Mistr hledač 2017 - Otevřené mistrovství ČR a SR v hledání s detektory kovů 1. až 3. září 2017

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Doufám, že se všichni těšíte jako my? Jelikož já už se zase dostávám do stavu, že z akce trochu hůře spím. :-) Letos se můžete těšit jak na tradiční soutěže, tak i na dvě nové. Podařilo se také dohodnout dvě skvělé přednášky od Ondry Chvojky a Jindřicha Štefla. Ceny v soutěžích jsou díky štědrosti sponzorů zase něco mimořádného a pozadu nezůstane ani tombola. Stejně jako takřka všechny minulé ročníky, výnos z dobročinné tomboly poputuje na účet prenatálního centra na Bulovce.

Velkou otázkou je nějaká ta novinka. V podstatě každý rok se nám podařilo něco nového na mistrovství představit. Na místě tak budeme mít určitě všechny novinky letoška. Jelikož je ale většina novinek již z jarních měsíců, nebylo by to žádné velké překvapení. Pokud ale budeme mít štěstí a všechno se sejde jak má, budeme na Mistru hledači představovat alespoň podle všech na MH největší novinku letošního roku. Všem se tedy předem omlouvám, že neprozradím více, ale opravdu to nechci zakřiknout. Jelikož tohle by byla světová premiéra a opravdu pecka.:-)

Jaké budou letos soutěže?

Hlavní závody budou dva. První ve čtvercích 8x8m na 10 cílů s časovým limitem 30 minut. Stejně jako minulé roky, budou v soutěži ručně vyráběné cíle, taková malá sběratelská lahůdka. Letos se tedy máte opravdu na co těšit, jelikož tohle tady pánové a dámy ještě nebylo a tak trochu se dostáváme na hranici možného :-). Druhá soutěž je dvoučlenných týmů na 45 minut ve vymezeném prostoru. Rozhodující je součet počtu nalezených cílů. K těmto dvěma základním soutěžím bude samozřejmě také soutěž o nejlepší ženu, juniora a teamový dres.

Hledání na čtvercích – Mistr hledač 2017

Soutěž probíhá ve čtverci 8x8metrů, kde je potřeba v časovém limitu 30 minut najít 10 zakopaných cílů. Hloubka uložení cílů je 3 až 5 cm. Vítězem soutěže je hledač s nejkratším časem se všemi nalezenými cíli. Vítěz letošního ročníku se může těšit na detektor kovů Minelab E-Trac, na druhém a třetím místě to pak budou detektory X-Terra 705 a X-Terra 505. Detektory do soutěže věnovala společnost Minelab a Golden Mask a předávat je bude distributor společnosti pro Českou a Slovensku republiku. Pro soutěž bude připraveno 200 čtverců, je tak potřeba se zaregistrovat včas!

Teamová soutěž hlídek

Již počtvrté se na Mistrovi objevuje tato soutěž a je tak možné ji označit za již tradiční. Soutěž bude probíhat na ploše cca 3 ha a hledat se budou speciální cíle. Hlídky budou dvoučlenné a podmínkou účasti je společný dres, popřípadě i vlajka, která ale není povinná.

Dresem může být takřka cokoli, ale nějaké společné tričko bude asi nejjednodušším řešením, pokud se chcete především zúčastnit a výhra v soutěži dresů Vás nezajímá. Nápadům se ale meze nekladou, zvláště, když nejlepší dresy získají odměnu ve formě dvou dohledávacích detektorů Pointer Nokta. Vítězem bude hlídka, která v časovém limitu 45 minut najde nejvíce cílů. V případě shodného počtu cílů by rozhodovala náhlá smrt, v podobě společného hledání do chvíle, než padne rozhodující cíl. Vítězná hlídka se může těšit na detektor kovů Nokta Impakt, který do soutěže věnuje společnost Nokta.

Letošní dres rozhodčích a pořadatelů

Trička, podle kterých poznáte rozhodčí a pořadatele :-). Stejně jako předchozí ročníky se na organizaci a přípravě závodu podílí řada členů Archeo LP 2010, bez jejichž pomoci by pořádání takové akce nebylo vůbec možné.:-)

Nejlepší žena a junior

Soutěž se vyhlašuje z výsledků závodu na čtvercích. Nejlepší junior (věk do 15 let vč.) se může těšit na detektor kovů LP ZERO 30 a nejlepší žena na Bounty Hunter Land Ranger Pro. Pro juniory jsou navíc připraveny dvě další ceny pro druhé místo tablet a pro třetí dron od sponzora soutěže juniorů společnosti Agerit.cz.

Polygony

Na všechny budou samozřejmě čekat testovací polygony, které budou opět obohaceny o speciální separační testovací čtverec. Každý, kdo bude mít zájem, si bude moci projít celou trať tak říkajíc poslepu a následně si nechat výsledky vyhodnotit. Na polygonech bude k dispozici řada zkušených hledačů a také naši zahraniční hosté.

Dobročinná tombola

Tradiční součástí Mistra hledače je dobročinná tombola a tak jako tomu bylo již v několika předchozích ročnících, budeme znovu vybírat na prenatální centrum na Bulovce. Hlavní ceny v tombole budou Fusher F75 V2, GM5, F44 a GM4PRO.

Program v pátek

Oficiálně začne mistrovství v pátek 1. září v 15:00h. Přijíždět ale můžete již od rána. Po celou dobu bude zakázán vstup do prostoru závodiště. Těšit se můžete na představení několika letošních novinek, ty největší pecky ještě budeme upřesňovat.
Po příjezdu se určitě zajděte zaregistrovat. Startovné je ve výši 100 Kč na osobu. Startovní čísla s logem Mistra hledače Vám zůstanou jako suvenýr, stejně jako cíle ze soutěží. Startovné v soutěži týmů je 50 Kč na osobu. Závodníci, kteří soutěží i ve čtvercích, platí jen jedno startovné ve výši 100 Kč, soutěž týmů je součástí této soutěže.

Časový plán pátek 1.9.2017

12:00h - Oficiální zahájení Mistrovství. K dispozici bude polygon s pořadateli a dalšími hosty.
15:00h - 21:00h Registrace závodníků
16:00h - 18:00h Polygon s pořadateli akce a představení novinek a to včetně novinek
18:00h - 19:00h První archeologická přednáška  Mgr. Ondřej Chvojka - Bronzové depoty na jihu Čech
19:00h - 20:00h Druhá archeologická přednáška - PhDr. Jindřich Šteffl - Předměty ze vzácných kovů v době bronzové
20:25 - 20:30h - Hlasování v soutěži o nejkrásnější nález léta 2017 - vyhlášení vítěze
20:30h - 21:00h Dobročinná tombola

Po celou dobu bude průběžně probíhat požírání dvou pašíků, které pro Vás bude připravovat pan Pěchota a spol.

Program sobota

Na sobotu připadají všechny vyhlášené soutěže

1. Hledání mincí na čas ve čtvercích (časový limit 30 minut, čtverec 8x8m, 10 cílů o velikosti cca 1,7cm)
2. Teamová soutěž hlídek - společné hledání stovky speciálních cílů v časovém limitu 45 minut
3. Vyhlášení nejlepšího dresu - na startu druhé soutěže

Soutěže začnou v 9:20h krátkým oficiálním proslovem u vztyčené vlajky ve stanovém táboře. Pak se všichni odebereme na závodiště. :)

Časový plán sobota 2. září

8:00h - 9:00h Poslední šance na registraci do závodu
9:20h -  Uvítání závodníků a přesun na závodní plochu
9:40h - 12:00h Soutěž ve čtvercích
12:00h - 12:50h Oběd (objednávky u pi. Pěchotové při registraci do závodu)
13:00h - Vyhlášení vítězů na čtvercích. Nástup na teamovou soutěž v dresech, vyhlášení nejlepšího dresu mistrovství.
13:20h - 14:40h Teamová soutěž hlídek
15:00 - Vyhlášení nejlepšího teamu.
15:05h - 17:00h Poslední oficiální ukázky detektorů na polygonech.
17:00h - Oficiální závěr letošního Mistra hledače. Dále samozřejmě pokračujeme neformální zábavou až do neděle :)

Ceny v jednotlivých soutěžích

1. Závod na čtvercích - 1. místo - Minelab E-Trac, 2. Místo Minelab X-Terra 705, 3. Místo X-Terra 505.

Závodníci na 4 a 5 místě pak obdrží voucher na LED sadu osvětlení do auta dle vlastního výběru od společnosti Agerit

GM5

2. Teamová soutěž hlídek - Nokta Impakt; nejlepší dresy 2x Nokta Pointer

LP Zero

3. Nejlepší junior soutěže (do 15 let vč.) - 1. LP ZERO 30, 2. Tablet Prestigio Multipad. 3. Goclever Drone Alfa

Ceny na druhém a třetím místě věnovala společnost Agerit

LP Zero
4. Tombola -  kromě mnoha cen, také 7 velkých detektory kovů: Fisher F75 V2, F44, F11, Golden Mask GM5, Golden Mask GM4PRO, BH Quick Draw Pro a BH Lone Star Pro

Go Find

 

5. Nejlepší žena mistrovství - 1. BH Land Ranger Pro 2. TomTom GPS hodinky 3. TOPCOM Twintalker vysílačky

Ceny na druhém a třetím místě věnovala společnost Agerit. Závodníci na 4. a 5. místě pak obdrží voucher na LED sadu osvětlení do auta dle vlastního výběru také od společnosti Agerit.

6. Vyhlášení soutěže o nejkrásnější odevzdaný nález

Ubytování, jídlo, přihlášky, mapka

Ubytování si objednejte přímo na přihlášce, ceny jsou uvedeny dole v textu. U pí. Pěchotové si můžete v pátek objednat jidlo na sobotu (snídaně, oběd, večeře). Výběr bude standardně ze tří možností. Ceny lidové, tak jak jste, myslím, už na Klepákově mlýně všichni zvyklí, tj. 90 Kč/oběd.

Přihlášku si prosím stáhněte zde pod tímto odstavcem - nadpis "Přihláška ke stažení". Vyplňte ji a pošlete na email: klub@lovecpokladu.cz .

Přihláška ke stažení - poklepem otevřete

Doumístné chatky a stany na Klepákově Mlýně. Cena 120 Kč/1lůžko za 1 noc

Chatka
č1 - Ondřej Chvojka
 

  Chatka
č2 - Jindřich Štefl
  Chatka
č3 Vít Hartl
  Chatka
č4 - Jitka Vytinová. Antonín Hudský
  Chatka
č5 - Dominik Vlk
 
Chatka
č6 - Alena Randakova
  Chatka
č7 - Petr Hofman
  Chatka
č8 - Jaroslav Bilek
  Chatka
č9 - Miĺan Kelčík
  Chatka
č10 - Kamila Hozová
 
Chatka
č11 - Milan Kolář,Vít Kolář
  Chatka
č12 - Ondřej Kolář,Eliška Kolářová
  Chatka
č13 - Václav Pech,Martin Pech

 

Chatka
č14 - Jan Šindler, Iveta Pucová 

  Chatka
č15 - Richard Barták (CZ)

 
Chatka č16 - Luděk Blažek   Chatka č17 - Tobolka Karel   Chatka č18 - Tovarnik   Chatka č19 - Josef Barva (CZ)   Chatka č20 Miroslav Štětka  
Chatka č21 - ŠKUCA  STANA      ,MICHAL  HROZ

 
Chatka č22 - Jaroslav Dufek, Radomír Vostrčil   Chatka č23 - Braňo Trenčan   Chatka č24 - Čásenský Stanislav

 

Chatka č25 - Karel Müller  
Stan
č1. - Mike Scott - Paul Divis
 
  Stan
č2 - Vojtěch Barva
  Stan
č3 - Martin Novák, Daniel Novák
  Stan
č4 - Petr Marek . Lukáš Kubička
 

Stan
č5 -  Libor Staněk , Jan Ružička

 
Stan
č6 - Miloslav Jiránek
  Stan
č7 - Petr Kvapil- MyDva, Ivo Chytil - Hauptman
  Stan
č8 - Patrik Nagy, Petr Hruda
  Stan
č9 - Bagouni - Petr Běhoun, Filip Hron
  Stan č10 - Ladislav Snovický
 
Stan č11 - Martin Oravec, Tomáš Dvořák   Stan č12 - Pavel Štourač  Radek Štourač   Stan č13 - Jaroslav Jarecký Lubomír Popelka   Stan č14 - Joana Jarecká   Stan č15Kristýna a Lukáš Trachtovi  
Stan č16 - Pavel  Suchánek   Stan č17 - Roman Kolář, Pavel Staněk   Stan č18 - Tomáš Bezděk   Stan č19 - Pavel Hrnčíř   Stan č20 - Makyta Peter, Mikulec Lubomir  
Stan č21 - Bronislav Kasl, Stanislav Turek   Stan č22 - Andrej Prno, Šimon Prno   Stan č23 - Martin Novak, Martin Soušek   Stan č24 - Jiří Penn, Marta Penn   Stan č25 - Štefan Polák
 
 
Stan č26 - Martin Jurenka   Stan č27 - Martin Jurenka   Stan č28 - Tomáš Petera a Josef Čistecký    Stan č29 - Michal Kovačík, Lenka Kovačíková   Stan č30 - Dagmar Turková  
Stany na Klapákově mlýně Interier stanu
Chatky na mlýně Interier chatky
Klapákův mlýn - dějiště závodů s detektory kovů Zázemí závodů s detektory kovů

Nových 6 chatek po 4 místech

Letos do areálu mlýna přibylo 6 nových 4 lůžkových sroubků. Cena 100 Kč/1lůžko za 1 noc.

Nové srobky na brandlíně

Sroubek 1 Peterka a spol. Sroubek 2 Kulhánek Sroubek 3 Melda
Sroubek 4 Křemílek Sroubek 5 Matus Hlobik Sroubek 6 Zdeněk Matějka,Karel Matějka

Vlastní stany

V místě bude stejně jako minulý rok připravena plocha pro vlastní stany. Za stan se vybíra 50 kč, je to příspěvek na sprchy, toalety atd.

1. Jaroslav Bureš  3. Milan Černý 7. Patrik Nagy 10. František Sedláček  13. Aleš Čelikovský
2.  Roman Pešák  4. Jan Blaho 8. Markvart Štefan 11.Libor Malán
3. Pavel Tvrz 5. Bohumil Bauer 9. Jakub Dlábek 12. Jiří Cihlář

Tabulka s rozpisem pro Chatový ráj:

Sruby jsou 5-místné plus možnost jedné přistýlky. Cena za noc je 900 Kč, sruby se rezervují na dvě noci, to znamená od pátku do neděle. Energie je již v ceně nájmu.

Srub 1 Topáci - Marek Lukášek, Jiří Hamzík Srub 2 Habani a spol. Srub 3. Archeo LP 1 Pilotk, Witt a spol. Srub 4 Alex, Azaz, Žabak Srub 5 HHB silver team
Srub 6 HHB Gold team Srub 7 Litr a spol Srub 8 Zipsy a Veselači Srub 9 Angličan a spol. Srub 10 Jiří Procházka

Mapka a adresa:

Klepákův Mlýn
Brandlín 32
380 01  Volfířov – Brandlín
okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Orientační mapka: 49°8'19.828"N, 15°18'2.339"E 

Mapka závodů s detektory kovů

Seznam přihlášených hledačů do soutěže Hledání ve čtvercích

Pokud jste odeslali přihlášku a do 24 hodin se zde nenajdete, určitě nás kontaktujte :). Nezapomeňte, že čtverců je pouze 200 a tak není s registrací na co čekat :)

1. Jiří Peterka (Gringo) 2. Petr Socháň 3. Zdeněk Jarchovský 4. Jan Hovorka (CZ) 5.Kulhanek Josef (CZ)
6. Karel Hauser (CZ) 7. Marek Gabčo (CZ) 8. Ondrej Abraham (SK) 9. Matus Hlobik (SK) 6.Ota Hördler (CZ)
11. Veronika Hendrychová (CZ) 12. Alexander Bičan (CZ) 13. Patrik Nagy (CZ) 14. Lukáš Bičan (CZ) 15. Taťána Bičanová (CZ)
16. Miloš Bártík (CZ) 17. Ludmila Turková (CZ) 18. Pavel Tvrz (CZ) 19. Oldřich Kubeš (CZ) 20. Jiří Hložek (CZ)
21. Smartys – Martin Štolba (CZ) 22. Veverucha – Veronika Štolbová (CZ) 23. Milan Černý (CZ) 24. Jana Kocourková (CZ) 25. Bára Blahová (CZ)
26. Jan Blaho (CZ) 27. Lenka Bártů (CZ) 28. Ondřej Bártů (CZ) 29.Jan Šindler (CZ) 30. Iveta Pucová (CZ)
31. Pave Priehoda (BartRen)(SK) 32. Zita Priehodova (SrotLady) (SK) 33. Marek Lukášek (CZ) 34. Jiří Hamzík (CZ) 35. Tomáš Koíšček (CZ)
36. Tomáš Košíček jr. (CZ) 37. Vít Lukášek (CZ) 38. Richard Barták (CZ) 39. Milan Kolář (CZ) 40. Vít Kolář (CZ)
41. Ondřej Kolář (CZ) 42. Eliška Kolářová (CZ) 43. Václav Pech (CZ)

44. Martin Pech (CZ)

45. Michaela Malářová (CZ)
46. Jan Strmiska (CZ) 47. Jan Seman (CZ) 48. Pavel Pecha (CZ) 49. Braňo Lipar (CZ)) 50. Miloslav Jiránek (CZ)
51. Jan Minarčik (CZ) 52. Veronika Ryšavá (CZ) 53. Martina Blažková (Sapphirey) (CZ) 54. Libor Hillay Bob (CZ) 55. Jindřich Nepovím Henry 44 (CZ)
56. Bohumil Bauer -šumavák (CZ) 57. Roman Němec - řezník (CZ) 58. Karel Müller (CZ) 59. Giuseppe Maffezzoli (IT) 60. Petr Hruda.(CZ)
61. Švihovec Lukáš (CZ) 62.  Markvart Štefan (CZ) 63. Jan Bareš(CZ) 64. Vojtěch Barva (CZ) 65. Jiří Procházka (Casper) (CZ)
66. Martin Novák (CZ) 67. Daniel Novák (CZ) 68. Jaroslav Dufek (CZ) 69. Radomír Vostrčil (CZ) 70. Zdeněk Matějka (CZ)
71. Karel Matějka (CZ) 72. Jakub Dlábek (CZ)
 
73. Václav Jiroušek (CZ)
 
74. Marta Jiroušková (CZ) 75. Vít Hartl (vitorio) (CZ)
76. Lola Ryšavá (CZ) 77. Vladislav Večerek (CZ) 78. Jiří Filip (CZ) 79. Jan Novodárský (CZ) 80. Václav Beneš (CZ)
81. František Sedláček  (CZ) 82. Kamila Hozová (CZ)

 
83. Jitka Vytinová (CZ) 84. Antonín Hudský (CZ) 85. Petr Marek (CZ)
86.Lukáš Kubička (CZ) 87. Libor Staněk (CZ) 88. Jan Ružička (CZ) 89. Jozef Jacisin (CZ) 90. Petr Kvapil- MyDva (CZ)
91. Ivo Chytil - Hauptman (CZ) 92. Libor Malán (CZ) 93. ŠKUCA  STANA (CZ) 94. MICHAL  HROZ (CZ) 95. Miĺan Kelčík (CZ)
96. Luděk Blažek (CZ) 97. Tobolka Karel (CZ) 98. Jakub Novák (CZ) 99. Štěpán Novák (CZ)
 
100. Dominik Vlk (CZ)
101. Alena Randaková(CZ) 102. Josef Barva (CZ) 103. Staňa Trenčan (CZ) 104. Onďa Nekula (CZ) 105. Braňo Trenčan (CZ)
106. Miroslav Štětka (CZ) 107. Jaroslav Bilek (CZ) 108. Petr Běhoun (CZ) 109.  Filip Hron (CZ) 110. David Bláha (CZ)
111. Daniel Ťoupal (CZ) 112.Šimon Musil (CZ) 113. Miloš Jeřábek (CZ) 114.  Martin Veselý  (CZ) 115.  Hana Veselá (CZ)
116. Ladislav Snovický (CZ) 117. Pavel Šťourač (CZ) 118.  Martin Oravec (CZ) 119. Tomáš Dvořák (CZ) 120. Radek Štourač (CZ)
121.Jaroslav Jarecký (CZ) 122. Lubomír Popelka (CZ) 123. Joana Jarecká (CZ) 124. Kristýna Trachtová (CZ) 125. Lukáš Trachta (CZ)
126. Milan Šolc (loki) (CZ) 127. Robert Dudek (Pyrda) (cz) 128. Roman Kolář (CZ) 129. Pavel Staněk (CZ) 130. Jiří Maleček (CZ)
131. Jaroslav Bureš (CZ) 132. Tomáš Bezděk (CZ) 133. Vít Krajčo (CZ) 134. Jan Meidl (CZ) 135. Miloš Valach(hartman) (CZ)
136. Iva Ryslerová(Tryjan) (CZ) 137. Lukáš Valach(Luky)(CZ) 138. Kateřina Mikotová (CZ) 139. Jan Mazel  JendaM (CZ) 140.Antonín Čapek Tonny69(CZ)
141. Petr Pastorek (CZ) 142. Zdeněk Šustr (CZ) 143. Pavel Hrnčíř (CZ) 144. Makyta Peter (CZ) 145. Mikulec Lubomir (CZ)
146. Jaroslav Veselý (CZ) 147. Jan Mihál (CZ) 148. Roman Pešák (CZ) 149. Martin Novak (CZ) 150. Martin Soušek (CZ)
151. Suchánek  Pavel  -Norník (CZ) 152. Stanislav Turek (CZ) 153. Bronislav Kasl (CZ) 154. Jiří Penn (CZ) 155. Marta Penn (CZ)
156. Martin Novák (CZ) 157. Štefan Polák (CZ) 158. Marek Zaur (CZ) 159. Bořivoj Kubeš (CZ) 160.Andrej Prno (CZ)
161. Šimon Prno (CZ) 162. Stanislav Čásenský (CZ) 163.  Martin Čásenský (CZ)  164.Rostislav Navrátil (CZ) 165. Pavel Scherber (CZ)
166. Luboš Urban (CZ) 167. Jiří Martinus (CZ) 168. Libor Beneš (CZ) 169. Martin Jurenka (CZ) 170. Michal Kovačík (CZ)
171. Lenka Kovačíková (CZ) 172. Štěpánek Luboš (CZ) 173.Štěpánek Jakub (CZ) 174. Josef Čistecký (CZ)
 
175. Tomáš Petera (CZ)
176. Miroslav Klečka (CZ) 177. Miroslav Beneš (CZ) 178.  Josef Čáp (CZ) 179. Petr Palec (CZ) 180. Scott Elis (UK)
181. Luboš Copák (CZ) 182. Gordon Heritage (UK) 183. Milan Blažek - Kozajda (CZ) 184. Ladislav Kaňka - Zátka (CZ) 185. Ladislav Beneš (CZ)
186. Patrik Federsen (S) 187. TOMASZ CIELECKI (PL) 188. JERZY TOPÓR (PL) 189. Klement Pavel (CZ) 190. Klement Petr (CZ)
191. Jindřich Jaša (CZ) 192. Hambálek Milan (CZ) 193. Jaroslav Špalek (CZ) 194. Matej Kašpar (CZ) 195. Branislav Vojtek (CZ)
196. Vlastimil Vonostránský  (CZ) 197. Zbigniew Karaban (PL) 198. Kamil Chauszko (PL) 199. Jacek Komor (PL) 200. František Michálek (CZ)

Náhradníci: 2. Oldřich Lakomý 3. Petr Polák 4. Oldřich Spěváček (CZ), 5. edmund bobula (PL), 6. piotr slowik  (PL), 7. wladek pisarski (PL), 8. zbigniew baniak (PL), 9. antoni ardelli (PL), 10. tomek szczepanczyk (PL), 11. marcin kaczorowski (PL), 12. Kamil Błoniarz  PL, 13. Tomasz Mierzwa  PL, 14. Mirosław Szylkiewicz PL, 15. Krzysztof Kołodziej  PL, 16. Tomáš Havelka (CZ), 17. Valerij Miliulin (RUS), 18. Václav Reisner (CZ), 19. Karel Úlehla (CZ), 20. Jiří Cihlář (CZ), 21. Pavel Zikmunda (CZ), 22. Marcela Zikmundová (CZ), 23. Michal Dobeš (CZ), 24. Jan Fišer (CZ), 25. Milan Lenoch (CZ), 26. David  Jandera (CZ)

Seznam teamů přihlášených do soutěže

Počet teamů je neomezený. :)

1. Pyrotechnici Strakonice 1 - Kulhanek Josef, Karel Hauser (CZ) 2. Pyrotechnici Strakonice 2 -  Marek Gabčo, Jan Hovorka (CZ)
 
3. SKnehladaci - Matus Hlobik  a  Ondrej Abraham (SK) 4. Dva - Ota Hördler, Veronika Hendrychová (CZ) 5. Krtci1 - Alexander Bičan, Patrik Nagy (CZ)
6. Krtci2 - Taťána Bičanová, Lukáš Bičan (CZ) 7. Bártíci AM - Miloš Bártík  , Ludmila Turková (CZ) 8. Krušnohorci Pavel Tvrz, Oldřich Kubeš (CZ)

9. HHB3 - Jiří Hložek Lukáš Valach (CZ)

10. SV team    Smartys – Martin Štolba, Veverucha – Veronika Štolbová (CZ)
11. Cobra 1 : Milan Černý + Jana Kocourková (CZ) 12. Pavouk 1 : Jan Blaho + Bára Blahová(CZ) 13. A team BAR2 (Lenka a Ondřej Bártů) (CZ) 14. Pípáci Jan Šindler, Iveta Pucová (CZ) 15. ZIPA team Pave Priehoda (BartRen), Zita Priehodova (SrotLady) (SK)
16. Tom & Tom - Tomáš Koíšček, Tomáš Košíček jr. (CZ) 17. Topáci - Marek Lukášek, Jiří Hamzík (CZ) 18. Drsný sever+1 Richard Barták (CZ) 19. Jihočeská Růže 1 Milan Kolář,Vít Kolář (CZ) 20. Jihočeská Růže 2 Ondřej Kolář,Eliška Kolářová (CZ)
21. Jihočeská Růže 3 Václav Pech,Martin Pech (CZ) 22. CTX Team Michaela Malářová Jiří Procházka (CZ) 23. Lumpové Jan Strmiska, Jan Seman (CZ) 24. Hanzen a Maki - Jan Minarčik,  Marketa Minarčikova (CZ) 25. HHB 2 Libor Hillay Bob + Jindřich Nepovím Henry 44 (CZ)
26. Šumavaci - Bohumil Bauer -šumavák , Roman Němec - řezník (CZ) 27. Gatto tem - Giuseppe Maffezzoli (IT) + 1 28. Saláti Švihovec Lukáš, Markvart Štefan (CZ) 29. Jan Bareš,Vojtěch Barva (CZ) 30. Novákovic - Novákovic Martin Novák, Daniel Novák (CZ)
31. Raja - Jaroslav Dufek, Radomír Vostrčil (CZ) 32. Přerováci Zdeněk Matějka,Karel Matějka (CZ) 33. Prospector team - Václav Jiroušek - Marta Jiroušková (CZ) 34. Hartlici - Vít Hartl - Petra Hartlova (CZ)
 
35. Vemena 1 Vladislav Večerek, Jiří Filip (CZ)
36. Vemena 2 Jan Novodárský, Václav Beneš (CZ) 37. Jitka Vytinová. Antonín Hudský (CZ) 38. Strakoničáci 1 Petr Marek, Lukáš Kubička (CZ) 39. Písečáci 1 Libor Staněk, Jan Ružička (CZ) 40. Růžové Veverky Petr Kvapil- MyDva, Ivo Chytil - Hauptman (CZ)
41. Úhlaváci Libor Malán + Luděk Malán (CZ) 42. Halo - ŠKUCA  STANA      ,MICHAL  HROZ (CZ) 43. Kafik team - Luděk Blažek Tobolka Karel 44. Detek Team Jakub Novák, Štěpán Novák (CZ)
 
45. Vlci - Dominik Vlk +1
46. Onďateam Staňa Trenčan, Onďa Nekula (CZ) 47. Mirdateam Braňo Trenčan, Miroslav Štětka (CZ) 48. Mirdateam Braňo Trenčan, Miroslav Štětka (CZ) 49. Jarda team Jaroslav Bilek + 1 50. Bagouni - Petr Běhoun, Filip Hron (CZ)
51. HHB1 - David Bláha +1 (CZ) 52. Veseláči - Martin Veselý, Hana Veselá (CZ) 53. CPK Martin Oravec, Tomáš Dvořák

54. Brůdři - Pavel Štourač  Radek Štourač (CZ)

55. Leonardo Jaroslav Jarecký Lubomír Popelka (CZ)
56. Dos Inspectoros    Kristýna a Lukáš Trachtovi (CZ) 57. Halo 1 - Pavel  Suchánek  (Norník) + Milan Šolc (loki) (CZ) 58. Halo 2 - Robert Dudek (Pyrda) + 1 (cz)

59. Minnex Roman Kolář, Pavel Staněk (CZ)

60. Hrobaři Jan Meidl, Vít Krajčo (CZ)
61. Bdi 24.    Dominik Vlk,Alena Randáková (CZ) 62. HHB- Jih Miloš Valach,Iva Ryslerová (CZ) 63. HHB 4 - Jan Mazel  JendaM + Antonín Čapek Tonny69 (CZ) 64. Chomutováci Petr Pastorek, Zdeněk Šustr (CZ) 65. Grošáci - Makyta Peter, Mikulec Lubomir (CZ)
66. RP Team    Roman Pešák, Framtišek Sedláček(CZ) 67. Bundovi    Martin Novak, Martin Soušek (CZ) 68. KATU Bronislav Kasl, Stanislav Turek (CZ) 69. Méťáci Jiří Penn, Marta Penn (CZ) 70. Destrukční komando Marek Zaur, Bořivoj Kubeš (CZ)
71. Makové panenky Andrej Prno, Šimon Prno (CZ) 72. Časenský team Stanislav Čásenský Martin Čásenský (CZ) 73. DC team - Jan Bareš, Luboš Urban (CZ) 74. Jery a Bolek - Jiří Martinus, Libor Beneš (CZ) 75. MJ Black Team Martin Jurenka +Ladislav Beneš (CZ)

76. Kovačici - Michal Kovačík, Lenka Kovačíková (CZ)

77. Žblabuňovci -Štěpánek Luboš, Štěpánek Jakub (CZ) 78. Hořická ESA Tomáš Petera a Josef Čistecký (CZ) 79. Hraboši 1 - Miroslav Klečka, Miroslav Beneš (CZ) 80. Hraboši 2 - Josef Čáp, Petr Palec (CZ)
81. HHB 458 - Ladislav Kaňka - Zátka, Milan Blažek - Kozajda (CZ) 82. LAKY-POLY Oldřich Lakomý,Petr Polák (CZ) 83. I DUKATY TOMASZ CIELECKI, JERZY TOPÓR (PL) 84. Kosí bratři - Klement Pavel, Klement Petr (CZ) 85. Kapitan Grant - Jaroslav Špalek - Hambálek Milan (CZ)
 
86. Pohoda Pavel Scherber Jan Mihál  (CZ) 87. Vlastik a Braňo Branislav Vojtek, Vlastimil Vonostránský (CZ) 88. Krab -Zbigniew Karaban, Kamil Chauszko (PL) 89. Piráti Veronika Ryšavá, Lola Ryšavá (CZ)
 
90. GRUPA BORY1 Kamil Błoniarz, Tomasz Mierzwa (PL)
91. GRUPA BORY2 Mirosław Szylkiewicz, Krzysztof Kołodziej (PL) 92. Nejrychlejší pes - Tomáš Havelka, Valerii Maliulin (RUS) 93. Mizerové Václav Reisner, Karel Úlehla (CZ) 94. Chvaletice - Pavel a Marcela Zikmundovi (CZ) 95. USA1-Mike Scott - Paul Divis (USA)
96. Šroťáci - Petr Bauer - Josef Němec (CZ) 97.

98.

99. 100.

101.

Článek je zařazen v kategoriích:

KomentářeOdesláno, už se moc těšíme 8-)

Do prcic, to jsem nevedel, ze tady mam brachu o:-) :-D

Výborně a jenom dodám, pokud jsem si teda nezaměnil rok v kalendáři, že 2. září je v sobotu.

Je to v té první větě pod titulkem: "Program v pátek". Tak jenom na okraj, níž už je to správně ;-)

Přihlášku mám staženou a nejde mi vyplnit. co dělám blbě? :,-(

Opraveno :) Přihláška je ve wordu a funguje normálně... tak nevím kde dělaš chybu. :-)

PŘIHLÁŠKA ODESLÁNA

Vitorio otevři si v pc word a teprv pak do něj otevři přihlášku a až ji viplníš tak dej ulořit ti si to otevíráš ve wordu ale jen pro čtení

odesláno, moc se těším :-D

Odesláno a už se moc těšíme ;-)

Snad odesláno. Neměl jsem v telefonu ten word nebo co.
Pro mě je to sprosté slovo. ;-)

Přihláška odeslána, už se moc těším. ;-)

odeslano snad v jsem to nezmastil ;-) :-D

taky tak... ,odesláno

Ahojte jsem zacinajici hledac zucastnil bych se ale jde mi o to ze bych se ztrapnil kdyz bych delal neco spatne urcite tam budou samy profici a to bych asi ani neprezil.Ma nekdo nejaky zkusenosti kdyz jste tam byly uplne poprve?Dekuji za odpoved

Máro, došlo nebo ne

Už aby bylo 1.9............Já se snad nedočkám... :,-( ;-) :-O :-D :-D

Misak123 - je to na pohodu a smějí se všichni - každý nějak začínal - nesmíš se bát a půjde to samo ;-) Poznáš nové lidi a většinou každý poradí. ;-) :-D

Tedy pánové, já to tam nestačím do těch tabulek ani přidávat :) Teď musím na jídlo :)

Přihláška odeslána, těším se a doufejme, že počasí bude této akci přát ;-)

od nas /SK/ sa neda prihlasit,je to blokovane?

přihláška odeslána a už se moc těším :)

To Roman70: stáhni si přihlášku, vyplň ji a pošli. Nic blokovaného není :)

roman70 už je tam několik SK přihlášeno tak to musí jít

Přihláška odeslána za JendaM + Tonny69. Kluci se už moc těší.

Tak jsem zvědavej..... :-)

Letos poprvé, tak snad to bude paráda :-)

Ahoj všem

Teď jsem dodělal poslední došlou registraci... je to tedy smršť :-O :-O :-O :-). Prosím všichni se podívejte zda jsou Vaše registrace ok. Bohužel došli chatky, všem co tam tak měli chatku a už na ně nezbylo, jsme automaticky dali stan z podsadou a napsali email, za je to ok :)

Teď si jdu dát večeři :)

No kua to je rychlost :-O :-O :-O
Snad se stihnem lognout eště :,-(

teď na to čučím , sem v tom zmatku zapomněl vyplnit pohlaví - vadí to ? o:-) :-D :-D :-(

No to letos fofr u oběda nestihnu zkontrolovat LP a málem nestihnem přihlášku ,napsal jsi tam aspoň 2 místné stan když už chatka néní ???? Joe ;-)

Mysak123 - tam se ztrapníš enem tím, že si budeš hrát na něco co nejsi 8-) ;-)
Buď svůj a na profíky nekoukej , tam má šanci každej a né každej přišel závodit a nebo vyhrát . Hlavní je zůčastnit se ,pobavit se , poučit se a rozhodně se neponižovat a ani nepovyšovat ;-)
Liberté, égalité, fraternité o:-) 8-) ;-) :-D

Marťas napsal sem stan č. 23 o:-) :-D

kókám Norník nechybí a Pyrda tam bude taky , tož se sendem u pašíka ;-) :-D :-D

Joe, asi se uvidíme. :-O
Se picnu :-D :-D :-D

Esi mě do té doby nepřejede auto a nebo nezavřó do blázinca , tak tam budu ;-)

Jo a opoměl sem eště objednat i to jídlo kua :,-( To mám z toho šoku , když sem uviděl , jak se to rychle zaplnilo o:-)
Si pro jistotu vyplním už přihlášku předem aj na příští rok asi 8-) :-D

Bude tam i Peťule, tak se těšíme. Je to poprvé :-D :-D

Tož , že se těším taky o:-) :-D :-D ;-)

SUPER jsme tam i se stanem ;-)díky

Tož už su klidné , teď teda možem doobjednat eště ten proviant 8-) :-D :-D ;-)
Ale kua ten žalódek sem měl zcvrklé napětím že sem nemohl ani lahváča dopolknout o:-) :-D ;-)

Tedy kluci, dneska je to fakt mazec :) Tohle jsem ještě nezažil :)

Souhlasím, už nějaké rok tu su a třetím rokem jedu na Mistra ,ale takové fofr tu eště fakt nebyl :-O

Loni mi to nevyšlo a koukám, než se rozkoukám nevýjde mi to ani letos...sakra :-O

To tedy ne :).

Teď jsem dodělal všechno co tady mám. Tudíž na čtvercích cca 36 míst volných. Plus tak deset náhradníků, to je taková klasická norma těch, co na poslední chvíli nepřijedou. Týmovka nijak počtem omezená není. :-) Každopádně jdu spinkat, jelikož dneska do pc koukám nepřetržitě už 16 hodin :)

To Elmara: ahoj,koukam ze ve ctvercich jsem napsany dvakrat, na 63 a 165. Tak abych nekomu uvolnil misto ;-) staci mi jeden ctverec dva uz je moc :-D :-D

Jendo už jsem Márovi psal o pulnoci, že jsi 2x, asi má chyba o:-)

Nevadi, hlavne ze otom vime :-D

Ahoj,
sháním někoho do soutěže teamů. Kdo jste sám a přidal by jste se, napište mi prosím SZ.
Vítězství nemohu zaručit, ale pokusit se o to můžeme ;-) :-D

Pánové,tak já letos jedu taky,bude to moje premiéra po těch letech na Lovcích,už se těším na hódně z Vás !!! :-D ;-)

Pyrdo budem tam 8-) ;-)

To Pyrda: jednou to přijít muselo :)

Máro, velká poklona před nastoupenou jednotkou...
Bez takových lidí by bylo prd a ne mistr hledač.
Díky

Moje premiéra to bude taky :-D , už se těším jak uvodim kluky :-) :-) nebudu soutezit , na to su gramla , ale umím udělat dobré kotel a přinejhorším dáme vitecnou brazilskou kávu ;-) :-D

To kozajda: tedy jestli myslíš mě, tak já jsem taková špička ledovce. Všichni co mistra dělaji jsou z archeo LP nebo spřátelených partiček. Čtverce, přípravy na Brandlíně, rozhodčí, ražba mincí atd., je to hodně práce. Dneska strážce razil mince tak usilovně venku na sluníčku, až si ožehnul nohy :). Prvního mistra jsme dělal s Liborem ve dvou lidech, to je dneska úplně nemyslitelné. Všem co na mistru pomáhají patří největší dík a akci dnes připravuje více jak 20 lidí :-)

Pyrdo ta soutez je taky o pobaveni a ne o nejakym machrovani ;-)treba ja este ani jednou nesoutezil strizlivej o:-) :-D :-D ;-)

No, eště že je Peťule statnej řidič. :-D :-D
Koukám, že vás poznáme více 8-)

tam se pozná lidí ;-) :-D :-D

Já se taky jedu bavit,v soutěži jsem jen do počtu ;-)

Já tam jezdím hlavně kvůli té atmosféře , dobré partě ,pobavit se a něco se poučit ;-) No a otestovat v soutěžích svou sebekontrolu o:-) :-D

To snad ne já to zase prošvihnul ale teď už mě to vážně ser.. :-(

To Cilda: každý rok tak cca 15 až 20 lidí nedorazí. Doporučuji si udělat regstaci a sehnat si parťáka do týmu. Ty nejsou nijak počtem omezené. :-)

Pyrdo taky tě rád poznám - tedy když tě poznám :-D

č.76 - je stále v jednotivcích neobsazeno.......

Je mozne se zajed podivat aniz by clovek soutezil? Pripadne preckal noc treba v aute ci vlastnim stanu? Koukam, ze je jaksi vsude plno vcetne ubytovani...po tech letech bych se rad konecne zajel podivat...

Určitě dělá to tak spousta lidí :-)

Jezevče to problém vůbec není ;-)

Cobra,doufám,že nebudeš zklamanej :-D ;-) Hledej HHB a oni tě už nasměrují ;-)

Nebo hledej mě , největšího sympaťáka , teda po Pyrdovi a najdeš i Pyrdu :-) :-)

:-D :-D :-D :-D OK budu pátrat - no mě poznáte sssssssssssnadno ;-)

hmm - máš jenom dva zuby ? nebo jak si to myslel ? o:-) :-D :-D ;-)

no přeci Cobra ...... :-D

aha 8-) už vím :-O 8-) :-D ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=QoGoSu4NEyo

:-D :-D :-D :-D

už Vás dva vidím :-D :-D :-D

https://www.youtube.com/watch?v=B-W6ct08Hs0

:-D :-D :-D

Jako že bude líbačka, jóóó? :-O :-O :-D :-D :-D :-D

Tož esi tam budó aj baby , tak se třeba aj od některé nechám políbit , když to nikdo neřekne Peggy o:-) :-D :-D
By mě aši zabiua :,-( o:-) ;-)

Taky se těšim zas :-D Pyrdo konečně ,že jedeš snáma ;-) :-) :-)

Jak píše Elmara,jednou to přijít muselo :-D ;-)

Asi letos nakonec pojedem s joem 6 místným transitem od Uničova - Pátek kolem oběda tam a v Nedělu dopoledne se zastávkou kdekoli dom a já chlastám ta svoje 4 píva jen v pátek bo řídím.Tak kdyby se chtěli holomočáci přidat. :-P

:,-( Kua to je v dupe,nez sem se vratil se streky-tak je po vsem.No co uz,kdo zavaha nezere.Tak snad aspon jako divak pod stan :-P

Na 4 srubu chlapi bude nějaké místo ..zatim asi dva fleky

Tak já spím v autě :-D

Jen takový dotaz na velení : nebylo by možný nahrát ty přednášky a hodit je sem nebo na youtubko ???

MISAKU AHOJ. NEBOJ KAZDY ZACINAL POPRVE . JA JSEM JEL JAKO DOPLNEK 4 osoba a skoncil jsem lepe nez ostatní 3. proto se neboj a mrcaseni ZDAR...ZDAR :-D

hrozen.cobra palec na horu za misaka 123 ;-)

AHOJ JESTE KATEGORIE PRO SENIORY. TO JSOU TAKOVE VETSI DETI :-D :-D

To Joejoe: nevím, to by se muselo domluvit s přednášejícími :-)

Tombola bude letos tedy opravdu vyjimečná. 7 detektorů opravdu nikdy nebylo a pochybuji že to ještě někdy dostaneme :-)

To je jedno 8-) Já stejně zase vyhraju erotický pouta o:-) :-D :-D Bét v tombole robertek , tak určitě padne na mě a detík nebude :-D :-D :-D

To mě tedy ještě nenapadlo, tohle přidat do tomboly :-) Asi bych se to ale styděl jít nakupit :-)

P.S: je volný stan č1 - osádka se přesunula. Kdo si o něho dříve napíše, toho je :-)

Joe,nedělej,že bys nevěděl co s tím :-D :-P Máro,řekni při nákupu,že to je pro Joeblacka a bude i sleva :-D :-D :-D

No loni sem ty pouta v kozisku vyhral 8-) :-D :-D

Ale aspon se vseci zasmali a Peggy se taky nezlobila o:-) :-D :-D

Klik bude stát lístek do tomboly? :-P :-D

Itale to je dobrocinna tombola tak snad nebudes resit cenu listku. Nejde o vyhru , ale o dobrej skutek :-P 8-)

Ok. Tak kolik mě bude stát ten dobrej skutek? :-D :-D :-D

moc né :-D :-P

to záleží jen na tobě kolik utratíš, no já su chudé ale stejně nešetřím 8-) ;-) :-D

Lístek do tomboly je tradičně za 50 kč ;-)

Možná z joeblack-em pustíme ten STAN č23 a budem chrápat v transitu pokud bude zájem.A s největší pravděpodobností pojedem už v Pátek dopoledne (pozdější ráno) bo se po cestě zase stavíme pro pívo a někde zahledat.Zatím psal PYRDA a možná Vojtas z Olomoca že pojedo s nama.Tož déte vědět huš sa to blíží. ;-) :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky