Nejkrásnější nález srpna 2021

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Nejkrásnější nálezy srpna jsou tady. Za nominace děkujeme všem, kdo si našli čas v kvalifikaci a zvolili svojí TOP 5tku. A také členům Archeo LP a adminům. Výběr nálezů za srpen nebyl žádná sranda ani pro adminy. Osobně jsem bez problému vybral 20 předmětů, které by si to jistě zasloužili. Nakonec jako "cut" byly 3 udělané hlasy a díky tomu máme finálovou 14tku.

Vítěz srpnového kola, se může těšit na detektor Minelab Vanquish 340. A hledači na druhém a třetím místě dostanou bagy od Minelabu. Navíc všichni tři obdrží nové, již druhé tričko LP z naší nové postapokalyptické edice.

Hlasování končí 30.9.2021 23:55h


1. Ferdinand I.

Nálezce: Master2

2. Pan denár

Nálezce: bambino1985

3. Papežská bula

Nálezce: KNAKER

4. Deset jednou ranou

Nálezce: Doby

5. Ptačí spona

Nálezce: Hanz5

Odevzdáno do: Muzeum město Ústí nad Labem

6. Mega plomba 35mm

Nálezce: petroff

7. KOMOŇBOI

Nálezce: Doby

8. Denárek András

Nálezce: anfieldroad

9. Tajný sen

Nálezce: George14

10. Germánská ostruha

Nálezce: Czertik

Odevzdáno do: Muzeum ve Šlapanicích

11. Pečetní radost

Nálezce: Kraj-anek

12. Koláááččč!!!XV

Nálezce: Majkl84

13. Jehlice

Nálezce: Zahaj.da

14. Tolar

Nálezce: portos


Nejkrásnější nález srpna 2021
1. Ferdinand I.
63
2. Pan denár
34
3. Papežská bula
17
4. Deset jednou ranou
9
5. Ptačí spona
15
6. Mega plomba 35mm
8
7. KOMOŇBOI
3
8. Denárek András
4
9. Tajný sen
28
10. Germánská ostruha
12
11. Pečetní radost
6
12. Koláááččč!!!XV
2
13. Jehlice
3
14. Tolar
3
Celkem hlasovalo 207 lidí

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

za mě zcizený ;-)dukát kamaráda Mastera a protože věřím že vyhraje i bez mého hlasu dávám hlas Petrově plombě která byla odprezentována i na ostrovech a je to opravdu ale opravdu moc pěkný kousek 8-)

Tentokráte mají mince v nálezech značnou převahu :-) Všechny nominované nálezy jsou parádní, se svým hlasem zase počkám na závěr soutěže... ;-)

Děkuji Všem co podpořili můj nález v kvalifikaci. Vaše podpora a zájem jsou ta největší výhra v soutěži i mimo ní. Moc si toho vážím! Všem nominovaným přeji mnoho štěstí. Knaker

Vážení přátelé, to že jsem poněkolikáté zařazen do TOP výběru měsíce mě nesmírně těší . Jak píše kolega a kamarád KNAKER , už to je výhra.... ..
Jsem strašně rád že se vám moje nálezy líbí . Mnohokrát všem děkuji za podporu a přeji vám všem minimálně stejně krásné nálezy. Ať to pípá ;-)

To je zas krásy, až přechází zrak.
Za mě:
nej.1 - č. 3 (kolega Knaker)
nej.2 - č. 2 (kolega bambino)
nej.3 - č. 1 (kolega Master)

Nádherné kousky, ještě jednou gratuluji.

Za me 9, já sem na ty mincovni výtrusy 😊
Papežska bula je taky pecka a Jehlice na pleteni taky krásná... Skoda ze nejdou dat 3 palce...

... No a nyní, co vybrat??? Jede hezčí než druhý... Paráda..

Doby, když jsem viděl tu desítku. Normálně jsem zaslzel :) Bohužel láska ke žlutému kovu je tady silná, ale tohle se opravu nenajde každý rok. Moc hezký to máš :)

Nálezy krásné, ale chybí mi tu zástupce valkaru :-( v poslední době jich je poskrovnu, hold příště abych jen nekoukal a zapojil se taky do nominace a snad se povede sem mezi mincicky a zeleninku prostrčit i nějaký kousek války :-)

To strejda: jak to lidi navolí, tak tady je. Ale poprosím zase na podzim Wladyslava a uděláme nějaký válkařský speciál. ;-)

Elmara, děkuji moc... o:-) manželka by ti mohla vyprávět, jak jsem sotva mluvil když jsem ji volal co jsem našel.... o:-) :-D . Ono najít jeden denár je pecka , když pak držíš v ruce štůsek deseti , to se i nohy podlomí ;-)

Přesně u těchto koleček to mám stejné :)

Elmara určitě uděláme. Konečně se bude taky na co dívat 8-) navíc pár pecek se tu od posledního speciálu objevilo.Viz třeba nedávno prezentovaná dienstbrosche a další parádní válečný kousky. :-)

Ok, písnu do obálky :)

Tak se těšte bando, bude nejenom druhá ale také poprve speciál první :)

Tak teď ještě doufat že se na konci září na dovce povede něco kopnout, a na tu první se také těším :-) krásných kousku tu bylo víc než dost o:-)

No tohle je tedy masakr-všichni vybraní by si zasloužili vyhrát. ;-)
Vítěz bude asi jasný 8-) 8-) tak kolega Master2 jistě promine,ale za mne Germánská ostruha,už jen proto,kdo a za jakých okolností ji našel. 8-) 8-) :-)

Každý z nás má nějaké priority. I když kolečkář nejsem tak tyhle věci už jsem v ruce měl. Takový vedlejší produkt mého zájmu. Ale germanskou ostruhu jsem ještě nedal. Tudíž můj hlas je jasný. Ono vybrat z té snůšky harampádí co se tu za měsíc nashromazdi je asi kumšt.

Tento měsíc nehlasuju :-/

Za mě číslo 2 denar. Zduř

Jako, kopnout denárek, tak to je parádička. Ale najít jich deset a ještě ktomu jedním dloubnutím, tak to bych měnil trenky už na poli. Zdendo, ještě jednou gratulace a posílám palčáka. ;-)

Kutlak.pepa- buď v klidu,mojí neolitickou sekyrku zde zaznamenal pouze quo vadis( diky kolego) ;-)

😇😲napsal jsem to jinam😄

Modrej máš pravdu. Tvá sekerka tu opravdu měla být. To mě mrzí. Kdybych náhodou obsadil čtvrté místo, tak se s Tebou rozdělim o bramboru😉

Ta ptačí spona! 🖤

Knaker- kolego díky,ale brambor 🥔 mám doma dost😉sekerka byla poslední věc,kterou jsem zde vložil, páč tady teď frčej plomby o:-) mějte se ;-)

Modrej neblbni. Zase bude líp. Tvá sekerka byla úžasná. Není mi jasné proč se na ní v kvalifikaci zapomnělo. Klidně bych Ti dal i ten bágl nebo tričko, ale nechci Ti slibovat něco, co očividně nevyhraju. :-)

Knaker- v pohodě kolego,batoh a tričko mám slíbený od Fanfuli 🙂 nedávám sem věci kvůli cenám,ale tohle je nejstarší věc co jsem za 8. let našel,tak jsem jí sem vložil.Jednou za uherák dám klubovku, ale nic víc.At vám to pípá😉

Tobě taky kolego a věř mi, že Tvá sekerka mě fakt dostala. Podobnou jsem ještě neviděl. Ať se Ti daří. :-)

Knaker-díky ;-)

Není za co ;-) :-)

Zlaťák je nejvíc, potom asi depot mincí gratulace

Za mně Pan denár, nádherný kousek. :-O

Povedený výběr... :-) ....Z mě denár od bambina.....

Všechno hezký, výběr těžký, takže zlato ;-)

Gratuluji všem finalistům, za mě tajný sen.

Je tu konec měsíce, je čas hlasovat :-) O pozicích na "bedně" je již zřejmě rozhodnuto, tak dám svůj hlas papežské bule. Je to parádní nález, jakých tu moc není. Takže Vendo, ještě jednou gratulka a škoda, že to nedalo "na bednu" :-)
A samozřejmě taktéž gratuluji vítězům soutěže 8-)

Gratulace k vítězství kamaráde 8-)

Děkuju Honzo. Tvá slova mne opravdu těší. Ať soutěž dopadne jak chce, všichni jsme vítězové. Máme krásný koníček, zápal pro společnou věc a hlavně tento web, díky kterému je tu možnost poznat úžasné lidi stejně zapálené pro historii. ;-)

Gratuluji vítězům. A všem na L.P. přeji krásné nálezy.😉👍

Gratulace vítězům :)

Jak vždy poprosím na info@lovecpokladu.cz zaslat adresu, pořadí a telefoní číslo abychom mohli odeslat ceny :)

Všem děkuji za hlasy ;-)

Moc Moc děkuji za hlasy Mám ohromnou radost Dík

Všem bych chtěl moc poděkovat za palčák ;-) u mě vítězí bula, přeju všem mnoho krásných kopů

Já chci moc moc pogratulovat klukům na bedně, ať věci slouží a poklady se jen hrnou. Kromě toho všem děkuji, že jsem se poprvé dostal i do TOP 10. Je to bezva pocit a vyřídím do Chebu, že nález měl obrovský úspěch.

Gratulace vítězům ;-) a taktéž díky za hlasy k mé Mega textilce :-) ;-) Ať se daří přátelé ;-)

Gratulace všem, nádherné nálezy.

Děkuji všem za hlasy a za nominaci dvou nálezů. Slibují, že i nadále se budu snažit nalézat takové pěkné kousky ,aby se vám libili natolik, že skončí v TOP výběru....a přeji vám splnění vašich hledačských snů....

Jinak, když vidim toho koníka,tak bych chtěl ještě jednou poděkovat Fanfulovi za bágl a tričko, který mi věnoval i s lahví Havany 😲😉👍

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru