Mistr Hledač 2019 – jak to letos bylo

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Příprava Mistra hledače je tedy opravdu rok od roku složitější. Vždyť považte, jenom mince do soutěže jsme s Petrem razili celých 8 dní. Příprava závodiště a okolí probíhala od pondělka a ono to tedy není na výdrž jenom přes den, i noci jsou v Brandlíně strašně náročné. Letos poprvé se soutěžilo už v pátek ve Skotských hrách, a to v hodu kládou a kamenem. S Tomášem Prejzou jezdíme na Skotské hry řadu let a jelikož Skotové a Irové jsou v podstatě jedinými národy, u kterých lze uvažovat o nějakém pokračování keltské tradice, byla to jediná logická volba. Musím ocenit všechny, kteří si šli hodit i když to nikdy nedělali a Tomáše za to, že celou soutěž ustál, jelikož na fyzičku to byl nápor neskutečný.


Vítez kelských her Hamták Petr

Druhou atrakcí byl pak polygon, kde zároveň proběhlo představení letošní novinky od Nokty, Simplexe. Polygon byl z důvodu ušetření prostoru umístěn do lesa a přestože se jednalo o v podstatě jednoduché prostředí, jediný detektor, který ho dokázal vzít z chůze celý byl Equinox. Samozřejmě pokud už někdo nad cílem stál a něco tak vymával, bylo jenom na něm, zda si to vyhodnotil jako reálné. Obecně ale již uvažujeme, že bychom na Brandlíně konečně udělali nějaký trvalý polygon, který by se již nevykopával. Zde by cíle ležely roky a výsledky by byly daleko realističtější, než když nám tam pak borci s vyšťavenou zemí hlásili jako cíl i zakapanou PET lahev.

Na večer se pak zbaštilo prase a šlo se na tombolu, jejíž výtěžek pravidelně putuje na prenatálku Nemocnice na Bulovce. Celková vybraná částka byla letos 123.100 Kč!

Sobotní soutěže

Hlavní soutěží je Mistr hledač a jelikož byly letošní hry Keltské, nemohl být jiný cíl než obol. Každý hledač měl ve svém čtverci 10 olověných a jeden stříbrný. Jelikož se stále snažíme, aby si mohli zasoutěžit i hledači se slabšími strojí, byly všechny cíle ve 2 cm, v podstatě tak na povrchu. Stačilo tak mít dostatečně rychlý detektor, rychlé nohy a ruce a také trochu štěstí na čtverec (bez železa). Vždy mě tak fascinuje i to, že si závodníci berou nějaké lopatky. Stačí odhrnout nohou. Samozřejmě při „sázení“ můžou mince padnou k železu. I při letošním Mistru jsem stál vedle borce, který dohledal někde ve 20 minutě a poslední cíl našel až nad snad 10 kouskem železa, který ve čtverci měl. Prostě platí, že pokud nejste schopní poslední cíl najít, je třeba začít čtverec procházet znovu a želízka dávat pryč, nebo stačí alespoň tu vrstvičku hlíny z místa nad železem lehce nohou posunut a pak ji znovu detektorem přejet. Pokud někdo kope nějaké pekelné studny, jenom mu hrozí, že si chybějící cíl někam sám zahrabe.


Vítěz Mistra Hledače 2019 Stanislav Škuca

Týmová soutěž

Týmová soutěž je určena pro dvojice. Letos se nehledaly jenom mince, ale také korálky. Soutěž vyhráli Melo Patrik, Indrei Miloš. Ačkoli si všichni pokaždé celou soutěž užijí a pole bylo pak dohledávané ještě i druhý den, vždy jsme tuhle soutěž brali tak trochu jako druhořadou. V podstatě od začátku se snažíme vymyslet nějaký jiný model týmovky, jelikož to podezření ze sesypávání je tedy opravdu velké. Ono při 147 nalezených cílech by musel každý z dvojíce nacházet cíl častěji než za 1 minutu. Nechci tak sahat nikomu do svědomí, ale asi není tak úplně náhoda, že tuhle soutěž vyhrávají jenom velké party.


Vítězové týmové soutěže Melo Patrik, Indrei Miloš

Každopádně příští rok bychom chtěli, aby to bylo jinak. O tom co teď napíšu uvažujeme už roky a bych rád, aby se k tomu vyjádřili především ti, co na Mistra hledače jezdí. Váš názor je pro nás to hlavní, kafral co nikdy v Brandlíně nebyl nás nikam neposune.

Týmová soutěž se zruší a místo ní bude kvalifikace do čtverců. Každý účastník po nalezení určitého počtu cílů, řekněme 20 ks, poběží k rozhodčím a tam obdrží dres. Kvalifikace by se mohla dělat na větší ploše, aby nedocházelo k rušení. I když by tak nějaká parta „pro někoho“ pracovala, ošidí se tak o místo ve čtvercích. Kvalifikace by se tak mohlo klidně zúčastnit 300-400 lidí a ve finále by byly jenom ty nejlepší. To by platilo i pro děti, u kterých bychom drželi deset čtverců pouze pro náctileté.

Neříkáme, že to tak musí být, ale je to náš návrh, jak udělat soutěž ještě zajímavější. Ceny, které pak na továrnách vyprosíme by se rozdělily třeba i mezi prvních 10 hledačů.

Závěr

Co říci závěrem, letošní ročník považuji za jeden z těch absolutně nejpovedenějších. Vyšlo nám v podstatě vše, na co jsme sáhli. Chtěl bych teď hromadně poděkovat všem za neskutečné množství pozitivních reakcí a omlouvám se, že jsem na vše nereagoval, ale stejně jako řada dalších, kteří pro vás soutěže organizují, jsem v neděli zcela odpadnul.

Těším se na všechny na příštím ročníku a za celý organizační tým děkují za skvělou atmosféru, kterou jste letošnímu Mistru hledači dali.

Speciální poděkování pak máme pro společnost Stagra, která nám každý rok pole půjčuje, a to bez ohledu zda je zaseto. Bez vás by to nebylo vůbec možné! Rodině Pěchotů, která se o nás všechny na Klepáku stará doslova jako o vlastní, ani bez vás by to absolutně nešlo.

Také bych chtěl poděkovat našim zahraničním hostům a to Miku Scottovi z First Texas (Fisher Bounty Hunter, Teknetics), který se našich soutěží pravidelně zúčastňuje již řadu ročníků. Málokdo to myslím ví, ale Mikovo maminka pochází ze Železné Rudy a mají tak Čechám velice kladný vztah. Také obchodním manažerům z Nokty, Volkanu Yilmazovi a Buraku Tuncovi za to, že nám přivezli ukázat žhavou novinku Simplex. A také týmu Minelabu, který nás znovu a znovu neskutečně podporuje a kteří se letos nezúčastnili pouze proto, že víme kolik mají neskutečné práce s přípravou letošní novinky podzimu Vanquise. A samozřejmě všem z Golden Masku, kteří již tradičně Mistra hledače také podporují.

Za všechny kluky a holky z Archeo LP 2010 a naše kamarády, manželky a také jejich děti děkujeme za účast a těšíme se na příští ročník.

Video - Mistr Hledač z dronu

Galerie fotografií na FB

Výsledky Mistr Hledač 2019 hod kamenem
Výsledky Mistr Hledač 2019 hod kládou
Výsledky Mistr Hledač 2019 junior
Výsledky Mistr Hledač 2019 ženy
Výsledky Mistr Hledač 2019 týmy
Výsledky Mistr Hledač 2019 celkové

Cíle v letošních soutěžích


Cíle pro týmovou soutěž


Cíle pro týmovou soutěž

Cíle pro týmovou soutěž
Cíle pro týmovou soutěž


Cíle pro týmovou soutěž


11. cílů které byly v každém čtverci

 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

SUPER - jedině tak se opět dánazvat letošní ročník. Moc děkuji všem organizátorům za parádní víkend.
TO: Mára S tou kvalifikací naprosto SOUHLASÍM a plně podporuji ;-)

Hezký to bylo, bezvadně připravený. Šutr i kláda skvělá zkušenost. Potěšil mě muj mladej. V deseti letech dva metry tim oblázkem je pěkný. Ovšem top byla týmovka. Korálky byly nejvíc. Setkání se znamými a seznámení s neznámými. Prostě paráda. Děkuji za sebe a svůj potěr.

Moc díky parádní akce :-D

Ta kvalifikace je super nápad , jen bych z toho vynechal ten běh :-)

Chtělo by to asi spešl vlákno na tu kvalifikaci - protože letošní přihlášky do čtverců byli do pár hodin fuč. A ruku na srdce fakt na netu nevisím 24 hod denně. :,-(

Ahoj, co se týká letošního mistra z mého pohledu.

Každopádně musím v první řadě pochválit a poděkovat celému týmu LP a všem ostatním, kteří se podílejí na všech přípravách a průběhu mistra. Počasí vyšlo a atmosféra i prostředí byly letos opravdu vynikající. Smutnější už je potom fakt týmové soutěže, kde děti sbírali korálky rodičům, jestli byli jako tým to si nejsem jist. Další a o něco horší věc je ta, již v článku zmíněna a to sesypávání nálezů :-/ zda-li to tak bylo či ne, to už mužem nechat jen a jen na soutěžících z týmu archeo silesia... v každém případě je celkem nereálné takové množství nasbírat a aby ve výsledku byla jedna dvojice první s takovým počtem a další dvojice o dost pozadu už je do očí bijící. Naprosto chápu rozhodčí, kteří toto nemůžou za žádnou cenu uhlídat, ale při sčítání už to muselo být podezřelé. Nejlépe když si samotní závodníci sáhnou do svědomí, zda-li to má opravdu někdo zapotřebí ? Z toho nemůže mít nikdo ani dobrý pocit natož radost.. :,-( hlavní je se přeci zúčastnit, sejít s přáteli, popřípadě popít a užit si parádně připraveny víkend jako se to povedlo naší partě, za co ještě jednou dekuju :-P

To video je vostrý! Nechcete udělat dalšího mistra v Přílepech? Je tady prima zemědělec, který hledače bez vyjímek nesnáší. Takovej marschbattalion jako na videu by mu asi dost ubral páru :-O :-D

To marekbartl: ta týmovla je a vždy byl takový druhý závod. Ono to o hromadce platili i na Tachově. Zpracuji změny do samostatného článku, kde bude anketa ke změnám. Idea je z týmovky udělat kvalifikaci na čtverce :)

Tak do tymovky nedávejte takový ceny. Vono dva detektory už je tahák. Dejte tam metr piv a poprdeli. Vždyť je to o zábavě. Se mnou moje Baruška chodila taky a podávala mi věci co isem našel. Přiznávám našla si sama jeden korálek co prej vypadal jak lízátko a má z toho radost dodnes. Ale ten si strčila hned do pytlicku a do kapsy. Povaźuju Mistra za bonus co dávaj jílováci svým věrným. Osobně mě pořadí v soutěžích dá se říct nezajímá. Zajímají mě lidi co tam jezdí. To že si můj Ondra chtěl po soutěži najít cíle ve svým čtverci a už po něm lítal nějakej mrcasník se dítěti těžko vysvětluje. Jak mu mám vysvětlit pokud možno slušně že i mezi náma isou nenažraný kokoti. Ale to je vedlejší. Přiiedu i kdyby čtverce nebyly. Chci vás zas vidět přátelé. A Máro bylo to fakt super. Děkujou waffeňáci

To Elmara: jasná věc, vždyť tam jde o to se pobavit což platí hlavně o týmovce :) ceny to už je takový bonus, ostatně jako na individuální hledacce :) jinak koralky byl super napád, i sběr se počítá jako nález, kor v keltské tematice, jinak souhlasím s Waffen ;-) 8-)

Kdy vyjdou nejaky testy na ten Simplex??? Predem dik. :-P :-P :-P

Po několika žádostech jsem doplnil cíle v letošních soutěžích. Aby měli všichni představu o co jde :)

D4rk... : nevíme, zatím je to tak že 12. by měly detektory posílat, ale to co jsme viděli byl stále ještě prototyp. Jakmile tady ale budou tak první finální kusy, chce testovat Cobra a počítám že také já a Petr uděláme náš redakční test.

Dekuji za info. Uz se tesim 8-)

Na objektivní sečtení cílů v týmovce by byl jednoduchý recept. Vycházím z toho, že na závodech je vždy velký počet pořadatelů, což je super. Všichni rozhodčí by se tedy těsně před ukončením týmové soutěže rovnoměrně rozestoupili po délce pole a opticky by si každý utvořil svůj vodorovný úsek. Při závěrečném hvizdu by všichni závodníci zůstali stát! Každý rozhodčí by pak ve svém opticky daném úseku vybral cíle a to tím způsobem, že by vyrazil vždy k nejblíže stojícímu závodníkovi, který by si z okolí pod jeho pohledem přivolal parťáka. Vše by bylo vybráno během 10 až 15 minut ;-)

M02: tohle je uplně vedle. Předpokládám že jsi na MH nikdy nebyl.

Elmara: byl jsem kromě prvního na všech ročnících a klobouk dolů před vámi. Kecat vám do toho samozřejmě nemůžu, ale přesto si za nápadem stojím, kdyby bylo jenom deset rozhodčích, kterých je vždy víc, tak každý, při počtu cca sto hlídek, obslouží v průměru deset dvojic, nevidím problém :-) :-)

Pokud jsi byl na týmovce, tak je jasný, že to pole má snad 500 metrů. :) To by nedali ani všichni závodníci :)

M02: Při týmové soutěži většina rozhodčích taky soutěží, ať si taky užijeme detektor po tom týdnu příprav :-)

I dali :-), když tám můžeme hodinu lítat při závodech a potom ještě do večera dojíždět čtverce, tak by to zmákli :-) :-) :-) Jinak zdravím všechny, Brandlín je vždy super!

Chci vám poděkovat za to že tuhle soutěž děláte a že se snažíte ji udržet . Je to pro nás zábava i radost se sejit s kamarády a poznat nový blázny. Letos se mě stal úraz a hledání už nikdy nebude jako dřív ale přesto jsem přijel na chvilku za kamarády a partou skvělých kluku kteří mě povzbudili .Tim jim chci taky poděkovat . Jak týmová soutěž probíhá většina z nás zná a není to jen o tom tam běhat jako ovce ale přemýšlet kudy jste šli a hledat .Zažil jsem tam 2 místo ale i 1 a to jsem tam na vyhlášení nechtěl ani jít . Po minulí zkušenosti že to nevyhrajeme . Kolega tam ani nešel a já to zjistil až při vyhlášení . Co mě přinutilo tohle napsat je že tuhle soutěž vyhrávají jenom velké party . Mrzí mě že se tu všechny party házejí do jednoho pytle . Pravda to není je to jen na poctivosti a za sebe i jako člen klubu z 2017 ročníku i ostatních mam čistý svědomí .Je škoda o tuhle soutěž přijít ale chamtivost některých je větší než cest :-(

co tymovku udělat podobne jako ctverce s tím rozdílem, že by byly jen dva velke ctverce (casti pole) mezi nimi aspon deset metrů, licha a suda cisla (losování nezavisle pro jednoho z dvoucleneho tymu), v jednom ctverci licha v druhem suda, tak ze by se dva z tymu nepotkali a kazdy by hledal samostatne, bud s lichymi nebo sudymy v samostatné casti pole... sesypavalo by se az pri sčítání... los na začátku zaridi menší pravdepodobnost společníků z jinych tymu...

Super jako každý rok 😁😄 Děkuji všem pořadatelům za super 3dny 😁😁 a kamarádům, že jsme se opět setkali 😁👌.
HHB. HALO.

Také děkujeme,za Mistra Hledače,klobouk dolů před pořadateli.O sesypavani cílů se mluví každý rok, Napíšu pouze informací kterou mám,jeden z dvojice kopl hrst cílů v jedné díře a druhý pozbiral korálky splavené v korytu. Moje terka se Storm cívkou tydle cíle nechtěla hledat,tak jsem si aspoň nazbiral nějaký korálky.Jinak sesypani cílů 4 dvojic,by mělo dát minimálně 250 ks ;-)S pozdravem Hanzen & Maki

Bol som v Brandline kuk prvy krat..
Z mojho pohladu, veeelmi vydarena akcia👍
buduci rok sa urco vratim🙂..

No mě to zase nevyšlo ale zato se mi v sobotu narodil další hledač heč ;-) :-P

bohužel po ukončení týmovky kdy sem scházel z kopce dolu bylo vidět partičky 3-6 hledaču u sebe což by asi nasvědčovalo sesypávání nálezu bohužel rozhodčí co šly vedle nás se věnovali spíš telefonum než tomu co se děje na ploše navíc silesia tam měla min tři týmy ve stejných trikách takže nikdo nemoh rozeznat které páry k sobě patří chtělo by to nějak vymyslet označení týmu tak aby se nedalo podvádět bylo jasně patrné kdo ke komu patří byt to sadomaso tak bych hráče k sobě svázal lanem pak by to bylo i legrační kdyby se přetahovali jinak super velké poděkování pořadatelum

Ještě jednou bych chtěl moc poděkovat týmu LP a všem, co pomáhali připravovat tuhle SUPER akci, letos to opravdu nemělo chybu 8-)
Máro a s tou kvalifikací to není vůbec špatný nápad, zkusit se to může a když tak se to dá vždycky vrátit do starých kolejí, i když je to přesypávané.....
Ale nejhlavnější věcí je atmosféra, zábava a hlavně všichni ty SUPR lidi, bez kterých by to nešlo.
Díky moc bando a už se na vás příští rok těšim 8-) ;-) 8-) ;-)

Děkuji pořadatelům jako každý rok za parádně připravenou akci. Byl jsem kromě prvního ročníku na všech Mistrech a všechny ročníky byli skvělé. Škoda že podvádění v týmovkách na to hází stín nejistoty. Ale neházel bych všechny větší party co se zůčastní do jednoho pytle.

takové shluknutí mrcasníku na jednom místě bude vyvolávat geomagnetické vlny a můžou vyvolat až zemětřes.... hlavně v noci..... :-D :-D :-D :-D
cítím z toho parádní atmosféru, jen škoda, že se ke svému zdravotnímu stavu na tom zemětřesu memůžu podílet... ;-)

Maximální spokojenost a vynikající dokonale zorganizovaná akce ;-)

Z prvních 10 míst 7x deus, včetně prvních tří.. To je masakr jako.

Jo, úplná senzace, cíle byly 2 cm. ;-) Jenom škoda, že ty Minelaby a XPčka neskutečně ruší GMka. Pro lidi co mají GM4 to bylo naprosté peklo. Většina nedohladala a to tam je kluk co s GM4 dvakrát vyhrál. (naderland)

Ty 2 cm mají nějaký význam? Tim spíš horší pro ostatní ne?

Myslím že nejšílenější rušička pro Noktu je jednoznačně Tesoro :-D :-D :-D tu poznám na 20 m :-P

Pitr jasný xp ruší gmka a myslíš že obráceně to není. Měl jsem ze dvou stran gm4 a užil jsem si s nimi své. Je to prostě i o štěstí jaký čtverec si vylosuješ.

Je to legrace, ale nakonec stejně vyhrávají ty nejrychlejší. Když jsme si dali před pár lety závod rozhodčích (20 min - 10 cílů) tak třeba Libor i já jsme měli 9.(prostě jsme to nedali celý) Vyhral myslím Šimon, kterýmu bylo cca 20.

Bylo to prostě moc fajn ;-) byl jsem letos poprvé, proto nemohu porovnat předešlé ročníky.......
Podle mě bylo letošní hledání ve čtvercích ....taková malá maturita.....teda podle zkušeností ostatních....jeden ten malej pišišvor mi chyběl asi tři čtvrtě času , jsem ho hledal ......jak řekl El Mara při vyhlášení ,,kdo našel všechno , prostě umí ,, :-D :-D :-D
Celému týmu LP velké díky :-) :-) :-)

Ještě k tomu rušení , chvilkama mi terka štěbetala jak hejno vlaštovek , i tak se ten signálek nechal eliminovat...tušil jsem malé cíle , a proto jsem si dal na Terku malou cívku 18,75 kHz ...ta je na droboť , pak už je to jen a jen rukama o:-) o:-)
Název akce je Mistr hledač a od toho se má všechno odvíjet...... o:-) :-D
Takže....buď jsem našel všechno a jsem dobrej , nebo jsem nenašel všechno a mám se co učit ...... ;-)

My jsme si to užili jako vždy. Perfektní zázemí, neskutečná piíle organizátorů atd. Díky za Hartíky všem......jóóó a byl jsem rád, že si mě damned našla. Je to super ženská a Péťa bombarďák. :-D :-D

Vitorio, Ty ses nedal přehlédnout, ani jsem moc hledat nemusela :-D Máš perfektní rodinu, takhle vysmátý lidi fakt zbožňuju! Nákrčníky opatrujeme, jsou peckovní!!! I Ňůtovci a Kurťáci byli super, a bezva kolegu Dobyho jsme poznali a nepřehlédnutelnýho Jeldu a Joeblacka se Servusem a spoooooustu dalších!
Byla to skvělá akce, asi si ani nedovedu představit, kolik je za tím práce a starostí. Děkujeme celému týmu z Lovců a mám návrh: Co takhle Mistr třikrát do roka? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Nó, to Máru jebne :-D :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-
Ale bylo by to fajn o:-) :-D :-D :-D

...to sice jò, ale když zůstanou v kondici a bude jeden mistrák-bude líp ;-) ;-)

Cau decka,no nechci Vam dotoho pani kolegyne kafrat,to se nedela,ale...ono se poradá vic takovejhle akci a třeba i zrovna v Brandline...a LIbor to umi taky tak dobře jako cela smecka z LP..a není tam az tolika cloveku,tak je to takove uvolnenejsi, no stres ale jinak pecka ...tri Mistry by jsme asi nedali nikdo 8-) 8-) 8-)

Tedy především bych to nedal já :) Ale děláme ještě takřka pravidelně jarní Brandlín. Což je tedy "lagrové" hledání a zcela bez stresu :-)

Elmara...Ahoj Máro,nejprve musím pochválit jedinečné zpracování a organizaci soutěže o Mistra hledače.Vše jste měli neskutečně dobře zmáknuté a za to vám všem patří za nás všechny hledače veliký dík.Co se týče sesypávání nálezů v soutěži dvojic,bych si dovolil navrhnout jednu věc.Všichni učastníci této soutěže se rozdělí do čtyř skupin,stejné týmy jako např Archeo Silesia by byl každý z dvojice v jiném rohu,závodníci se poté rozdělí a rozmístí do všech čtyř rohů prohledávaného pole../nikoliv hromadný start všech učastníků z jednoho místa/ale hromadný start všech z každého rohu pole,každý účastník bude mít u sebe pytlík s označením týmu do kterého po skončení sesype své nálezy,zůstane stát na svém místě a rozhodčí si od každého vybere pytel s nálezy.Tak by to,si myslím mohlo bez problémů fungovat,nebude potřeba více rozhodčích,přibude pouze více pytlíků.Při hromadném startu z jednoho místa byl ve výhodě ten,co vyběhl jako první,ale když budou utvořeny v každém rohu pole 4 skupiny o stejném počtu účastníků,bude vše regulérní a spravedlivé pro všechny.Pouze můj názor....Jinak byla celá akce na velice dobré úrovni a musím všem pořadatelům a všem účastníkům poděkovat za sprostředkování nepopsatelného zážitku.Jen tak dále,všem vám fandím a moc se těším na další ročník soutěže.Zdraví Jednorukey

Pre mna to bola výborne zorganizovaná akcia, a v tímovej súťaži záleží len na na charaktere a FairPlay viacčlenných tímov, ono si už každý vytvorí na nich potom svoj názor... takze nech nám to pípa do budúceho ročníka! Pozdravujem všetkých!

ÓÓÓÓ..omlouvam se nas Pane nevyssi, ze jsem myslel ze ,,lagrbrandlin ,,dela jenom Libor,ale kdyz vy jste mne tam pripadali vsichni ostatni jak na vylete /oproti Mistru/...coz na druhou stranu podporuje tvoje slova o klidu a pohode...no stress...
nazdarek tady K K Kasparek 8-) 8-)

Ahoj vsem.Predevsim bych moc rad podekoval vsem rozhodcim z LP,priprava,uroven,kolektivni zabava,ctverce,tymovka,skotske hry,super.Byl to muj a kamarada kolegy,prvni rocnik na Mistru hledaci,jsem rad,ze je spousta takovych nadsencu,jako jsem i ja,chtel bych podekovat i nasim polovickam,za podporu naseho konicku a taktez i Pilotovi,ktery vzdy ochotne pomuze a poradi.Zkratka bylo to super i prez nejake male zadrhely v tymovce,ale jak uz bylo zminovano vys,at si kazdy sahne do svedomi,fair play nebyla nejspis na miste,nicmene jak psal uz Elmara,tymovka je druhorada soutez pro vsechny,tudiz i pro rozhodci,vzdyt maji prace spousty s pripravama a i s uhlidanim vsech ovci,takze volnejsi styl,ale co nechapu je to,na ctvercich,pri hlavni soutezi,kdyz jsou jasne dany pravidla a podminky pro vsechny zucastnene,ze se nesmi sejit behem souteze suda s lichou a prece se tam najdou taci,kteří i tohle dokazou porusit.V tu chvili ano,klidne bych diskvalifikoval.Ale to uz je na kazdem,byť to dotycny nemysli spatne,tak kazdopadne a zbytecne pridelava akorat zbytecnou praci rozhodcim.Kazdopadne i tak to bylo moc super,poznal jsem spoustu novych lidi,opet jsem ziskal spoustu rad a zkusenosti a je stale v cem se zdokonalovat.Je fajn,kdyz cloveka mimo piva a vyborne kyty :-D dokaze naplnit i pocit,ze se zucastnil a dokaze hrat fair play a tim padem se muze tesit na dalsi rok Mistra a na lidi ktere poznal.Takze shrnuti je jednoduche:VSICHNI JSTE BYLI SUPER a samozrejme i Ty....MODREJ....(uz jsme se pak nesesli,aby jsme si prohodili ty cisla)!!!! :-D :-D ;-) takze ahoj a hodne uspechu pri hledani.Tym BAWORACI

byla To naprostá pohodička a moc jsme si to užili 8-) Díky celýmu týmu LP a jsem rád, že "umím"...vyzobal jsem všechny o:-) :-D

Všechno tu je už napsané a tak díky všem za sqěle strávený víkend ;-) ;-) ;-)těším se na další díl ;-)

á Medis,...to je jen fajn chlapík s ořechovkou o:-) :-D

Peters1 už se luhuje další várka ale Natálce to už asi dávat nebudene ;-) :-D ;-)

:-D :-D :-D :-Dchudák Natka

no, ta zaplaťpánbůh nepije takřka vůbec,... Někdo mě na zádech tahat domů musí o:-) :-D :-D

já zas na oplátku tahám domů stříbrňáky za dva 8-) :-D

Kluci, za všechny co LH dělají chci ještě jednou poděkovat za všechnu to chválu. Opravdu nás to doslova zavazuje, aby každý další ročník byl co nejlepší. A i když je 10 dní od Mistra už se začal připravovat ročník nový. :-)

Dyť my se taky už připravujeme ;-)

2 dny jsem se z toho vzpamatovával a od tý doby se pouze připravuju na další jízdu :-D 8-)

Bylo to opravdu perfektní a tentokrát jsem dokonce i věděl že hledám 🤔😇😁
Každej ročník lepší a lepší ;-)

A jak to opravdu bylo? Páteční první díl ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=XzXRSZfiqeg

Mi připadáš Newte jako paparaci - vyhledáváš nejméně vhodné kousky k uveřejnění a já jsem při tom většinu času tak roztomilé tvor o:-) ;-) :-D :-D :-D

Kolegové, tady je sobota, 2. díl

https://youtu.be/VpCUSZANGNI

;-)

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Kráááásný :-D :-D už teď se mi po vás stýská :,-(
Video je super.....ten konec :-D :-D

:-D :-D :-D :-D Teda pecka!!! Že bych něco na Vendulce přehlédl o:-) :-D :-D :-D jesli to tak bylo myšleno, no rád to zkontroluju to :-D :-D :-D :-P
Jsi borec Newte a moooooc šikovnej!!!! Děkujemeeee ;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D

tak to je pecka :-D :-D :-D

Co napsat jinyho nez uz tu je napsano. Hezky moc hezky.

:-D :-D :-D
Parádička Milánku :-D Nezklamal, pobavil, a ten konec je největší BOMBAAAAAA :-D :-D :-D

Milí kolegové, díky. :-D

Milánku, ty jsi mě zase zneužil.....ale krásně :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Díky ;-)

Vy jste dyliny, Milánku mi říkala kdysi maminka a tady každej :-D :-D.
Ale dík, zneužívání mi jde :-P.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru