Instruktážní video pro detektor kovů Nokta Impact a pozvánka na testování

Kategorie: Nokta - recenze a testy

Na videu najdete všechny informace, které budete potřebovat do začátku. I tak je toho víc než dost a video má přes 30 minut. I vzhledem k délce prvního videa jsme se rozhodli, že další díly, které budeme věnovat používání jednotlivých programů a také vyhledávání různých typů předmětů, budou již kratší a specificky zaměřené.

Instruktážní video Nokta Impact

Pozvánka na veřejné testování detektoru kovů Nokta Impact

S Impaktem jde blbnout opravdu řadu hodin a jelikož se detektor opravdu povedl, proč to neukázat. Pilotovi se podařilo dohodnout místo pro testování a tak se v sobotu 29.4.2017 sejdeme u Báště. Všichni jste srdečně zváni. Samozřejmě si vezměte svoje detektory na porovnání nebo předměty, které byste chtěli otestovat. Předem mohu napsat, že jsme to pojali jako takový předletní happening:-) Jindra bere gril a v podstatě doufáme, že si užijeme hezký jarní den, zatestujeme s detektory a vyčistíme od kovů místní lesík a pláž. Na všechny zájemce o detektory Nokta bude navíc čekat malý dárek a také speciální překvapení.

Testování se zúčastní: Jindra Krejčí (Pilotk – Detektory Pilot), Dan Hezký (Habán – Detektory Habánov), Marek Mlejnský, Petr Havlínek a Petr Zuklín (Elmara, Strážce a Jaccob – Lovecpokladu) a Tomáš Prejza (Detektory Zipsy).


 

Článek je zařazen v kategoriích:

KomentářeTo Delta: založíme až po veřejném testování. Chtěli by jsme se tentokrá vyhnout řádění trolů. Chceme, aby vlákno bylo pro ty, co alespoň detektor drželi v ruce. Pak budou k detektoru psát svoje zkušenosti opravu majitelé a bude to o něčem.

ten detík mne moc zajíma

48-50 cm a řve jak tur,super mašina.......toš už mi ho pomalu balte, brzy se ozvu. ;-)

To Delta: detektor je skvělý, chodím ho několik měsíců a stále ještě objevuji nové možnosti. Teď dělali kluci testy na čediče, chodí lépe jak Corečko... . Mimochcodem jeden obří čedičový šutr přivezeme na akci, aby si to mohli hlavně severočeši otestovat sami.

Kdo budete mít chuť a čas, určitě se toho 29.4 zastavte. Každý si bude moci detektor otetovat, porovnat atd. Samozřejmě z naším výkladem. Plus tam bude ještě takové překvápko :)

Nokta impact, je nokta. Jiz brzy se nebude moci rikat Nic Vic.

To archybald: otestuj ho a pak napiš co chceš. Nebo piš co chceš a kam chceš hned. Do vlákna, které děláme pro majitele detektorů pro výměnu informací o nastavení atd. ať píší jenom ti, co ten detektor opravdu mají a bude to super :-).

Ať už člověk je fanouškem Nokty, nebo ne, jednu věc musí uznat - kvalita a informační hodnota, jakou má tohle instruktážní video, je hodně vysoká a za to Vám pánové patří velké díky. Zatím jsem viděl prakticky většinu videí, která byla o Impactu na youtube vložena, ale tohle je zatím nejkomplexnější. Nedivil bych se, kdyby Vám pod to video někdo brzy připsal:"Subtitles please". Jinak detektor vypadá velmi dobře a všem, kteří se pro něj rozhodnou, přeji hodně pěkných nálezů.

kdy kde co jaká akce 29.4.?

Bášť? Jdem na ruský granáty? :-D o:-)

Video se tedy opravdu povedlo . parádní :-) :-) Detík velice zajímací .. 8-)

vím že to sem nepatří, omlouvám se předem , ale prosím vás nemohli by jste prosím udělat článek a video o nastavení a td... o detektoru nexus kredo DDM? článek tu je ale o nastavení nee ......

To Kim: doufám že se objevíš. Opravdu rád bych tě poznal osobně :-)

Kde přesně v Bášti ?

Elmara:Hele mám ten víkend na starost holky tak pokud nebudou děti překážet rád se přijedu podívat ;-)

Mam dotaz..Co vydrž baterii? Jak je na tom?Ma někdo už zkušenost?Diky..
:-)

Nazdar chlapi ! Je to zkrátka super ukázka, dali jste si s tím velkou práci ! Informační hodnota a vysvětlení funkcí s ukázkou, to je opravdu k nezaplacení. Díky moc za vaši práci a rozsáhlý výklad. Držím palce s prodejem a už velmi rychle šetřím na nový, a dovolím si říci, velmi dokonalý detektor. Jednoduchá obsluha, spousta funkcí, časem je možnost doplnit novinky a vylepšení funkcí, to je fakt pokročilá technika. K dotazu marczuse , kdyby ty baterky vydržely jen 4 hodiny, vezmeš si další 4 kousky do kapsy nebo batohu a nebudeš asi mít problém. :-O :-) ;-)

To Marczus: mne bateria vydrzala dve hladacky po 6-7hodin

Tak o prodlouženým víkendu jsem moc netestoval, akorát pátek a sobota. Chtěl jsem zkusit malou cívku, ale zatím jsem se k tomu nedostal. Jinak vyzkoušen mod di3 a díky videu a nastavení FeVol (o tomto nastavení jsem nevěděl) FeVol na 1 či 2, se hledá super. Jinak k výdrži baterii, byl jsem čtyřikrát cca po 2-3 hod. hledání a na bateriích mám ještě dva dílky. Jinak něco k ukazateli Minerál, není to úplně rychlé, ale na místech kde rýžuji zlato se ukazatel Minerál v místech s náplavy zvedne o 1 až 3 dílky, takže s určitou praxí lze nalézt náplavy obsahující černý magnetický písek, ve kterém je potenciálně větší možnost nalézt zlatinky. Jinak co se týče hledání, hodila by se u detektoru funkce zablokování určitých módů, tak aby zůstali dostupné například dva mody a dalo se mezi nimi rychle přepínat, Například Di3 a sta.

Jazvec dik za info. ;-)

Ahoj, měl bych malou připomínku k videu, jinak skvěle udělané. Chybí mi tam informace na jaké frekvenci se testovalo, a potom odezva na cíle při změně frekvence :-)

Ahoj video super teším se na další .Díky

Škoda že to setkání mam tak daleko. Nebudete dělat něco na jižní Moravě u dobrého vína ;-)

Na 14 kHz... a ty drobná zlata na 20 kHz :-)

Škoda jedu v termín konání do Finska, doufám, že ještě budou další! :-P

To Olihell: určiět ano, zájem je velký a už nás kluci uhánějí aby se šlo zase točit. Te´d na to ale není počasí.... :-)

Parádní video a dobře odvedená práce, hodně mě ten detik zajímá a doufám že bude čas ho zkusit. Jen tak dále, pánové. ;-)

...dotaz mimo, bude na testování k vidění třeba i Valkyria, GM5+, nebo půjde čistě Impact party? Diky

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru