Definitivní sloučení společností Makro a Nokta

Kategorie: Nokta - recenze a testy

Jak se již před časem objevilo v článcích zde na LP, Společnost Nokta a Makro, původně vlastněná dvěma bratry, se sloučila. V tuto chvíli je tento proces již zcela ukončen a díky tomu, jsme mohli zařadit detektory Makro do naší nabídky. Všechny modely v naší nabídce pak budou k dispozici od středy 17.10.2018.

Počet modelů, který nyní společnost Nokta Makro nabízí, je opravdu obdivuhodný. Pro větší přehlednost bychom rádi zde v článku chtěli krátce celé základní portfolio představit.

Detektory Coin & Relic

Nokta Anfibio Multi

Nová vlajková loď Nokty přináší jak zcela novou konstrukci, tak především úplně novou 11" cívku. I díky ní se dosah detektoru znovu posunuje zase o kus hlouběji. Detektor je vodotěsný, vybaven jak vysílačem, tak bezdrátovými sluchátky a pracuje na 3 provozních frekvencích.

Cena detektoru je 22.490 Kč s DPH

Nokta Anfibio 14 kHz Coins

Detektor disponuje všemi funkcemi jako varinta Multi, pracuje ale pouze na frekvenci 14 kHz. Stejně jako u Multi varianty k detektoru dostávate v ceně i bezdrátová sluchátka a detektor má vestavěný vysílač.

Cena detektoru je 19.480 Kč s DPH

Detektor kovů Nokta Anfibio 19 Relic-Gold

Třetí varianta Anfibia pracuje na 19 kHz samostatné frekvenci. Detektor je ale jinak vybaven všemi funkcemi jako verze Multi a 14 kHz Coins. Stejně jako obě předchozí varianty je i Relic-Gold ponořitelný až do 5 metrů.

Cena detektoru je 19.480 Kč s DPH


Detektor kovů Makro Multi Kruzer

Stejně jako Anfibio i Kruzer využívá technologie Nokta umožňující používat tři pracovní frekvence. Stejně jako Anfibio je možné i Kruzer ponořit až do 5 metrů. V řadě věcí se ale detektory liší. Kruzer používá klasickou jednoduchou konstrukci a také pro firmu tradiční biaxiální 2D cívku.

Cena detektoru 18.490 Kč s DPH

Detektor kovů Nokta Impact

Impact tvoří základ vícefrekvenční série detektoru Nokta-Makro. Díky příchodu detektorů Kruzer a Anfibio, které lze používat ve vodě, dostal Impact novou skvělou cenu, kde poměr ceny a výkonu opravu stojí za to.

Cena detektoru je 16.990 Kč s DPH

Detektor kovů Nokta Fors Relic

Jeden z posledních mohykánů klasické konstrukce. Relic je detektor s obdivuhodným výkonem, navíc s konzervativní konstrukcí hezky v klasickém duralovém boxu, který je postaven tak, aby vydržel opravdu hodně.

Cena detektoru je 16.990 Kč s DPH

Detektor kovů Makro Kruzer 14 kHz

Jednodušší jednofrekvenční varianta nového detektoru Makro Kruzer. Kruzer 14 kHz je stejně jako jeho multifrekvenční varianta postaven na klasické konstrukci a ponořitelný až do 5 metrů.

Cena detektoru je 15.900 Kč s DPH

Detektor kovů Nokta Fors CoRe

Jednodušší varianta Relicu je stejně jako tento detektor postavena na klasické konzervativní konstrukci. Detektor disponuje skvělým výkonem a navíc je diky novým detektorům Nokta a Makro za opravdu skvělou cenu.

Cena detektoru je 14.990 Kč s DPH

Detektor kovů Makro Racer II

Racer II je díky skvělému poměru cena/výkon jedním z nejoblíbenějších detektorů ve své cenové třídě. Detektor má jak velmi slušný výkon, tak také povedenou kombinaci výborné ergonomie a funkcí.

Cena detektoru je 12.490 Kč s DPH

Detektor kovů Nokta Velox One

Jak pro mě, tak pro řadu dalších hledačů stále vyjímečný detektor. I přes svoje nedostatky ve funkcích a také větší mikrofonnost sond tento detektor disponoval vždy naprosto skvělým dosahem. Stejně jako u Relicu a CoRe je nyní jeho cena opravdu vyjímečná.

Cena detektoru je 14.200 Kč s DPH


Gold detektory

Společnost nyní nabízí několik Gold detektorů, primárně určených pro hledání přírodního zlata, ale také v našich podmínkách dobře použitelných pro hledání nejdrobnějších zlatých šperků a mincí.

Detektor kovů Nokta AU Gold Finder

Čistě speciální detektor, určený prospektorům, kteří se chtějí věnovat pouze hledání přírodního zlata. Detektor byl ostatně vyvíjen na zakázku právě pro potřeby geologů v USA.

Cena detektoru je 28.990 Kč s DPH


Detektor kovů Makro Gold Kruzer

Varianta Kruzeru pracující na pracovní frekvenci 61 kHz, určená pro vyhledávání přírodního zlata, drobných zlatých šperků a mincí. Stejně jako ostatní Kruzery je ponořitelný až do 5 metrů.

Cena detektoru je 17.800 Kč s DPH

Detektor kovů Makro Racer Gold

Racer Gold pracuje na pracovní frekvenci 56 kHz. Detektor je určen primárně pro všechny nadšence do hledání přírodního zlata. V našich podmínkách ji ale řada hledáčů s úspěchem může používat především pro hledání zlatých šperků a nejdrobnějších zlatých a stříbrných mincí.

Cena detektoru je 14.990 Kč s DPH


Zobrazovací systémy

Detektor kovů Nokta Invenio

Invenio představuje nový přístup k detekci kovů, kdy nebudeme dostávat jenom klasickou audio odpověď nebo ID číslo na displej Vašeho přístroje. Zejména při hledání větších cílů budete schopní se přímo „podívat“ na tvar a uložení daného předmětu v půdě. Detektor se vyrábí ve dvou variantách, jedno a tří frevenční. Zobrazovací rozhraní by mělo být navíc v budoucnu připojitelné v podstatě k libovolnému detektoru kovu.

Cena detektoru je 259.000 Kč s DPH


Dohledávací detektory - Pinpointery

Dohledávací detektor kovů Nokta Pointer

V současnosti nejlepší pinpointer v nabídce Nokta - Makro. Jedna z nejoblíbenějších dohledávaček na trhu.

Cena detektoru je 3.390 Kč s DPH

 

Dohledávací detektor kovů Makro Pointer

Lehce zjednodušená verze Nokta Pointeru za výhodnější cenu.

Cena detektoru je 3.200 Kč s DPH

 

Dohledávací detektor Nokta RS Pointer

Oblíbená dohledávačka, která se již vyrábí delší dobu a našla si tak mezi hledači řadu fanoušků.

Cena detektoru je 2.890 Kč s DPH

 Řada detektorů Nokta Makro se ale navíc dodává také ve zvýhodněných setech. V různých verzích tak můžete detektor koupit s dalšími cívkami a příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Celou nabídku značky najdete zde: Detektory kovů Nokta Makro

Stejně jako u všech značek, které naše společnost zastupuje, budeme nyní i u Makro provádět veškerý záruční a pozáruční servis.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Bude video raceru jak šlape u vás na polygonu

To Kratas: Budeme postupně dělat všechny testy nových detektorů. Teď ale pracujeme na Anfibiu, které tady již nějaký ten pátek máme a je tak o čem psát... když jsme ten detektor s Petrem už nachodily. Ono je těžké jenom tak vzít detektor a něco prochodit, je pak zcela jist že bychom s toho detektoru nedostali maximum možného.

anjel: to asi ne, tedy nikdy nejde tvrdit nic z naprostou jistotou, ale tuhle technologii tady v podstatě dělá jenom Minelab. (pak také whites u spectry, ale tam je to pokud vím, koupená technologie od Minalebu, paten kupovali někdy v roce 2009)

Elmara díky za odpověď

anjel: NM tvrdí něco jiného, viz třeba zde: https://www.findmall.com/read.php?100,2461375
tak uvidíme co a kdy z toho vzejde ... ;-)

Nechápu, vždyť tam nikdo nic takového netvrdí. Naopak ti tam vysvětlují, že ta firma je dohromady už 4 roky, a že všechny kroky co dnes dělají, dělají právě proto, aby všem došlo, že to je jedna firma. Jako distributoři značky ti pak mužeme opravdu zaručit, že to je jenom jedna firma :)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru