Equinox do šroubku 5 – Multifrekvence

Kategorie: Detektor kovů Minelab Equinox 800 a 600

Díky zimnímu počasí, které nás drž v teple na dílně se můžete podívat na další video Equinox do šroubku. Tentokrát věnované multifrekvenční technologii.

Vlastně se jedná o dvě videa, jedno na které se můžete podívat dnes a druhé, které pustíme za týden. Dnešní video jsme se snažili maximálně zjednodušit, tak aby to bylo snadno pochopitelné i pro lidi, kteří o elektronice a detektorech vědí velice málo nebo vůbec nic. Druhý díl již bude trochu složitější. Občas ale není špatné se něco nového naučit, nakonec pak dokonce hrozí, že z Vás nikdo nemůže udělat hlupáka. Protože není nad to vědět, jak věci fungují.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Další super video, dějuji už jsem se na něj těšil. :-)

plne suhlasím pre ľudí v elektro odbore... a palec hore za veľmi jednoduché (pre mnohých aj tak nepochopiteľné pre ne v elektro odbore) vysvetlenie :-). Pochopenie pre mnohých pojmu "Fázový posun" je kľúčový pre pochopenie technológie minelab... equniox... Do uvedeného vysvetlenia vstupuje mnoho elektro parametrov ktoré najskôr pochopí človek s elektro vzdelaním. Držím palec v pokračovaní... ;-)

To bude v pokračovaní... ;-)

Myšák , jasně že by to šlo , bohužel si myslím že pro většinu uživatelů by to bylo naprosté scifi.
K nějakému užitku by to podle mě dalo cca 10% procent uživatelů, ostaním by jsi tím naprosto zamotal hlavu
A vznikali by pak nesmyslné kombinace typu 5 a 40 Khz.
Potom by byl plný Youtube videií kde youtubeři hledající senzaci a počet shlédnutí točí videa jaká je to hrůza že detektor nebere cíle střední velikosti.

Nicméně realita je taková že ty pracovní frekvence jsou tam takhle rozmístěné naprosto schválně, protože jak je na konci videa taková nenápadná zmínka že detektor frekvence porovnává tak pokud by jsi mu vybral např. 5 a 40kHz tak detektoru uplně chybí informace z frekvencí 10,15,20kHz a vlastně tím přicházíš o tu hlavní výhodu. Ale více až příště.

Rozbitej- Ostatní to rozhodně nemají tak jednoduchý ,nemůžou použít stejné řešení jako Minelab, protože Minelab má svoje technologie celkem neprůstřelně patentované.

Mysak ono je rozdil co detektor skutecne vidi a co ti zahlasi.
Viz. Treba park1 vs park 2, oba kdyz mas v multifrekvenci tak vyuzivaji naprosto stejne frekvence ,a presto se chovaji uplne jinak .ale o to bude v dalsich dilech

Můžeš změřit jednotlivé freqence na van. 540 hodně znás to zajímá. :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru