na drobné a menší cíle.

 • Rozměry 8x5" (20x15 cm)
 • Plně vodotěsná
 • Kryt sondy v ceně
 • Záruka 3 roky
 • Cena 2 700 kč s DPH

cívka

 

 

 

 

 

 

 

 


Sonda V10 pro řadu detektorů Vanquish

Sonda V10 má ideální poměr poměr mezi dosahem a separačními vlastnostmi. Sonda je tak velice dobře použitelná i v poměrně znečištěných oblastech. Sonda je jako základní dodávaná u detektorů Vanquish 340 a 440.

 • Rozměry 10x7" (26x18 cm)
 • Plně vodotěsná
 • Kryt sondy v ceně
 • Záruka 3 roky
 • Cena 3 300 kč s DPH

sonda

 

 

 

 

 

 


Sonda V12 pro řadu detektorů Vanquish

Vodotěsná cívka V12 určená pro detektory kovů Minelab řady Vanquish. Sonda je určená pro maximalizaci dosahu a jako základní je dodávaná pro detektory kovů Vanquish 540 a 540 Pro Pack.

 • Rozměry 12x9" (30x23 cm)
 • Plně vodotěsná
 • Kryt sondy v ceně
 • Záruka 3 roky
 • Cena 3 600 kč s DPH

Kryty cívek

Kryt pro cívku V8

Cena 450 kč s DPH

 

Kryt na cívku V10

Cena 500 kč s DPH

 

Kryt na cívku V12

Cena 550 kč s DPH

 

Přehled příslušenství, které bude dodávané s detektory

Vanquish 540 Pro Pack

Cena detektoru 13 990 Kč s DPH. Stránka detektoru na LP: Detektor kovů Minelab Vanquish Pro Pack

dtektor vaqish

Vanquish 540

Cena detektoru 11 390 kč s DPH. Stránka detektoru na LP: Detektor kovů Minelab Vanquish 540

vanquih

Vanquish 440

Cena detektoru 8 790 Kč s DPH. Stránka detektoru na LP: Detektor kovů Minelab Vanquish 440

vanquish

Vanquish 340

Cena detektoru 6 190 Kč s DPH. Stránka detektoru na LP: Detektor kovů Minelab Vanquish 340

vanquish

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Tak už to začali k nám posílat po součástkách, to je tedy fofr! :-( :,-(

Chci se zeptat dělá Minelab pr Vanquish 540 něco na způsob "kostky" pro bezdrátové přopojení vlastních sluchátek ? Předpokládám že origo bezdráty budou mít zase spoždění. Děkuji.

Zase spoždění? Tak to slyšíš asi jenom ty. Mimochodem všechny bezdráty mají nějakou latenci, bez ní to není fyzikálně možné ;-). Každopádně Vanquish má pouze technologii Bluetooth, aptX™ Low Latency. Krabička používá vlastní technologii Minelabu WM08. Což by mě být nejrychlejší bezdrát na trhu. Každopádně interním výzkumem jsme přišli na to, že 80% uživatelů EQ používá sluchátka. Je tedy pravda, že někdo občas nepobral na co tam ta krabička je :)

Pěkný cívky a cenově taky v pohodě. Kompatibilní s Noxem asi nebudou co? Tu V12 bych bral. Jinak zpoždění sluchátek u Noxe v pohodě, používám i modul WM08 u kterého je znát že je rychlejší , ale 90 procent jedu sluchátka naprosto bez problému.

AngelF: nevíme, byly jsme přesvědčený že ano, ale rusáci už udělali "pitvu" a je tam jiný čípík. Každopádně jsme přesvědčený, že i tak všechny ty tři cívky budou k dispozici i na EQ. Co se týče sluchátek, má to tak 80% uživatelů Osobně tedy zcela preferuji WM 08, jelikož používám lehoučké portapro. ;-)

To: Elmara - co jsem měl Noxe tak mě právě drtilo to spoždění origo sluchátek ale s kostkou to bylo o poznání lepší. Nechci nic nijak hanit ale sluchátka u Impactu i Anfibia jsou doslova bleskové ;-) Každopádně se těším až si budu moc "Vaniše" vyzkoušet :-)

To cobra: latence sluchátek co používáš, je o 10 ms pomalejší než u wm08. Tak to asi muselo být doslova zdrcující :). Technologii Bluetooth, aptX™ Low Latency najdeš u řady dalších detektorů a výrobců (třeba AT, AT MAXX atd. ). je naprosto v pohodě. Navíc je EQ jediný detektor na světě kde si můžeš vybrat jakou technologii chceš použít.

Elmara: tak snad budou, ta 12" by se hodila.
Cobra: U Noxe je to ovlivněno i rychlostí obnovy. Na nejvyšší nastavení to je bleskové taky. Nálezy mám na středu díry, takže není co řešit.

Tak VM 08 od Minelabu musím opravdu pochválit, funguje naprosto spolehlivě, bez postřehnutelného zpoždění. :-D
Zklamal mě bezdrát od Gareta, stálo to 4500,- Kč, vypínalo se to během hledání a opravit to nešlo.
Vyhozené peníze z okna ! :,-( Přitom vyhlášená firma, která dělá detektory myslím i pro armádu. Je jasné, že si už od nich nikdy nic nekoupím.
S detektory od Minelabu mám naprosto jiné zkušenosti, za 10 let pouze 3 problémy, ale rychle a bez komplikací vyřešeny. :-D
Minelab si dělá špatné jméno od dodávky Equinoxe ke své škodě sám sobě, bohužel, trpí tím i jejich zákazníci a dealeři. Nepoučili se a pokračují v tom i Vanquishe. Nebudu ho kupovat, ale přesto mě to od nich velmi mrzí. Světová jednička v technologii, ale v dodávce naslibovaného mají opravdu značnou černou díru. A dvakrát opakovaný "vtip", není vtipem, ale chybou, kterou budou v budoucnu těžko napravovat. :,-(

To mildas: včem si dělá špatné jméno? Myslíš spoždění v dodávkách nového modelu? Pokud ano, tak co se týče elektroniky je to bohužel zcela anormální a tedy u Vanquishu je to vlastně naprostá pohoda, jelikož to nebudou ani dva měsíce. To je v tomto oboru bohužel jako nic. Jsou tady firmy u kterých se čekalo na představený model i dva roky ... . Nechci to nějak zvlášť omlouvat, ale sami občas něco děláme a tak pro to mám pochopení.

Pro nás je hlavní, aby detektory byly dodávaní v tradičně nejlepší kvalitě. Tak jak to prostě každý od Minelabu očekává. To co je u jiných značek zcela přehlíženo a brané jako normální věc u Minelabu je obrovský problém. Na technologickou jedničku jsou prostě braná asi vždy zcela jiná měřítka. A asi je to tak ale vlastně dobře ;-).

snad je dostaneme co nejdříve ;-)

To Elmara, o kvalitě a servisu není pochyb i vám děkuji za skvělou práci, rychlost a vstřícnost z řešením poruch a případné reklamace. Ale můj názor prostě je, že představují novinku koncem roku, všichni se na to těší, že to budou mít pod stromkem k Vánocům a jsou zkrátka zklamaní, víš přece dobře, jaké jsou pak reakce lidí. Konec roku je a hlavně kolem Vánoc, totální blázinec. Prostě doba, kdy jsou všichni natěšení a mají přání, která nejsou splněna. Kdy jindy v roce na sebe mají čas a snaží se alespoň jednou za dlouhý rok udělat si navzájem radost, tedy obdarovat se. Už jsem to kdysi dávno psal, je to špatně dávat v té době naději nebo slib, ať si to nechají pro sebe na začátek roku, pak snad už mají více času dokončit výrobu a vychytávky i věnovat pozornost prodeji kolem křesťanských svátků, když jsou lidi schopni "pustit"svoje úspory a zároveň si splnit sny a přání, bez lítosti, ale s radostí a nadšením, že je to TAM ! NO, pod tím stromem, jako v lese POKLAD ! Tedy zcela nový, voňavý, napulírovaný detektor ! On má v té chvíli totiž minimálně 3 x větší cenu, než ve skutečnosti. Oni tam mají vedra a sucho, tak přemýšlí úplně jinak, než v Evropě. ;-)

To Mildas: problém je v tom, že oni se to vždy snaží stihnout. Vedení to vždy naplánuje na daný termín. Jenom že pak do toho vstupí další proměné :).

Realita je taková, že zájem je neskutečně velký po celém světě. Neskutečně je zajímavé slovo, ale tedy ale ani nevystihuje to co se děje. Továrna toho musí rozeslat hned v první vlně daleko více než čekala. A stejně to bude jenom troška.

Co se týče zklamání. Letos v listopadu vyšla nová 3D tiskárna od průži Prusa mini. Třetí den co se spustily předobjednávky jsem to zjistil a objednal pro Ondru. Samozřejmě ji měl dostat pro stromeček. Počet objednávek je ale takový, že ji dostane v začátkem března (objednal jsem to 52 hodin po tom co to spustily). Tohle je prostě realita, kdy ty věci za něco stojí.

To Elmara, jo, je to tak a dětem se to ještě hůře vysvětluje, proč Ježíšek nefunguje, ikdyž měly našetřeno plné prasátko - kasičku. Proto je dobré, nic jim dopředu neslibovat, protože pak trpí i rodiče. ;-)

Ježíšek mladýmu řekl jak to je :)

Mohu se prosím zeptat kdy bude nabízený pack V 540 k odběru? Děkuji za odpověď. Jaro za dveřmi.

v eshopu najdeš u Minelabu tuhle hlášku - PRVNÍ DODÁVKA 27.1. VYPRODÁNA! PŘIJÍMÁME PŘED OBJEDNÁVKY, TERMÍN DODÁNÍ DLE POZICE V POŘADNÍKU - a včíl mudruj 8-)

Tak v té první přijde pár kousku, tudíž dle pořadníku je prostě pryč. Aby byly detektory přímo k odvěru, to asi nenastane dříve než na konci února. Těch předobjednávk je opravdu hodně. Tedy určitě to platí pro verzi 540 a 540 pack. 340 a 440 by mohli být normálně skladem o něco dříve.

Elmara: Máte jeden kousek Vanquiše stále na prodejně? Rád bych se na něj koukl, popřípadě porovnal s jinýmy detektory, dík.

Zatím nemáme na prodejně ani kus a z první várky tady ani kus nezůstane .)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru