Mistr hledač 2014 - otevřené mistrovství České a Slovenské republiky v hledání s detektory kovů

Kategorie: Pozvánky, Akce LP a Archeo LP 2010

Čas opravdu letí doslova jako zběsilý, alespoň mě přijde, že jsme sotva přijeli z minulého ročníku. I letos se ale máte na co těšit: přednášky, hosté a samozřejmě dva velké hlavní závody. Na přípravě nového ročníku se již řadu týdnů usilovně pracuje a na přípravách se podílí všechny pobočky LP, stejně tak jako členové Archeo LP 2010 a další naši kamarádi.


Pozvánku v maximálním rozlišení si můžete stáhnout v pdf poklepáním na obrázek

Co se letos bude dít aneb jak budou vypadat soutěže?

Hlavní soutěží zůstává Hledání ve čtvercích. Této soutěže se bude moci zúčastnit 180 hledačů. Druhá soutěž bude teamová, dvoučlenných hlídek tak, jak tomu bylo již minulý ročník. V rámci teamové soutěže proběhne také vyhodnocení nejlepších teamových dresů, které jsou podmínkou účasti v soutěži.

Hledání na čtvercích

Soutěž probíhá ve čtverci 8x8 metrů, kde je potřeba v časovém limitu 30 minut najít 10 zakopaných cílů. Vítězem soutěže je hledač s nejkratším časem a všemi nalezenými cíli. Vítěz letošního ročníku se může těšit na detektor kovů Minelab CTX 3030, darovaný do soutěže Lovcem pokladů a společností Minelab. Cenu budeme předávat společně se zástupci společnosti Minelab, kteří se letošního ročníku zúčastní. Pro soutěž bude připraveno 180 čtverců.

Teamová soutěž hlídek

Stále ještě nová soutěž, kterou jsme vymysleli tak trochu u piva na 4.ročníku. Soutěž bude probíhat na ploše cca 3 ha a hledat se budou speciální cíle. Hlídky budou dvoučlenné a podmínkou účasti je společný dres, popřípadě i vlajka (ta není povinná). Dresem může být takřka cokoli, ale nějaké společné tričko bude asi nejjednodušším řešením, pokud se chcete především zůčastnit a výhra v soutěži dresů Vás nezajímá. Nápadům se ale meze nekladou, zvláště, když nejlepší dresy získají odměnu ve formě dvou pinpointerů Minelab ProFind 25. Vítězem bude hlídka, která v časovém limitu 45 minut najde nejvíce cílů. V případě shodného počtu cílů by rozhodovala náhlá smrt, v podobě společného hledání do chvíle, než padne rozhodující cíl. Vítězná hlídka se může těšit na detektor kovů Minelab Safari, který do soutěže věnuje společnost Minelab. Cenu by měl navíc předávat Finbarr Lordan, šéftechnik společnosti Minelab a také nadšený hledač, který se závodů zúčastní.

Polygony

Na všechny budou samozřejmě čekat testovací polygony, znovu obohaceny o speciální separační testovací čtverec. Každý, kdo bude mít zájem, si bude moci projít celou trať tak říkajíc poslepu a následně si nechat výsledky vyhodnotit. Na polygonech bude k dispozici řada zkušených hledačů a také naši zahraniční hosté. Potvrzená je účast Finbarra Lordana z Minelabu, ale možná bude ještě jedno velké překvapení!

Dobročinná tombola

Tradiční součástí Mistra hledače je dobročinná tombola. Díky tomu, že ji můžeme opět bez problému pořádat, bude její průběh tradiční, jako tomu bylo u třech prvních ročníků. Díky tomu, že letos nenastala žádná živelná pohroma, půjde výtěžek na prenatální centrum na Bulovce. Na tyhle lidičky, kteří se starají o kolikrát pár dní stará miminka už jsme vybírali;-)

Mimo všech hodnotných cen v tombole budou hlavní cenou tři zcela nové detektory, které ještě nejsou na trhu a budou v prodeji od cca 15. června. Pak doplníme fotografie - zatím to berte jako překvapení :)

Program v pátek

Oficiálně začne mistrovství v pátek 29. srpna v 15:00h. Přijíždět ale můžete již od rána. Pouze bude zakázán vstup do prostoru závodiště. Těšit se můžete na představení několika letošních novinek jakou jsou Nokta Fors GOLD a Fors CoRe, LP ZERO atd atd. Bude jich letošní léto hodně. Navíc budou zevrubně předvedeny všechny detektory Minelab včetně nového PIčka!

Po příjezdu se určitě zajděte zaregistrovat. Vzhledem k tomu, že jsme museli nechat dát ušít startovní čísla, jsme také nuceni zvednout startovné na 100 Kč. Startovní čísla s logem Mistra hledače Vám ale zůstanou jako suvenýr.

Startovné v soutěži týmů je 50 Kč / osoba. Závodníci, kteří soutěží i ve čtvercích, platí jen startovné ve výši 100 Kč, soutěž týmů je součástí této soutěže..

Časový plán pátek 29.8.2014

12:00 - Oficiální zahájení Mistrovství. K dispozici bude polygon s pořadateli a šéftechnikem Minelabu Finbarem Lordanem a dalšími hosty
15:00h - 21:00h Registrace závodníků
16:00h - 17:00h Polygon s pořadateli akce a představení novinek. Představení detektorů Minelab se zástupci společnosti Finbarem Lordanem. Představení detektoru LP ZERO s Elmarou a dalšími hledači, kteří se podíleli na kostrukci.
17:00 - 18:00h Přednáška archeologa Mgr. Jana Víznera na téma rozpoznávání zaniklých sídel a jejich určení.
18:00h - 19:00h Přednáška Moravských Archeologů - detektory v praxi (známá dvojka Popelka a Těsnohlídek :-))
19:00h - 20:00h Představení Občanských sdružení Archeo LP 2010 a diskuze nad možností zakotvení hledání v zákonech. Kluci z Ořechova (David Kincl) by navíc představili svůj projekt asociace
hledačů v ČR.
20:30h - 22:00h Tombola - letos opravdu neskutečně bohatá
;-). Po celou dobu bude průběžně probíhat požírání dvou pašíků, které pro Vás bude připravovat pan Pěchota a spol.

Program sobota

Na sobotu připadají všechny vyhlášené soutěže.

1. Hledání mincí na čas ve čtvercích (časový limit 30 minut, čtverec 8x8m, 10 cílů o velikosti cca 2cm)
2. Teamová soutěž hlídek - společné hledání stovky speciálních cílů v časovém limitu 45 minut
3. Vyhlášení nejlepšího dresu - na startu druhé soutěže

Myslíme, že cíle Vás letos doslova nadchnou a každý si je bude asi hodně ostře hlídat. Ono najít si během pár minut hromádku Agéček .... bude to zajímavé.:-)

Soutěže začnou v 9:20h krátkým oficiálním proslovem u vztyčené vlajky ve stanovém táboře. Pak se všichni odebereme na bojiště. :)

Časový plán sobota

8:00h - 9:00h Poslední šance na registraci do závodu
9:10h - 9:30h Uvítání závodníků a přesun na závodní plochu
9:40h - 12:00h Soutěž ve čtvercích
12:00h - 12:50h Oběd (objednávky u pi. Pěchotové při registraci do závodu)
13:00h - Vyhlášení vítězů na čtvercích. Nástup na teamovou soutěž v dresech, vyhlášení nejlepšího dresu mistrovství.
13:20h - 14:40h Teamová soutěž hlídek

15:00 - Vyhlášení nejlepšího teamu
15:05h - 16:0h - přednáška jihočeských pyrotechniků.

15:05h - 17:00h Poslední oficiální ukázky detektorů na polygonech. Možnost si popovídat se zástupci Minelabu a dalších hostů
17:00h - Oficiální závěr letošního Mistra hledače
. Dále samozřejmě pokračujeme neformální zábavou až do neděle :)

Dále je pak možné se podívat na přilehlé polnosti, kde je domluveno povolené hledání. Samozřejmostí je zakopávání děr. Večer pak pro ty, kteří zůstávají, posezení venku u táboráku. Pokud by pršelo, pak na terase.

Ceny v jednotlivých soutěžích

1. Závod na čtvercích - 1. místo - Minelab CTX 3030, 2. Místo Minelab X-Terra 705, 3. Místo X-Terra 305

2. Teamová soutěž hlídek - Minelab Safari; nejlepší dresy 2x dohledávací detektor Minelab ProFind 25

3. Nejlepší junior soutěže (do 15 let vč.) - LP ZERO


4. Tombola -  mimo mnoha mnoha cen také tři detektory kovů: Lone Star Pro, Land Ranger Pro a F75 LTD!


5. Nejlepší žena mistrovství - LP ZERO

Ubytování, jídlo, přihlášky, mapka

Ubytování si objednejte přímo na přihlášce, ceny jsou uvedeny dole v textu. U pí. Pěchotové si můžete v pátek objednat jidlo na sobotu (snídaně, oběd, večeře). Výběr bude standartně ze tří možností. Ceny lidové, tak jak jsou, myslím, už na Klepákově mlýně všichni zvyklí, tj. 70 Kč/oběd.

Přihlášku si prosím stáhněte zde pod tímto odstavcem - nadpis "Přihláška ke stažení". Vyplňte ji a pošlete na email: klub@lovecpokladu.cz .

Přihláška ke stažení - poklepem otevřete

Chatky a stany na Klepákově Mlýně jsou dvoumístné. Cena 100 Kč/1lůžko za 1 noc

Chatka
č1
 

Archeo- Popelka Chatka
č2
Paciga, Popelka Chatka
č3 
Jan Vendlek ,Adam Vendlek Chatka
č4
Dominik Vlk Chatka
č5
Mate
Chatka
č6
Marek "Mářa" Líbenek, Roman "Chrťák" Vaněk Chatka
č7
ČECH JIŘI -    KOCIAN VLASTIMIL Chatka
č8 -
Jan Šindler Chatka
č9
Karel Tobolka-KAFIK, Luděk Blažek-ZKUBLA Chatka
č10
Milan Kelčík
Chatka
č11 -
Tomáš Merta Chatka
č12
Miroslav Harušťák, Miriam Harušťáková, Miloslava Harušťáková Chatka
č13

Michal Houska

Chatka
č14 

Kristýna Trachtová Chatka
č15
Richard Barták
Chatka č16 - Jindřich Brož, Jakub Brož Chatka č17 Marek Zaur (Mára 27) - Bořivoj Kubeš (Stoupa 107) Chatka č18 - Matej Kašpar, Dominika Vigašová Chatka č19  SK-nehladači Chatka č20 -  SK-nehladači
Chatka č21 - Tomáš Pavlíček Chatka č22 - Bronislav Kasl,  Jiřina Nováková Chatka č23 - Jiří Penn, Marta Vaverková Chatka č24 -

Libor Malán Luděk Malán

Chatka č25 - Libor Malán Luděk Malán
Stan
č1
 
Wojtek czarnecki & Janusz Lipinski Stan
č2
Michal Komárek- (kommar) Stan
č3
Jaroslav Bureš Stan
č4
Josef Kymr

Stan
č5 -

Josef Duchek  alias Blackjoe
Stan
č6
Miloslav Jiránek- enter6 Stan
č7
Zbigniew Karaban Stan
č8 -
Pavel Hrnčíř Stan
č9 -
Rostislav Navrátil (nederland), Jan Fišer Stan č10 Krzysztof Falkowski, Krzysztof Tylutki
Stan č11 - Branislav Lipár Stan č12 - TOMASZ CIELECKI Stan č13 - Miroslav Štětka, Stanislav Trenčan Stan č14 - Milan Šolc, Pavel Suchánek Stan č15 Josef Kulhanek Karel Hauser
Stan č16 - Archeo - Jan Vízner Stan č17 - Miroslav Miclík Stan č18 - Marek Gabčo, Aneta Kulhánková Stan č19 - Veronika Hendrychová, Ota Hördler Stan č20 - Martin Marada (Angel), Jiří Procházka (Casper)
Stan č21 - Martin Lasovský Stan č22 - Jaroslav Bartošek Stan č23 - Karel Bezouška + 1 Stan č24 - Jan Křeček, Jan Brouček Stan č25 - 
 
Martin Hrnčíř
Stan č26 - Michal Kovačík, Lenka Kovačíková Stan č27 - Milan Kolář (Drápal)           Vít Kolář (Mimoň) Stan č28 - Jan Krejčí a Petr Janča Stan č29 - Klier Martin Stan č30 - J.Jacisin a B.Trencan (CZ)
Stany na Klapákově mlýně Interier stanu
Chatky na mlýně Interier chatky
Klapákův mlýn - dějiště závodů s detektory kovů Zázemí závodů s detektory kovů

Vlastní stany

V místě bude stejně jako minulý rok připravená plocha pro vlastní stany.

1. Martin Skok/Gebirgsjager/ a Robert Fripp/Dora2/
2. Josef Barva
3. Radek Vašák , Josef  Grňo
4. Miloslav Carva (Slávacb), Pavel Jinšík (Pájacb)
5. Tomáš Petera
6. Jaroslav Dufek, Naďa Dufková
7. Miroslav žurek, Pavel Pongrácz
 

Tabulka s rozpisem pro Chatový ráj:

Sruby jsou 6-místné, cena za noc je 800 Kč + 300 Kč záloha na elektřinu, která se po ukončení pobytu odečte dle stavu hodin na srubu. Sruby se rezervují na dvě noci, to znamená od pátku do neděle.

Srub 1  Topáci Srub 2 Habani a spol Srub 3. Archeo LP 1 Pilotk, Melda a spol. Srub 4 Žabák, Mirous a spol. Srub 5  HHB 2
Srub 6 HHB 1 Srub 7 Litr a spol Srub 8 Zipsy a spol Srub 9 Keltky Srub 10 Smýkal (Tiper)

Mapka

Orientační mapka: Loc 49°8´17.553 N - 15°18´8.195 E)  

Mapka závodů s detektory kovů

Seznam přihlášených hledačů do soutěže Hledání ve čtvercích

Pokud jste odeslali přihlášku a do 24 hodin se zde nenajdete, určitě nás kontaktujte :)

Maximální počet závodníků 180 !!!

1. Sebastian Wdoviak
(PL)
2. Marek Sokalski (PL) 3. Jaroslav Paciga (CZ) 4. Lubomír Popelka (CZ) 5. Michal Komárek- (kommar) (CZ) 6. DAVID BLÁHA (CZ)  7. Michal Houska (CZ) 8. Jindřich Nepovím (CZ)
9. Libor Hillay (CZ) 10. David Kincl (CZ) 11. Jan Kincl (CZ) 12. Ivo Chytil (CZ) 13. Petr Kvapil (CZ) 14. Edmund Bobula (PL) 15. Piotr Słowik (PL) 16. Włodzimierz Pisarski (CZ)
17. Tomasz (PL) 18. Zbigniew Baniak (PL) 19. Antoni Ardeli (PL) 20. Marek Lukášek (CZ) 21. Jiří Hamzík (CZ) 22. Pavel Priehoda (CZ) 23. Zita Priehodová (CZ) 24. Jiří Hložek (CZ)
25. Tomáš Košíček (CZ) 26.Tomáš Košíček jr. (CZ) 27. Jan Vendlek (SK) 28. Adam Vendlek (SK) 29. Dominik Vlk (CZ) 30. Lukáš Trachta (CZ) 31. Kristýna Trachtová (CZ) 32. Miloslav Jiránek (CZ)
33. Wojtek Czarnecki (PL) 34.  Janusz Lipinski (PL) 35. Miki Valenta (CZ)

36. Antonín Čapek (CZ)

37. Jan Mazel (CZ) 38.

Richard Barták (CZ)

39. Jaroslav Bureš (CZ) 40. ČECH JIŘI (CZ)
41. KOCIAN VLASTIMIL (CZ) 42. Petr Móro (CZ) 43. Tomáš Koudela (CZ) 44. Petr Móro         Tomáš Koudela 45. Veronika Prejzová (CZ) 46. Tereza Prejzová (CZ) 47. Josef Kymr (CZ) 48. Karel Tobolka-KAFIK (CZ)
49. Luděk Blažek-ZKUBLA (CZ) 50. Zbigniew Karaban (PL) 51. Milan Kelčík (SK) 52. Marek Zaur (Mára 27) (CZ) 53. Bořivoj Kubeš (Stoupa 107) (CZ) 54. Martin Veselý (CZ) 55. Hana  Veselá (CZ) 56. Martin Štolba (CZ)
 
57.

Basenzik  Michal Kinčuk (CZ)

58. Jan Mátl  DING-DONG (CZ) 59. Miroslav Harušťák (CZ) 60. Miriam Harušťáková (CZ) 61. Miloslava Harušťáková (CZ) 62.  Matej Kašpar (SK) 63. Dominika Vigašová (SK) 64. Jan Šindler (CZ)
65. JOSEF ČERNÝ (CZ) 66. PAVEL ČERNÝ (CZ) 67. Ondrej Abrahám (SK) 68. Tomáš Beňuš (SK)

69. Martin Hlobík (SK)

70. Rostislav Navrátil (nederland) 71. Tomáš Merta (CZ) 72. Jindřich Brož (CZ)
73. Jakub Brož (CZ) 74. Pavel Hrnčíř (CZ) 75. Josef Duchek Blackjoe (CZ) 76. Tomáš Pavlíček (CZ) 77. Tomáš Havelka (CZ) 78. Valerij Maljulin (CZ) 79. Marek "Mářa" Líbenek (CZ) 80. Roman "Chrťák" Vaněk (CZ)
81. Bronislav Kasl (CZ) 82. Jiří Penn (CZ) 83. Iveta Pucová  (CZ) 84. Milan Blažek (CZ) 85. Ladislav Kaňka (CZ) 86. Šustr Zdenek (CZ) 87. Petr Smitka (CZ) 88. Štěpán Severa (CZ)
89. Pavel Kalma (CZ) 90. Pavel Kalma jr- (CZ) 91. Petr Habada (CZ) 92. Libor Malán (CZ) 93. Luděk Malán (CZ) 94. Krzysztof Falkowski (CZ) 95. Branislav Lipár (SK) 96. Jan Fišer(CZ)
97. Miloš Valach Hartman (CZ) 98. Miroslav Štětka (CZ) 99. Zdeněk Vojtěch (CZ) 100. Jiří Maleček (CZ) 101. Navratil Patrik (CZ)

102. Krzysztof Tylutki (PL)

103. Naďa Dufková (CZ) 104. Libor Šeda (CZ)
105. Josef Kulhanek (CZ) 106. Karel Hauser (CZ)
 
107. Martin Hrnčíř (CZ) 108. Stanislav Trenčan (CZ) 109. Giuseppe  Maffezzoli (IT) 110. Jaroslav Bartošek (CZ)

111. Kalina Marek (CZ)

112. Daniel Moravec (CZ)
113. Jaroslav Enökl (Endy) (CZ) 114. Ivo Gazárek(Jipin) (CZ)

115. Jan Meidl (CZ)

116. Jiří Meidl (CZ) 117. TOMASZ CIELECKI (PL) 118. JERZY TOPÓR (PL) 119. Marek Gabčo (CZ) 120. Aneta Kulhánková (CZ)
121. Tomáš Marek (CZ) 122. Martin Lasovský (CZ) 123. Michal Kovačík (CZ) 124. Lenka Kovačíková (CZ) 125. Jan Křeček (CZ) 126. Jan Brouček (CZ) 127. Jan Bareš (CZ) 128. Ondřej Slabihoudek  (CZ)
129. J.Jacisin (SK) 130.  B.Trencan (SK) 131. Veronika Hendrychová (CZ) 132. Ota Hördler (CZ) 133. Milan Kolář (Drápal) (CZ)
 
134. Vít Kolář (Mimoň) (CZ) 135. Martin Marada (Angel) (CZ) 136. Jiří Procházka (Casper) (CZ)
137. Jan Krejčí (CZ)

138. Lukáš Bičan (CZ)

139.  Karel Bezouška (CZ) 140. Martin Skok/Gebirgsjager/ (CZ) 141. Robert Fripp/Dora2/ (CZ) 142. Klier Martin (CZú 143. Klier Vilém (CZ) 144. Ladislav Sýkora (CZ)
145.

Josef Barva (CZ)

146. Luboš Štěpánek (CZ) 147.  Jakub Štěpánek (CZ) 148. František Soutner (CZ) 149.  Jiří Bechyně (CZ) 150. Matěj Menšík (CZ) 151. Petr Jakubec (CZ) 152. Jan Nachmüller (CZ)
153.

Radek Vašák (CZ)

154.

Josef Grňo (CZ)

155. Jaroslav Dufek (CZ) 156. Dagmar KÁLALOVÁ (CZ) 157. Josef KÁLAL (CZ) 158. Miloslav Carva (Slávacb) 159. Aneta Musilová (CZ) 160. Tomáš Petera (CZ)
161.  Štěpán Novák (CZ) 162. Štěpán Novák (CZ) 163. Pavel Jinšík (Pájacb)
(CZ)
164. Jan Hrstka (CZ) 165. Zdeněk Správka (CZ) 166. David Prokop (CZ) 167. Jaroslav Brožovič (CZ) 168. Petr Votoupal (CZ)
169. Richard Svoboda (CZ) 170. Milan Šolc (CZ) 171.  Pavel Suchánek (CZ) 172. Stanislav Škuca (CZ) 173. Michal Hroz (CZ) 174. Jan Skala(Azaz)  (CZ)  175. Petr Kidoň (CZ)  176. Radek Pecka (CZ)

177. Dominik Svoboda (CZ)

178. Tomáš Heřmánek (CZ)         

 

179. Jiří Karlík(CZ)

 

180.Alexander Bičan (CZ)

       

Náhradníci: Miroslav Žurek, Pavel Pongrácz, Antonín Kvíz +Antonín Kvíz junior, Tomáš Prouza, Barták Richard, Michaela Malářová

Seznam teamů přihlášených do soutěže

1. Polsko "A" Sebastian Wdoviak
Marek Sokalski
(PL)
2. Leonardo - Jaroslav Paciga + Lubomír Popelka (CZ) 3. HHB 1 - David Bláha + Martin Štolba (CZ) 4. Vanilmix - Michal Houska +Miki Valenta (CZ) 5. HHB 2 - Jindřich Nepovím, Libor Hillay (CZ)
6. Archeo Moravia - David Kincl, Jan Kincl (CZ) 7. Růžové Veverky - Ivo Chytil, Petr Kvapil (CZ) 8. Polsko "B" Edmund Bobula + Piotr Słowik (CZ)

9. Polsko "C" Włodzimierz Pisarski + Tomasz (PL)

10. Polsko "D" - Antoni Ardeli + Zbigniew Baniak (PL)
11. TOpáci - Marek Lukášek, Jiří Hamzík (CZ) 12. ZIPA Team - Pavel Priehoda, Zita Priehodová (CZ) 13. HHB 3 - Jiří Hložek - Hartman (CZ) 14. Tom & Tom - Tomáš Košíček, Tomáš Košíček jr. (CZ) 15. J&A DIGGERS - Jan Vendlek ,Adam Vendlek (SK)
16. Dos Inspektoros - Lukáš Trachta a Kristýna Trachtová (CZ) 17. Polish Team W&J - Wojtek Czarnecki a Janusz Lipinski (PL) 18. HHB C - Antonín Čapek, Jan Mazel (CZ) 19. Če-Ko - ČECH JIŘI - KOCIAN VLASTIMIL (CZ) 20. Seveřani - Petr MóroTomáš Koudela (CZ)
21. Keltky - Veronika Prejzová - Tereza Prejzová (CZ) 22. KAFIK-ZKUBLA team - Karel Tobolka-KAFIK, Luděk Blažek-ZKUBLA (CZ) 23. Polscy Drwale K&D - Zbigniew Karaban - Tomasz Dudek (PL) 24. Destrukční Komando - Marek Zaur (Mára 27) - Bořivoj Kubeš (Stoupa 107) (CZ) 25. Veseláci - Martin Veselý - Hana  Veselá (CZ)
26. HFR - Miloslava a Miriam Harušťáková (CZ) 27. Dve Prasiatka - Matej Kašpar, Dominika Vigašová (SK) 28. RANPAK KLUB - JOSEF ČERNÝ +PAVEL ČERNÝ (CZ) 29. SK-nehladači - Ondrej Abrahám    Martin Hlobík (SK) 30. Archeo Moravia – Dream team - Tomáš Merta - David Prokop (CZ)
31. 101 Underground Riders Jindřich Brož, Jakub Brož (CZ) 32. Pretoriáni - Pavel Melichar, Jindřich Krejčí (CZ) 33. Nejrychlejší pes
Tomáš Havelka
Michal Kinčuk (CZ)
34. Sturmtruppe - Marek Líbenek, Roman Vaňěk (CZ) 35. K+P - Bronislav Kasl, Jiří Penn (CZ)
36. Pípáci - Iveta Pucová (Průtokáč), Jan Šindler (Jasi) (CZ) 37. HHB 5 - Milan Blažek, Ladislav Kaňka (CZ) 38. Krušnohoráci - Šustr Zdenek, Petr Smitka (CZ) 39. Habánov - Štěpán Severa, Dan Hezký (CZ) 40. Západočeši - Libor Malán + Luděk Malán (CZ)
41. ZN- 007 - Jan Fišer,Rostislav Navrátil (CZ) 42. Mirda Team - Miroslav Štětka, Stanislav Trenčan (CZ) 43. Vltavská legie - Zdeněk Vojtěch, Jiří Maleček (CZ) 44. Brablenci - Tomáš Judas, Libor Šeda (CZ) 45. Pyrotechnici Strakonice - Josef Kulhanek Karel Hauser (CZ)
46. M+M - Milan Blažek, Miroslav Miclík (CZ) 47. Hrobaři - Jiří Meidl, Jan Meidl (CZ) 48. I I  DUKATY - TOMASZ CIELECKI, JERZY TOPÓR (PL) 49. Strakoňáci - Aneta Kulhánková, Marek Gabčo (CZ) 50. Kovačíci - Michal Kovačík, Lenka Kovačíková (CZ)
51. Křeček a Brouček - Jan Křeček, Jan Brouček (CZ) 52. Predátoři - Jan Bareš ,Ondřej Slabihoudek (CZ) 53. SK Far East - J.Jacisin a B.Trencan  (CZ)

54. Vokurky - Veronika Hendrychová, Ota Hördler (CZ)

55. Spiritus - Martin Marada (Angel), Jiří Procházka (Casper)
56. Kolíci JH - Milan Kolář (Drápal), Vít Kolář (Mimoň) (CZ) 57. HOT DUO BUKKAKE ZLIN - Jan Krejčí a Petr Janča (CZ) 58. LEG-X Fretensis - Martin Skok/Gebirgsjager/ a Robert Fripp/Dora2 (CZ)

59. M+V - Klier Martin, Klier Vilem (CZ)

60. Žblabuňovci - Luboš Štěpánek Jakub Štěpánek (CZ)
61. Berušáci - František Soutner Jiří Bechyně (CZ) 62. Lachtani - Matěj Menšík, Petr Jakubec (CZ) 63. Krčíňáci - Pavel Hrnčíř a Martin Hrnčíř (CZ) 64. RAJO -

Radek Vašák ,  Josef  Grňo (CZ)

65. PÓŁ NA PÓŁ Krzysztof Falkowski, Krzysztof Tylutki (PL)
66. Jihočeši - Dagmar KÁLALOVÁ, Josef KÁLAL (CZ) 67. Včelí medvídci - Miloslav Carva (Slávacb), Pavel Jinšík (Pájacb) (CZ)
 
68. Detek team - Jakub Novák, Štěpán Novák (CZ) 69. Draci - Petr Votoupal, Richard Svoboda (CZ) 70. HALO - Milan Šolc, Pavel Suchánek (CZ)
71. HALO 2 - Stanislav Škuca, Michal Hroz (CZ) 72. Hradubice - Jan Skala (Azaz) Jiří Žabka(Žabák) (CZ) 73. Malej a Velkej - Radek Pecka a Dominik Svoboda (CZ) 74. Ferdersoni - Tomáš Heřmánek, Jan Nachmuller (CZ) 75. LBAB team - Alexander Bičan, Lukáš Bičan (CZ)

76. Išten Jäger - Kalina Marek, Daniel Moravec (CZ)

77. Glondači - Miroslav Chlud, Josef Chlud (CZ) 78. Kopáči Brambor -  Petr Hrobař, Miroslav Zikmunda (Mirous) (CZ) 79. Duffytým - Jaroslav Dufek, Naďa Dufková (CZ) 80. Nicnenajdeš - Miroslav žurek
Pavel Pongrácz (CZ)
81. AZ KVIZ - Antonín Kvíz +Antonín Kvíz junior (CZ) 82. Hořovice team 2 - Petr Bakule ,Luboš Čížek (CZ) 83. TeAM "DC" Stáňa a Jirka Vavřini (CZ) 84. Pivoni - Tomáš Petera, Petr Kidoň (CZ) 85. Tesoro team - Barták Richard,Michaela Malářová (CZ)
 
86 87 88 89 90
91 92 93 94 95
96 97 98 99 100

&nbs

Článek je zařazen v kategoriích:

KomentářeTak je to tady, další ročník Mistra odstartoval právě teď ;-)

Další podrobnosti s příprav budeme ještě doplňovat a přidávat. Doufáme že letošní ročník bude za nej :-D

Marku, prosím chata číslo 2. Díky moc.

Aha, jmenuje se to srub č. 2.

Ministr hledač...:-D

Posílám přihlášku

Už se těším, přihláška poslaná pro hhb zatím srub 4 Díky:) jo a do přihlášky sem napsal na tým sebe+ 1 to doplním až se domluvíme s kolegama :)

tak tentokrát už to musí klapnout a dostanu se tam ;-) Už jen dořešit detail (povolenku od drahé polovičky ) a zkontrolovat stav tajných zásob v prasátku :-D

Ahoj Pro HHB sruby 5 a 6 . Wblahdawa dej prosím ze srubu 4 k nám. Dík.

Přihláška odeslána, už se moc těším. :-D ;-)

Doufám ze mi to letos vyjde

Ahoj, Máro zamlouvám srub č. 8 . Díky

přihláška odeslána stan č. 6
Už se těším

tuším že u chatky č 1 je asi chyba.
nemá tam být archeo a kincl, místo popelka ?
bo do soutěží jsme přihlášení, ale ubytování úplně nevidím.
dík :-)

Ahoj. Ne, je to takle :) Je to archeo....log Míra Popelka s kolegou :-D

dík. tak poprosím o napsání do nějaké chatky.
psal jsem to i na přihlášku. dík ;-)

Už se těším na fajn lidičky a skvělou zábavu,přihláška poslána ;-)

Jel by nekdo z Vychodnich Cech? Hradecko, Jicinsko? At nejedu prazdnej..

Prihlaska poslana sa tesim. :-D

poslano,tesim se na to,bude to supr jako vzdy ;-)

poslal jsem přihlášku za smartyse, je ted nějakou dobu mimo pc tak snad vám dorazila :-)

Teď by měli být zapsaní všichni od koho jsme zatím dostali přihlášku. Pokud se nevidíte, piště SOS :)

Já se nevidim,takže mě zajímá kde spim :-D

Přihlášeno už se těším ;-)

to Křéma: No kde asi.

Křemo máš tři možnosti, jedna je leepší než druhá a třetí :)

1. Se mnou nahoře u Pěchotů.
2. U Pilota
3. U Litra

Sám sobě zavol, která že možnost je ta nejlepší. A hlavně mi sem nepiš, že je to jako vybírat si nejlepší smrtelnou chorobu. :-D

Křémo já mám na verandě místo :-)

To jako už zase na moje narozeniny ? :-D ;-)

Jak mám doplnit dvojici do týmu....poslat novou přihlášku?

To jako už zase na moje narozeniny ? :-D ;-)

Marku asi se stala chybička, chtěl jsem být v chatce, ale psaný jsem ve stanu. :,-(

Přihlášku jsem poslal, ale jsem IT , ne CZ. Už se moc těším na sraz. Ciááooo.
:-) :-)

Kluci včera mi někdo psal nebo volal že potřebuje dva stany. Že berou i holky? Bohužel jsme si to nenapsal a pak jsme měl hned několik dalších hovorů. PLS ozvěte se nebo napiště o koho šlo, nejsem schopný se upamatovat :)

To black: sorry, pokud se nějaká uvolní tak tě tam přešoupnu :-D

V pohodě Marku , o mě nejde :-D , ale o dvě dámy, které již jsou v důchodovém věku a pokud by bylo chladněji , boleli by je kosti. :-D Přece jenom v chatičce je líp. :-D ;-)

Muzu si zarezervovat ten luxusni plakat??? Je fakt peknej a chtel bych ho do zbirky..:-D

To black: Tak uvidíme, on většinou někdo odpadne :)

To jenda23: ano, ale máme vyrobené pouze dva kusy. Počítej s tím, že v nich budou 4 dirky od připíňáčku. ;-)

Tak Křémo, spíš s náma? Nebo s kym?

To Elmara: to mi vubec,ale vubec nevadi;-)

To jenda23: necháme ještě nějaké dotisknout a budou na Mistrovství.

To strážce: to jest supr grupr :-D pak se tam o jeden prihlasim ;-)

Už se tesim.top sraz v cr :-D

Stany a chatky jsou rozebrané, samozřeejm ale bude zase vysekaná plocha na vlastní stany a je možné spát v autech. Tak jak je to každý rok :)

Petemo22:Čau, pojedu z Hostinného, můžu tě vzít, jestli chceš. Jedu ale svým autem, protože v něm budu spát.

Ahoj Maro, napsal jsi me a PajuCB do jedny kolonky v zavodech na ctvercich, radi bychom zavodili kazdy zvlast :-) diky

To slavacb: no to by byla docela výhoda ne? :-D Opraveno ;-)

to by byla :D diky za opraveni :-)

Tak všech 180 čtverců je plných. Samozřejmě je dále možnost se hlásit do teamové soutěže. Pokud někdo odpadne, což se každý rok stane bude i pár volných míst ve čtvercích. Kdo bude mít zájem, budeme ho psát na místa náhradníků. ;-)

Tak opraveno ;-)

Aussig:dve ucasti v soutezi= dve sance na vyhru a kdyz jsi mel sudou a lichou, to by se i dalo stihnout:-)kdyby jsi mel dve stejne, tak by to byla makacka:-)

Pro všechny: Ozvalo se mi několik kluků, že jsou singl a že hledají parťáka. Naposledy dnes ráno, pokud si chcete zasotěžit v teamech napište si sem do chatu a dejte se do hromady :)

Škoda,zase mi to uniklo,ale jsem moc zvědavý na nové detektory, které budou v tombole. Skoro půlka června za námi a zatím nic nevyšlo :D Nemá někdo alespoň páru, jaké značky to mohou být ?

Petemo22 maš partaka 8-)

To jezevec: informace budeme moci sdělit po 23.6.2014. ;-)

Též se těším na setkání ;-) ;-) ;-)

Marku myslim ze pro vsechny moc prijemne ceny.doufam ze jeden capnu :-D

Jestli jsem dobre koukal tyhle det.od bounty nemas na krame.ty jsou jen pro tombolu? dik za info.hezky den preju ;-)

coming soon ;-)

:-) tak už je suň

Chtěla jsem se zeptat, jestli má na soutěž volný přístup i veřejnost. Chtěla bych se podivat, jak soutěž probíhá a fandit kamarádům.

Dzudy.Fandění se jenom vítá a určitě Mistr není jenom pro ty co závodí ale pro všechny,kteří mají rádi tento koníček anebo s tím chtějí začít.

Díky za info. :-)

To pivon: psal jsem ti sz, ale posli meil a domluvime se.

Ajajaj- musím zrušit přihlášku na Chlud+Chlud, jsme náhradníci ve čtvercích a zapsaní do týmů.
Nemůžeme přijet. Stačí to takhle? :,-(

chtěl bych se zeptat jak je to s juniory. je už plno :-)

Fischer e75 bomba!! :-D

Na akci proběhne také Česko-Slovenská premiéra Fisher F19. Podrobnosti ještě zveřejníme v nějakém kratičkém článku ;-)

Mara ten sraz je samy prekvapko ;-)bude to prima..

Se zeptám, jestli bych mohl přijet ještě na soutěž juniorů, jestli není plno. Děkuji za odpověd´. :-/ :-) 8-)

Ahoj. Můžeš do náhradníků a pak samozřejmě do teamů :-D

oooooooooooo tak v patek to stihnu v sobotu hon a v nedeli makat :,-(

Ahojky všem.hledám jen pár měsíců a chtěla bych si to zkusit aj v soutěži.jednotlivci už jsou obsazeni, tak hledám parťáka do týmu, jestli se najde nějaký odvážlivec.jsem ženská a teprve se učím . Když se nikdo nenajde, tak přijedu aspoň fandit . Díky všem a ať to pípá ;-)

To Dzudy: většinou pár lidí odpadne a tak je i šance se do soutěže jednotlivců. Zaručit se to ale nedá. ;-)

To Dzudy:Tak já budu ten odvážlivec a uděláme spolu tým.Co ty na to? ;-)

mám dotaz,bude tam něco pro děti? udělal bych sobotní výlet. 8-)

Ahoj, už jsem se jednou odhlašoval, ale zůstal jsem zapsán do čtverce 155 (Chlud). Tímto ho uvolňuji pro náhradníky :-) :-( Díky za výmaz...

ta 155 je snad prokleta... :-D

ta 155 je snad prokleta... :-D

Tož chlapci a děvčata,za týden nám to vypukne :-DUž se těším jak malej kluk ;-)

Přípravy finišují, dnes tady už jenom balíme věci na Mistra ;-)

My taky finisujem s maskama na soutez teamu :-D

Nazdar lovci není tu někdo z Brna nebo okolí co by měl volnej flek na mistra hledačů děkuji za odpověď :-)

hledám partáka na soutěž týmu najde se někdo kolega mi dnes odřekl účast :,-( PS přihlášený jsem :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky